Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Konečne: Tvrdé pokuty za STK sa výrazne znížia

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ema2015
11.10.2017 20:58 | |
+0 -0
Ahojte. Je aktuálne zaplatiť 1/3 z pokuty, ak je urobená aj STK,EK? Ide o §107b ods.5 b,1 Zák. aj t.č. v oktobri 2017? Vďaka
cico_mico81
4.4.2017 00:41 | |
+0 -0
Novela túto pokutu znižuje o ďalšiu tretinu, teda na 55 eur za každú kontrolu, ak motorista do 15 dní absolvuje aj chýbajúcu kontrolu alebo vyradí vozidlo z evidencie (trvalo alebo dočasne).??? Čo je to za pichovinu? Bez platnej STK vám pokiaľ viem dočasne auto nevyradia tam potrebuješ mať preukázané že auto má platnú STK a PZP,tak ako to je???
Humenne9999
16.3.2017 08:10 | |
+0 -2
Zlepšovák pre slabozrakých a sklerotických: Jednu kontrolu, TK - EK, si dajte urobiť po cca 3 mesiacoch. A keď vám štát pošle upomienku na prvú, tak by vám malo trknúť, že je na rade aj tá druhá.
arman
15.3.2017 16:48 | |
+15 -3
a co ked zaplatim pokutu,-a kaslem vam na vasu celu technicku aj emisnu,uz nechate konecne cloveka na pokoji?Sa pozrite,kolko ludia zarabaju,kolko musia trcat v praci,-za to vase vypalne.Ze vas hanba,nefackuje.Si myslite,ze mnohy ludia maju auta,s luxusu,aby sa mohli vyvazat na WC?
dunciii
15.3.2017 19:15 | |
+3 -4
Ta zastavia a vzdy zapöatis tak nekusis ist:-)
Humenne9999
16.3.2017 07:38 | |
+2 -0
Dunčo, máš dislexiu?!
dunciii
16.3.2017 08:25 | |
+1 -1
hej humenne mam :-) vyhral si :-)
tukkan
15.3.2017 13:56 | |
+10 -4
cele pokuty za STK su sprostost.. som zvedavy kedy sa toho chyti nejaky pravnik... jedna vec je nalepka v hodnote XY eur na okne a druha vec je skutocny stav vozidla.. predsa.. Tieto pokuty nie su nic ine len vypalne..Lepsie a cestnejsie by bolo zaslat pripominajucu SMS s terminom 30dni na absolvovanie kontroly.. Potom hoci nech daju pokutu.. ale nie naopak - najskor pokuta, potom zaplat kontrolu a potom uvidime..
mppm1
15.3.2017 14:25 | |
+5 -5
čo tým chcel básnik povedať? že nie je dôležitá STK, ale stav auta?? súhlasím. ale dobrý stav auta vyžaduje financie. a tie ľudia nemajú na pokuty, ani na nálepky z STK. Tak ich budú mať na doržiavanie auta v bezchybnom stave??? To si myslel?? Slováka inak ako pokutami k ničomu nedonútiš. A to je fakt.
arman
15.3.2017 16:54 | |
+6 -1
mp_ludia nemaj co do ust,kym stihaju ako tak poplatit vsetky šeky.20 euro,pridavky na dieta..no ale luxus..Autiak,na cestu do prace a spet-pretoze len pan zamestnavatel vie ,-kedy konci šichta,-nikto sa nestara,o to -ci ma clovek ako ist domov s prace,ci do prace..a na bezchybny stav auta,-to je potrebne vymenit okrem snad motora katalyzatora a prevodovky a kasni,-snad vsetko ostatne.Bezchybny stav je iluzia,dneska ktora zajtra uz nemusi platit.
Whoopa_Loopa
15.3.2017 18:39 | |
+7 -1
Problém je ten, že stanice STK po známosti pustia kohokoľvek, teda staré črepy, proti ktorým sú tieto zákony namierené, budú jazdiť aj tak. Stačí že borec na vylágrovanom golfe pozná vedúceho na STK a ten mu dá papiere za super cenu, vec vybavená... Takže asi plačete na zlom hrobe. Ups
eaton153
15.3.2017 11:42 | |
+15 -0
podavali pokuty ako v EU a teraz sa tvaria ze bude nizsie de...ti
megacik
15.3.2017 19:09 | |
+5 -0
Ovečky ich prestávajú voliť, preto vymysleli, že ich neoholia úplne, ale že im nechajú aspoň milimeter vlny, aby sa cítili komfortne.
palo116
15.3.2017 08:46 | |
+41 -2
co tak zrusit aj nezmyselne poplatky za karticky a samolepky ek a stk v dnesnej elektonickej dobe sa da zistit vsetko tak su uplne zbytocne a ani policia nemusi kvoli tymto kontrolam auto vobec zastavovat ale to su tu len zbytocne nazory lebo si aj tak robia co chcu
udajeTu
15.3.2017 07:55 | |
+14 -7
Konečne znížili tieto absurdne vysoké pokuty, veď je to takmer mesačný plat v hladových dolinách, kde používajú práve staré autá. Ak sa má pokuta od 1. júla znížiť, mali by policajti dočasne pozastaviť posielanie výmerov do júla a zasielať až nové, nižšie pokuty.
RECOIL101
15.3.2017 08:40 | |
+13 -23
kto ma na auto ma mat na pokuty, a stk a ek nie je vela € , potom to tak vypada na cestach dymiace crepy a pod
hovorca123
15.3.2017 09:32 | |
+22 -8
dymia "nové črepy" s odstránenými filtrami
RECOIL101
15.3.2017 12:28 | |
+2 -7
aj staré, preto by pomuty mali byť výstrahou aby kazde auto chodilo pravidelne na stk a ek
mppm1
15.3.2017 14:22 | |
+3 -1
nebolo by lepšie pokuty celkom zrušiť??? nech si každý robí čo chce a ako chce??Napr. aj v MHD...ved pokuta za čiernu jazdu je pre študenta likvidačná. Načo pokuty?? veď všetci budú dodržiavať pravidlá a nikto nebude jazdiť na čierno a všetci pôjdu dobrovoľne na STK a EK, aj tí so starými črepmi...ja by som bol za. Pokuty preč. vyjdime na námestia a hlasno kričme: preč s pokutami všade!!!!!!!
sebenmilan
16.3.2017 04:24 | |
+4 -1
Súhlasím-máš pravdu!!!Vláda robí všetko pre nás,mie div že narastá vačší a vačší odpor ku darmožráčom v parlamente!Vela ludí najma z dedin-nebodaj miest nemaju sa ako dostat do práce,kde dostanú skoro almužnú,to vládu vuobec neinteresuje!Alebo dalšia pi....ina behom mesiaca bol 5x na pohovoroch,-vid hladal nové zamestnanie-ani nevedeli,či ma zoberú,no musel absolvovat lekársku prehliadku u ich zmluvného Dr.!!!!!! Už nevedia kde a ako by národ oje....Vlastenci!Takých máme politikov rýchlost v o vladnych autách je im cudzia,nekupuju benzín,neplatia opravy,vozia sa zadara ved ko.....lud im rád všetko zožerie!!!
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie