Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Test Mégane Grandtour: Je ako celebrita

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jkoriak
19.2.2017 22:50 | |
+0 -10
och francuz. no nie do toho by som neisiel. ojazdenu kvalitu za lepsiu cenu kupim radsej. v bazaroch velkych jak su acka sa da kupit lepsie nez megan
pan_De
14.2.2017 17:28 | |
+8 -2
Idem si zahrat projekt cars na pc. konečne hra kde neni žiaden hnusný wolfcvagen ale je tam nove clio cup, a megany, a dalšie renoltiký. Už aj programátory pc hier zistili že renolt viac preda než wolfvagen
JozefSVK
14.2.2017 10:36 | |
+3 -5
Uff Renault môj, kde sú tie časy, keď som si ťa opravoval doma na záhrade........ fňuk, čím viac elektroniky, tým väčšie riziko poruchy.... tuším mi naozaj zostane len Dacia
pan_De
14.2.2017 17:24 | |
+10 -0
pokemno ty si tiež nepodarok incestný a musíme ta tu trpieť
dunciii
14.2.2017 02:49 | |
+16 -3
Asi radsej by som si to kupil ako kiu
SamDoma
13.2.2017 18:41 | |
+14 -4
Nemam nic protie Renaultu /sam mam francuza doma/, ale kvoli tomu central ovladaniu vsetkeho cez tablet by som si ho nekupil, mne sa to nepaci aj ked viem, ze vyvoj ide tymto smerom a suchanie prstekom je v mode...
sven01
13.2.2017 20:34 | |
+26 -1
suhlasim. nejako nechapem celkom tento trend. vsade sa hrame na bezpecnost, abs, tpms, airbagy, radarovy tempomat a kopec dalsich asistentov co zvysuje bezpecnost... a tu ked chcem zmenit teplotu, pridat rychlost ventilatora a podobne veci tak musism dat oci dole z cesty a hladat a kukat...pri klasickych ovladacoch ani nepozeram a viem kde mam ovladac na teplotu, kde na ventilator a dalsie veci... je to nezmysel tento trend...je to pekne, ale neprakticke a svojim sposobom nebezpecne...ak je tam navigacia tak je to takisto ako u skodovky, vw a dalsich znaciek nizko na pozeranie....
perfe11
14.2.2017 08:15 | |
+7 -4
vsetko ide aj pojde tymto smerom a bud sa s tym zmierime alebo budeme chodit pesi. Ja s tym nemam problem. Vsak kolkokrat pocas jazdy si nieco nastavujem? a radio si viem prepnut od volantu takze pohoda.
belisarius
14.2.2017 08:33 | |
+9 -2
perfe11 a koľko iných vodičov si už ohrozil počas toho nastavovania za jazdy?
Bukco49
13.5.2018 14:48 | |
+0 -0
Je pravda,zevelka obrazovka na ktorej musis vsetko nastavovat a cumet do upatlaneho displaya madaleko od bezpecnosti..ale zase.. pokial je umny multifunkcny volant + nejaka bonusova packa podnim..tak bluetooth telefon, navi ci radio si nastavis z volantu. Ovladanie klimy a vseobecne prudenia vzduchu by som ale radsej fakt nechal na manualnych tlacitkach..
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie