Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Grand Tour: Pirátsky najsťahovanejší program

2 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pan_De
13.12.2016 14:21 | |
+1 -7
Skuste si pozret relaciu rozeny obchodnici to je top relacia o autach. Fakty, ziadne sra cky. Ja top grc ani nekukam este pred troma mesiacmi som ani nevedel ze nieco take existuje. Ked si chcem pozret britsky humor tak kuknem nejaku grotesku, ked si chcem pozret relaciu o autach musia tam bit fakty. Top grc je cely vymysleny, nechapem o co tam ide az na to ze su strasne trapny. Ja by som top grc prirovnal k relacii moja mama vari lepsie. Motoring je urcite omnoho lepsi.
RamoS
13.12.2016 06:53 | |
+12 -1
Top Gear bol pre mňa okrem iného aj trio Clarkson-Hammond-May. Teraz keď majú nový program, Top Gear už nemá úroveň a ja samozrejme sledujem The grand tour :). Je to úplná bomba. Kto nie je fanúšikom podobných relácii a aspoň trochu mu nekoluje v žilách benzín, tak sledovaním programu len stráca čas. Pre nás fanúšikov jednoznačne perfektná zábava. Ešte dodám, že nesledujem seriály a aj rôzne zábavné relácie si pozriem len veľmi sporadicky, ale Top Gear so spomínaným triom a The grand tour som videl asi každý diel. Pre mňa niet lepšej zábavy. Ak sa niekomu nepáči, nech nepozerá - ani ja si nesadám večer pred telku, aby som si pozrel program "Moja mama varí lepšie"... ____ Zároveň sa ospravedlňujem za nelegálne sledovanie tejto série. Na druhej strane nemám možnosť sledovať Amazon. Myslím si ale, že trojici C-H-M to nevadí - viac nezarobia a majú takto viac fanúšikov. BBC spravila chybu, že ich kedysi prepustila. Na mieste Amazonu by som program ponúkol aj iným staniciam s napr 1/2 ročným oneskorením... ____ DRŽÍM PALCE CHLAPI!!!
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie