Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Žena zatiahla ručnú brzdu na diaľnici

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
estix
23.12.2016 14:27 | |
+1 -0
aspon ze ten jeden motorkar-kameraman zastavil, hoci ostatni ubzikli :(
polyBA
11.7.2016 07:50 | |
+2 -1
Ja by som skutočne ocenil, keby pisatelia článkov mali aspoň technologicko-praktické minimum z jazdy autom. Skúste zatiahnuť ručnú brzdu v takej rýchlosti! Čo sa stane? No nič! Rozhodne nezabloukuje kolesá! A rozhodne nie hento čo na videu. Mimochodom, zámerne som pisateľa článku nenazval redaktorom, pretože ten kvázi genetický novinársky odpad čo pracuje pre NČ sa tak nazvať ani nedá. Možno česť výnimkám, neviem.
vmicho
19.1.2017 10:57 | |
+1 -0
Možno tá elektronická. Ale správne fungujúca manuálna ich zablokuje.
kenedi
10.7.2016 18:48 | |
+0 -0
ja tam vidim blokovat aj predne kolesa, odkjal beriete ze zatiahla rucnu?
kenedi
10.7.2016 18:54 | |
+0 -0
udajne! keby sa nezlakol a nezacal tocit volantom, nic sa nedeje. nestastna nahoda ze tam bol ten blby beton
1soda
10.7.2016 10:46 | |
+8 -2
Vyfackal by som ju ...a hned po tom co by zaplatila zdravotne osetrenie,pokutu a cenu auta by si mohla hladat noveho frajera ta pixca sprosta.
dutch999
9.7.2016 10:06 | |
+5 -6
ak ma elektronicku rucnu ,,,tak neviem aka bude reakcia,,no v rychlosti okolo 100km ak zatiahnes mechanicku rucnu a funguje tak ako ma,,,zablokuje kulesa a auto ide rovnym smerom,,,ak vsak vodic zatoci volantom na stranu,,,moze sa stat takyto pripad,,,v videa to nieje uplne jasne ako to bolo :(
1soda
10.7.2016 10:50 | |
+3 -1
Nezmysel ,ak sa ti zablokuju zadne kola musel by si mat specialne podmienky aby ti auto ostalo ist rovno ,vzdy sa po case auto zacne stacat,brzdy totiz nikdy nebrzdia 100%sumerne a tiez podklad na ktorom brzdia nema vzdy tu istu drsnost. Okrem toho je tam este faktor- vodic,ktory sa vie zlaknut ak sa cosi taketo udeje s autom a mierna odchylka volantu je viac nez pravdepodobna.
DJV0
11.7.2016 03:38 | |
+1 -0
Ak ma elektronickú "ručnú brdu" auto bude brzdiť preddefinovaným konštantným spomalením až do úplného zastavenia pričom akonáhle ABS zistí pretáčavý šmyk brzdu povolí, po zrovnaní vozu ju opäť pritiahne. Brzdené kolesá sa (na rodiel od klasickej) ale NEZABLOKUJÚ!
oldgoral
9.7.2016 08:58 | |
+2 -1
ach .. zase ôpisálek".. "hlavný protagonista" neexistuje!! Je iba "hlavný predstaviteľ", alebo "protagonosta".. čo mal asi zo slovenčiny, keď takto dáva "tomu lovenčinovi zabrať"??!! A čo ak jej nešla normálna, brzda?? Vtedy poslúži na predídenie havárii aj ručná..
oldgoral
9.7.2016 09:03 | |
+2 -14
naviac.. .zatiahnutím ručnej brzdy na jazdy, nie je možné okamžite zablokovať zadné kolesá!!! Predsa brzdenie ťahaním za páku ručnej brzdy je vždy pomalšie, ako prudké brzdenie pedálom.. a pretekári, aby sa dostávali do "efektných šmykov", používajú kombináciu oboch bŕzd. Príčina havárie bola len a len dôsledkom arogantnej jazdy motorkárov!!
cicolably
10.7.2016 12:24 | |
+2 -2
a jasné za všetko može motorkár , pretože debko na VW sa chce pretekať , lebo ho niekto obehne, klasika aj na našich cestách . PS: to s tou ručnou myslíš vážne ???
polyBA
11.7.2016 07:54 | |
+1 -1
Oldgoral ty sa prosím ťa uvedom! Motorkári nemali nič spoločné s tým, že p**a spanikárila a nevie šoférovať. Za to že sa okolo nej preháňali vysokou rýchlosťou ešte neznamená, že jej vliezli do jazdného pruhu a ohrozovali ju v jej smere jazdy. Lenže nie, ty asi patríš tiež k tým zakomplexovaným úbožiakom, čo videli motorku iba na prospekte a závidíš to, že sa niekto môže prevážať na mašine, pretože ty týmto pôžitkom nedisponuješ.
LosCanarias
9.7.2016 07:57 | |
+7 -10
No neviem,neviem ci bola na vine rucna brzda. Skuste si zatiahnut rucnu pri vyssej rychlosti a zistite z nedokaze vyvinut taky tlak aby zablokovala kolesa. Na suchom asfalte tazko dokaze bloknut naraz kolesa.
1soda
10.7.2016 10:47 | |
+3 -1
Mas milne skusenosti . Je vela aut kde je toto mozne a spravi to presne to co vo videu vzniklo.
enigma21
8.7.2016 23:36 | |
+21 -3
S takou "kraaaavou nebeskou" nikdy viac sadnut do auta!!!
mrvs
8.7.2016 23:06 | |
+11 -3
Takto to dopadne ked ide pikacu zo sestrou teda mamou na nakup
dunciii
9.7.2016 15:54 | |
+2 -2
Do tesca na zlavy:-) pikac
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie