Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Diaľničné e-známky: Pokuta bude oveľa nižšia

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
llubik
4.5.2016 15:59 | |
+0 -0
Tak ma napadlo, 1. budem ziadat ak ma nachytaju s alkoholom za volantom, aby mi uz druhe nafukanie za mesiac "neuctovali" . . . tak isto budem ziadat primatora, ak v danom mesiaci zaplaytim pokutu za jazdu v MHD bez listka, aby som uz dany mesiac nebol pokutovany (ak ma znova chytia) :-) . . . a toto treba poslat aj prezidentovi a generalnemu prokuratorovi . . .
cincabalka
3.5.2016 12:59 | |
+2 -0
ja som si v januari kupil celorocnu ,teraz chcem to auto predat a kupit si ine.ja musim zaplatit 50€ za známku na druhe auto a títo nepodarenci to budu mat len o 50€ drahsie ,ako ja.
trixel
3.5.2016 13:51 | |
+0 -1
Pytaj si za auto o 50 ojro viac X-D
paliboy
3.5.2016 12:39 | |
+1 -0
Vidím že tu nejaký redakčný boľševický sviniar robil inventúru, včera som napísal, že len duševne zaostalý miništrant urobí také rozhodnutie, zrejme mal dosť svojich kamošov čo sa im potreboval zavďačiť. Dúfam, že čoskoro táto banda psohlavcov skončí!
mppm1
3.5.2016 11:05 | |
+3 -0
V tejto republike je všetko postavené na hlavu. vagabundom sa vychádza v ústrety a poctivý človek akoby nebol. Čo keby tie hovädzie hlavy na ministerstve a vo vláde a v parlamente už konečne začali trestať lumpov a podvodníkov a odmeňovať slušných občanov? nemôžu ja viem, lebo by najsamprv museli začať trestať seba samých.Sú to tu všetko hajzl1 prvej triedy. Stupíden rozhodnutia ***ov vo vrcholných orgánoch. a my to budeme platiť, tí, čo si plnia svoje povinnosti a sú slušní.
USAfilcki
3.5.2016 11:05 | |
+0 -0
Aj mňa ste blokli???
kolibaba
3.5.2016 10:29 | |
+3 -0
Inak, pozerám, že diskusia je poriadne od včera poriadne preriedená, zrejme ÚV SMER a SNS rozhodol, že demokratický sa vyjadriť môžeš, ale musíš byť totálne lojálny, inak si triedny nepriateľ, oportunista, revizionista, šovinista a iný bicyklista, nuž ďakujeme za takúto demokraciu, súdruhovia
USAfilcki
3.5.2016 11:04 | |
+0 -0
kolibaba, neviem no, či SMER má vplyv na tieto sioni stické média a ÚV-ry už dávno nie sú strašiakom keď tu máme milovaní faši zmus a dik tát z EÚ, dnes sa už maže a cenz úruje na príkaz sion istov zo západu nie tých láskavých a dobrých komunistov, za tými ešte budeme plakať ako nám bolo dobre, len ešte si počkajme až SS PZ SR spustí aplikáciu za 50 000€ na vyhľadávanie extrémistov a radikálov na internete, to už všetci budeme potencionálni teroristi, to ešte za ŠTB-ákmi po tom čo nás čaká budeme plakať, akí boli mierumilovní, až tu začne zatýkani ľudí za ich názor voči EÚ, imigrantom či NATO.
paliboy
3.5.2016 12:41 | |
+1 -0
hej, hej, aj ja som jeden z nich, potkán cenzor, čo nedokončil ani pomocné hajzľovské učilište ma tiež odfajčil, zrejme má červenú knižku
JozefSVK
3.5.2016 08:12 | |
+6 -0
A ešte ma napadlo, keď už sa tu tak bavíme o známkach. Máme 21. stroročie, dobu IT technológii a známky sa kupujú cez ,,WEB". Mňa by tak zaujímalo, čo je taký strašný problém zaviesť ,,dennú" známku ???? Napr. môj sused chodí cez dialnicu cca 15 km vzdialenosť aj to len kvôli robote a ešte k tomu nie denne, inak dialnicu nevyužíva. Alebo, čo ak niekto chce ísť len raz ročne na návštevu k rodine a kvôli tomu si kúpi 10 dňovú známku = kvôli jednej jazde! Ako osobne si mylím, že v tojto dobe by to až taký veľký problém nemal byť, či? Možno, že by to dokonca malo aj pozitívny vplyv na ,,štátnu kasu", nakoľko by sa pošet užívateľov diaľníc zvýšil.
kolibaba
3.5.2016 10:15 | |
+4 -0
máš pravdu, ale myslenie boli, pravda ak ten úradník má niečo v hlave, spravidla sú to nominanti politických strán najmä smeráci, ktorí musia byť ešte aj poslušní, načo si robiť problémy s dennou známkou napr. za 1 evri, keď lepšie je 10 či viac, veď z toho potom dostávajú odmeny a vianočné sponzorské
JozefSVK
3.5.2016 08:00 | |
+4 -0
Ja to s.e.r.em, hneď po výplate v januáry som ,,utekal" kúpiť známku (pre istotu na pumpu, lebo netu a aplikáciam som moc neveril) a na čo?
jony.5
4.5.2016 00:01 | |
+0 -0
nepocul si toho z radia, syn mu skontroloval a na P vratil sa na pumpu a ta P sa priznala ze zle vidi :)
kubrican
3.5.2016 06:48 | |
+10 -0
to sa stane len na Slovensku -ako k tomu prídu tí čo si poctivo kúpili známku? Je to hanba
kolibaba
3.5.2016 10:24 | |
+3 -0
súhlas, lenže tento svk bazmekistan riadia iba tupé hovädá, k červeným sa pridali teraz kakaoví, fialkoví a ružovkastí, ktorým išlo iba o korytá a teraz sa potrebujú svojim voličom a lotrom vodičom odvďačiť, predpokladám, že aj Slotová ožran jazda bude spätne omilostená, veď preto potrebovali tam dosadiť svojho "zametača"
robert.p
3.5.2016 06:26 | |
+10 -0
Toto je vtip??? Akože ja ked si poctivo kupim znamku, tak to je v pohode ale ked niekto vedome !!! jazdi po dialnici bez znamky, tak mu podme odpustit jeho pokutu, pretoze ho to financne polozi??? Mozem j...t taketo pravidla!!
mppm1
3.5.2016 11:08 | |
+1 -0
však čo čakáš od tupých d€m€ntných hláv??? nakopal by som ich do r1t1 všetkých, ktorí používajú hlavy iba na nosenie ča*** v zime. Od nášho premiéra počínajúc po posledného poslanca na hocijakom úrade. ako takíto môžu riadiť štát??? Blbá otázka. však to vidíme ako ho riadia. kedy už zriadia špeciálne školy pre chorých politikov???
vysokykajko
2.5.2016 23:56 | |
+10 -0
ZNIZOVANIE POKUT = VYSMECH SLUSNYM VODICOM
USAfilcki
2.5.2016 23:53 | |
+7 -1
V prvom rade nech sú pokuty nižšie za sprostosti ako napríklad za nezastavenie na stopke ktorá je niekde v prdeli v mikrouličke v meste a ešte k tomu zarastená a v takých veciach, ale pri prekročení rýchlostí o pár km/h od povolenej rýchlosti, ale nie kde úmyselne parchanti porušujú zákony ako aj pri diaľniciach, že 100 000 hlupákov slovenských si nekúpi cielene elektronickú diaľničnú známku, síce 300€ je moc, ale kto im bránil aby si známku nekúpili a tú hlúposť s tou periodicitou pokutovania vodičov až v ďalšom mesiaci, však nech si ju degeš kúpi hneď a nie že dostane pokutu a ešte mesiac si bude jazdiť ako by sa nič nestalo. Ako neznášam pandurov na cestách ak buzerujú ale ak niekto cielene niečo porušuje tak by mu mali ísť inak po krku.
HERAKOVAL
3.5.2016 01:12 | |
+10 -0
Presne tak. Za blbosti davaju pokuty a tam kde by mali vyberat pokuty ich rusia to je co za blbost.
peter.BN
2.5.2016 22:02 | |
+12 -1
toto som akosi ... nepochopil. Pravidla boli dohodnute, jasne od sameho zaciatku, ludia by mali zodpovedat za svoje ciny. Vedome vstupovali na dialnicu bez zaplatenia, pricom poznali vysku pokuty svojho prehresku. Dnes pride stat a polovicku im odpusti? Len tak ... Preco? Dokonca som v mediach zachytil spravu, ze SaS je za znizenie az na uroven ceny rocnej nalepky? Choreee ...
huppi
2.5.2016 19:25 | |
+5 -3
za akú dialnicu ,samé obmedzenia ,kúsky ,akože dialnica
spravca68
2.5.2016 19:11 | |
+1 -6
Nech je vysoká pokuta ale nech dostane za to aj diaľničnú známku.
1single
2.5.2016 17:44 | |
+14 -3
tak už sa nečudujem že Matovič nosí tričko FICO PODPORUJE ZLODEJOV veď toto je čo ? Tu firmy dali na začiatku roka tisíce a takisto aj občania a teraz sa nám vagabundi ktorý vždy vedia ako čo o.j.e.b.ať smejú do ksichtu ***m aj taký štát banda skorumpovaných ***ov
FCBGabo
2.5.2016 17:39 | |
+10 -1
radšej keby si dala kúpiť trojdnová známka a nie 10dnová minimum
canon54
2.5.2016 17:31 | |
+17 -3
Ten c.ocot minister utekal schváliť-neschváliť uverejnenie môjho komentára na SMER a PENTU ! A pritom som iba napísal, že prečo, keď 10 dňová známka platí 10 dní, mesačná diaľničná známka platí mesiac, tak prečo ROČNÁ ZNÁMKA neplatí rok, ale iba do konca roka !!! Ak niekto sa zamestná napríklad v 9.mesiaci a bude nútený cestovať denne do práce po diaľnici, tak ročná známka mu bude platiť iba 4 mesiace!! A prečo ? Lebo SLOVAČ je sprostá a SMER je sociálny - ale iba pre PENTU!!
canon54
2.5.2016 17:22 | |
+6 -4
Vraj môj komentár bude uverejnený až po schválení stranou SMER a Pentou !
USAfilcki
2.5.2016 23:56 | |
+2 -0
Tak aktuality sú čisto smerácke, preto tu bolo toľko článkov LeboFico, inak už podľa seba viem, že si tu musel byť minule mimoriadne slušný ak ťa blokujú a schvaľujú ti príspevky, ale tak či onak berú za to šekel a nie od Fica.
mppm1
3.5.2016 11:09 | |
+0 -0
môj asi neschválil. Napísal som do neho, že fico je super premiér a kalinak ešte lepší.
reaktor123
2.5.2016 17:09 | |
+8 -5
To budeme znížovat pokuty aj preto, že je vela dopravných nehod? Alebo aj pre tých čo jazdia pod vplyvom alkoholu,drog?Ved je to smiešne .Raz bola určená pokuta tak nech sa pán minister nestrápnuje.100000slovákov sa bude vysmievat tým ostatným,že 4 mesiace jazdili po dialnici na ukor ostatných.
reaktor123
2.5.2016 17:11 | |
+1 -0
Nie 100000 slovákov ale prehreškov.Sory.
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie