Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Toto Ferrari bolo kedysi na dve časti

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
santaclause1
24.1.2016 08:51 | |
+1 -0
Preco kebyze som psychopat co nevie co s peniazmi, urcite ho kupim z ENZA je len par kusov a ak chces laferari musis mat aj toto a za 2mega je to lacnejsie nez ostatne ktore ich povodny majitelia nechcu predat...
banderas37
23.1.2016 23:43 | |
+3 -2
super a nech sa najde daky koktot ktory vysoli miliony za ten vrak.....ako byva dobrym zvykom....
Reflektrors
23.1.2016 20:24 | |
+4 -0
Ma to vobec vyznam opravovat auto roztrhnute na dve polky??? ved aj tak budu vsetky suciastky vymenene a stoho auta nezostane nic origos,asi chce len natom niekdo zarobit....
Reflektrors
23.1.2016 20:24 | |
+1 -0
Ma to vobec vyznam opravovat auto roztrhnute na dve polky??? ved aj tak budu vsetky suciastky vymenene a stoho auta nezostane nic origos,asi chce len natom niekdo zarobit....
Klejtoss
23.1.2016 20:23 | |
+5 -2
Tieto vymyslené články...Dať foto auta a napísať blábol o tom ako bolo zlomené na polovicu..
BBxBrian
23.1.2016 19:46 | |
+15 -0
tisíc patsto fotiek nablískaného ale kde je tá kde bolo rozbité? dost podstatné..
Petko_147
24.1.2016 12:22 | |
+2 -0
http://autozurnal.ta3.com/tazko-havarovane-ferrari-enzo-zachranil-samotny-vyrobca Tiez som si hovoril kde je fotka toho havarovaneho, je aj tu : http://www.wreckedexotics.com/special/enzo/
allstpidab
23.1.2016 19:25 | |
+2 -7
Tazko havarovane a preto je aj vzacne ??? To co je za blbost ? To urcite by som nekupil ...to musi byt *** clovek ked kupi havarovane a nanovo poskladane ved original bez havarii ema taku cenu hm....idem kupovat auta prevratim na strechu odrezem navarim ostnik od dobrych ugandakych profesionalov a predam za raz tolko hned
Mumaq
23.1.2016 21:28 | |
+7 -0
Dnes sa Enza v povodnom stave predavaju priblizne za 3 miliony eur.
santaclause1
24.1.2016 08:52 | |
+2 -1
nechaj tak toto ***ovy co ospevuje mercedesi nevysvetlis.
mrvs
24.1.2016 10:22 | |
+2 -1
Nerobte mu zle nemenovanyi zato nemoze on sa uz narodil teda nie narodil ale viskytol postihnuty nevie citat a zije si vo svojom svete jemu mozete napisat fakty poslat link na testy a aj tak ma on pravdu mrcedes a grt 4ever
allstpidab
24.1.2016 14:56 | |
+1 -2
Tak nadavajte si svojej rodine primitivne deti ...majstri sveta za obrazovkou ale na z oci do oci by vam trebalo vymenit plienocky deticky...dobre viem co pisem a ty co maju ten isty nazor co tiez nato nic nenapisete ? Majtri sveta ...a ty rmvs niet co dodat ty si tu hlavny pripad okrem nadavok detskych poznamok a provokacii nic viac zivotny omyl ;)
allstpidab
24.1.2016 14:58 | |
+0 -2
Santa pises o sebe ? Niet cudo ten co nema ani na na nove auto mne toto bude pisat primitiv ked chcem tak ai kupim aj novy medak ty primitiv nie ako ty ko.kot ;)
allstpidab
24.1.2016 15:01 | |
+1 -2
Mrvs nesom ziaden nemenovanyi ako stale vyspevujes ale to takemu clovek nevysvetli dieta ktore nikdy nic neurobilo ...skoda takych tu na tomto svete dat liecit takych ako si ty ..mne bude pisat bludy niejake soplave decko
sven01
24.1.2016 16:30 | |
+2 -0
je vzacne preto ze ich bolo vyrobenych iba 399kusov. a opravene bolo v tovarni ferrari, a kedze je ich tak malo tak oprava znamena v podstate ze bolo skoro komplet novo vyrobene. alebo si myslis ze tam dali diely z polska? na taka auta neexistuju nahradne diely. all stale plati ze nemas o autach ani sajnu.
mrvs
25.1.2016 15:25 | |
+0 -0
Chlapce a aky je vlastne tvoj mazor sak ty ani citat nevies pises komenty ku vsetkemu ako na beziacom pase ale clanok si neprecitas a niekedy mi to pripada ze ani nadpis si neprecitas no zvykol som si uz nato ze ty mas stale pravdu a uz som ti raz napisal ze sa mozeme kludne aj stretnut memam stym najmensi problem
mrvs
25.1.2016 15:25 | |
+2 -0
Chlapce a aky je vlastne tvoj mazor sak ty ani citat nevies pises komenty ku vsetkemu ako na beziacom pase ale clanok si neprecitas a niekedy mi to pripada ze ani nadpis si neprecitas no zvykol som si uz nato ze ty mas stale pravdu a uz som ti raz napisal ze sa mozeme kludne aj stretnut memam stym najmensi problem
lesak75
23.1.2016 19:06 | |
+4 -2
A v popise bude: Nebúrané :-)
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie