Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Prídu o pár rokov autá bez spätných zrkadiel?

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Insignia1
30.8.2015 14:50 | |
+5 -2
blbósť
ppRIDE
30.8.2015 13:14 | |
+4 -0
Uplne jednoduche, dost horuca tema na vsetkych moto forach je nehoda sposobena zamrznutim cuvacej kamery z nasledkom stretu z prekazkou, kedy kamera zamrzla v pozici este dostatocneho odstupu.
Adobe
30.8.2015 18:00 | |
+3 -1
nehovoriac ze v lete je v aute 80C v zime aj -30 neviem ci to práve dobre vplyva na LCD .Servis sa poteší :D
FCBGabo
30.8.2015 18:53 | |
+5 -0
Adobe:nevplýva však koľko áut má navi zabudovannú?ja mám 16 ročnú a stále funguje bez chyby.Okrem toho dnešné autá majú už aj LCD budíky a všetky fungujú dokonca aj v rusku či miami *07*
MMedea
30.8.2015 10:58 | |
+18 -1
Kým budem mať na výber, nekúpim si auto, ktoré nemá klasické spätné zrkadlá. Jednak mi príde úplne zbytočné ťahať elektroniku tam, kde to neprinesie žiadne zvýšenie komfortu ani bezpečnosti (skôr naopak) a jednak si myslím, že spätné zrkadlá sú dôležitým dizajnovým prvkom a auto bez nich bude vyzerať nekompletné.
RandyRimer
30.8.2015 14:55 | |
+5 -2
No vidíš,že sa dá napísať aj pekný hodnotný komentár.Dávam Ti lajk...
prasiak58
31.8.2015 06:45 | |
+0 -0
zena a zrkadlo v aute???....
balanceman
30.8.2015 10:28 | |
+4 -0
Onedlho motoristickí novinári nebudú skúmať kvalitu plastov prístrojovky - ale či nezostalo na nej nejaké miestečko kam by sa dal ešte dr b núť nejaký displejček. O šoférovaní to je čoraz menej... A takej Lancii D50 to bolo a je o niečom úúúúplne inom !
Edison1988
30.8.2015 09:29 | |
+10 -0
ďalšie kurvítko s prepáčením do áut, ďalšia vec ktorá sa môže pokaziť jej oprava určite lacná nebude :D ešteže mám auto čo opravím aj doma, do ktorého popichám a ide :D
longhard
30.8.2015 08:27 | |
+13 -4
To je ale pekna sprostosť. Zaprve mrtvý uhol zostane a bude ešte vačší , lebo kamerky sú ešte bližšie oknám , su tesne pri okne. Zadruhe OLED je sice fajn ale v silnom svetle nevidno nič, ved skúste robit s notebookom na pláži alebo v zahrade ked svieti slnko. Ked už tak mali tie kamery namontovať do priestoru kde sú zadné blinkre. Potom by mohli naozaj povedať že nie je žiadny odpor vzduchu ani mrtvy uhol.. Celéé zle !
sepkar
30.8.2015 08:36 | |
+2 -2
V tychto veciach s tebou nesuhlasim: 1. kamerky maju tzv. wide view, sirokouhle snimanie, dokazu pokryt omnoho viac zorneho pola ako klasicke spataky. Vyhoda je, ze ta system moze upozornit ze sa v spataku "nieco hybe", takze ak si aj nevsimnes, system ta upozorni (viem, existuju systemy mrtveho uhla aj teraz, no su to dodatocne senzory popri klasickych spatakoch) 2. namontovat do priestoru kde su zadne blinkre??? To uz vedla seba na dialnici auto vobec nezbadas, nemyslis? Ciastocne suhlasim s viditelnostou na slnku, ale myslim ze jas sa bude dat isto dostatocne nastavit aby si videl, to uz si soudruzi z NDR pohlidaji *07*
longhard
30.8.2015 09:00 | |
+1 -5
1. Ja myslím že ked jazdíš , tak sa v späťáku stále niečo hýbe. Tak systém by musel kvíkať v jednom kuse . ale to nie je hlavná téma. Ked je kamera nalepená na dverách auta tak musí nutne snímať obrovskú časť karoserie , a to je zbytočný mrtvy uhol. 2. Ked je v blinkroch, tak vidíš uplne všetko , samozrejme tie kamery su o dva metre dalej vzadu , lenze ked je auto uz naozaja vedla teba tak ho vidíš z okna . A ten jeden - dva metre čo je posun medzi tebou a blinkrami a povedzme ze ho tam naozaj nevidíš už nehraju rolu , lebo pre bezpečnu jazdu si ho musíš všimnúť skôr nez sa dostane do priestoru medzi tvojimi blinkrami a tvojim prednym bočným oknom. Tam uz je to otazka pol sekendy kym ťa predbehne a musíš o ňom vedieť skôr. 3. Keby boli kamery v blinkroch tak tretia je uz docela zbytočná , lebo tie dve pokryju všetko
FCBGabo
30.8.2015 07:38 | |
+3 -1
pripomína mi to hru F1 staré ked ste museli dať kolečko aby ste sa pozreli kamerou dozadu potom to poriešili spätákmi normálnymi..vždy som búral ked som mal kameru dozadu pretože som nevedel čo je kde
kviciak
30.8.2015 00:59 | |
+14 -0
o par rokov budem mocit proti vetru a neostim sa
Adobe
30.8.2015 17:59 | |
+0 -0
bojím sa ze to sa nezmení :D :D
labelolabelo
29.8.2015 23:52 | |
+7 -13
zase sa tu stretli ti mudri co by dodnes pouzivali 2cm siroke kolesa, auta bez striech a s nadrzou 5cm za chrbtom... sa zobudte jaskynni muzi, svet je v pohybe, vsetko ide dopredu, kludne si opekajte mamuty ale nepiste tu..
Adobe
30.8.2015 18:01 | |
+1 -0
debílek aby si ty potom ty voz opravoval a ty co píšu ti to budu platiť?
milan-simko
29.8.2015 23:31 | |
+5 -1
A stále budem hľadať zrkadlo. A čo ženy ? , ako sa primaľujú?
nemenovanyi
29.8.2015 23:00 | |
+12 -1
Nieco sa stane s obrazovkou, elektonikou a je po vsetkom....skor sledujem cez spetaky ako keby som mal atale cumiet do obrazovky ...by ma to mylilo ked su tak hned vedla sedla ..skor mam prehlad ked vidim cez spetak aj to ze ci je nieco vedla mna ci predomnou ked pozriem v zornom poli mojich oci...a ne cumiet do obraozky a skor ja pozriem sa niekde vysypem ..skor verim mojim ociam ako elektronike
sepkar
30.8.2015 08:39 | |
+5 -3
len si rypnem, skor veris svojim ociam? A na tie obrazovky by si pozeral usami? *02*
benkamato
29.8.2015 21:53 | |
+12 -0
A čo ak zlyhá elektronika? Radšej uprednostním klasiku
hipi
29.8.2015 23:03 | |
+7 -6
milujem taketo obavy, co ak? Na co velke celne sklo, co ak sa rozbije? Najlpsie je priezor z tanku. Co ak ti niekto ten spatak odkopne? Potom ti kamera bude dobra. Prinajhorsom si kupis zrkadlo na prisavke
Adobe
30.8.2015 17:58 | |
+1 -0
hipi mam lacný LCD IIyama a už ma dosť ma 6 rokov Budeš mat auto len na toľko?Takto pre elektrizované vozy sú totálny nezmysel teda pre vlastníka nie pre servis:) A o to myslím ze ide
forte-man
29.8.2015 21:45 | |
+10 -0
ja si pamatam jazdenie bez bocneho laveho zrkadla. O pravom ani nehovoriac. Bola to velka frajerina mat bocne zrkadlo. A potom autoradio bola uplne nova vex a z auta z blatnika trcala rucne vytahovacia antena. Auta mali spociatku radia len na dlhe a stredne vlny. Hrozne to hucalo , stale sa menila sila zvuku, nalo to hrozne silne basy a skoro ziadne vysky. V podstate ani nebolo co pocuvat mozno akurat zakrutu. Ale bolo to nove a boli sme na to pysni.
Ljuk1
29.8.2015 20:46 | |
+25 -2
Niet nad klasicke zrkadla :)
Harket
29.8.2015 20:57 | |
+19 -0
presne tak ak ho neoprieš prežije auto!Toto bude len Žrút peňazí
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie