Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Test: Prístroj za 30 eur otvorí takmer každé auto

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonynmný užívateľ
13.8.2015 11:20 | |
+0 -1
Zbytočné plašenie. Myslíte si že nijaký autíčkar si toto kúpy a bude sa trápiť keď mu môže servisák v aute nechať ukrytí originál klúč ? V prvom rade by si mala Polícia robiť svoju prácu riadne a v Noci zastavovať podozrivé autá a nie každého chudáka či náhodou nepil. Jeden autíčkar sa v článku vyjadril že PZ na aute ktoré bolo evidentne kradnutné nikdy neskotroloval VIN auta s VINkom v papieroch.
hape1
11.8.2015 18:44 | |
+0 -0
to sa mi nezda
Terradyn
11.8.2015 16:13 | |
+0 -0
Staci kupit bezpecnostne zariadenie z ineho kontinentu a mate vybavene. Pochybujem, ze nejaky system z US budu poznat na slovensku, ale system z japonska(majitelia Hond alebo Toyot maju navrch). Dnes sa da taky system aj s postovnym kupit za 100e a pochybujem, ze zlodej bude zistovat s cim ma tu cest. Nenastartoval raz, rozkuka sa po tajnom tlacitku a ak nenastartuje ani druhy krat, tak vystupuje a odchadza... tiez mam takyto system v aute z ineho kontinentu. Montoval som to tak, ze demontaz mne zaberie 30 min. lebo som to tam tak k.k.tsky dal a sam som pritom nadaval, taktiez prepisanie RJ tiez zaberie cca 15-20min, takze hociaky sposob znamena dost dlhu dobu na prelomenie "obrany auta" a to odradi kazdeho, kedze na parkovisku parkuju aj lepsie auta. Jedine s cim ratam je ukradnuty airbag z volantu alebo repraky *02*
jana.garcar
11.8.2015 15:18 | |
+1 -0
mať nové auto, tak sa rovno obesiť človek môže.. radšej mať lacnejšie jazdené
nezmar007ZA
11.8.2015 13:26 | |
+0 -1
Neverim, ze by prijimac plavajucich kodov nezohladnoval aj presne poradie ich generovania. Nemalo by byt mozne otvorit generovanym kodom c.2000 po tom, ako uz bol predtym vygenerovany a pouzity kod c.2001. No ak to mozne je, toto je navod pre vyrobcu, ako system vylepsit. Inak podla fotky vidim 2 mikrokontrolery, antenka. Na zostrojenie brnkacka *08*
Lepkave
11.8.2015 09:29 | |
+0 -0
Načo ti je diaľkové ovládanie? Každá elektronická s.prostosť sú zbytočne vyhodené peniaze. Najlepšie sú najjednoduchšie mechanické zábrany.
Andrej841
11.8.2015 07:19 | |
+0 -0
Na skodu nie je mat tajny vypinac,ci uz na privod paliva alebo bateriu.Keby sa aj zlodej dostal do auta,tak do rana moze skusat,ze preco to nejde nastartovat.Vsetky elektronicke zabezpecenia prekona profesionalny autickar za par sekund.Tajne vypinace a mechanicke zabezpecenia su najucinnejsie,lebo zlodejom vzdy ide o cas.Udajne je pravidlo medzi zlodejmi,ze pokial neodidu s autom do 2 minut,tak ho nechaju tak.
1dedo359
11.8.2015 06:53 | |
+0 -0
Až tak tomu nerozumiem.... Tými hókus pókusmi možno otvoriť auto a možno aj naštartovať - ale napríklad na ďaľšiu jazdu musím mať elektronický kľúč permanentne v aute /nepoznám iné systémy - toto je môj/.
stemp
10.8.2015 20:08 | |
+0 -4
sportovní sázení, velmi spolehlivé informace : www.salveto.blogspot.cz
stemp
10.8.2015 20:08 | |
+0 -4
sportovní sázení, velmi spolehlivé informace : www.salveto.blogspot.cz
migi79
10.8.2015 18:44 | |
+10 -0
Prečo ešte neporadíte ako ukradnuté auto odviesť bez toho aby bol páchatel chytený ??? Na čo si pri krádeži dávať pozor , ako to celé zorganizovať ???
FCBGabo
10.8.2015 19:04 | |
+2 -1
ideálne ak kradneš drahšie autá potrebuješ kamion či nejakú väčšiu nákladnú plochu aby si tam mohol auto po plošine dostať a ukryť..potom kamion odstavíš niekde na pár dní kým to utíchne medzi tým ho v návese potichu rozoberieš a postupne vynášaš súčiastky na rôzne miesta aby to nebolo pokope..na slovensku by bolo riskantné rozpredávať preto je lepšie zahraničie ideálne poľsko *08*
modroovskyy1
10.8.2015 15:28 | |
+8 -3
Už čo je veľa to je málo,,,za chvílu ukážu ako vykradnúť trezor v banke
NITROMAN1
10.8.2015 14:22 | |
+11 -2
diky za radu teraz to bude laksie pre autickarou,pozdravu jem ich vsetkich *03*
tukkan
10.8.2015 13:17 | |
+6 -2
keby som mal auto ktore sa vela kradne - oktavka atd, tak si necham namontovat Zeder, ..a pripadne ak by som mal nieco drahsie ale stale oblubene u zlodejickov, tak k Zederu este auto-vamos a je vybavene.. Som si isty ze by to na 99,999 zlodejickov odradilo..
Rizlon
10.8.2015 14:33 | |
+3 -4
potom pridu s rusickou a nalozia to na odtahovku a mozes spominat
Gitarista-Pista
10.8.2015 23:16 | |
+1 -0
99% aut je ukradnutých tým spôsobom že odídu po vlastných. odťahovka je veľmi nápadná a pre zlodejov nebezpečná a neistá
Terradyn
11.8.2015 15:47 | |
+0 -0
Do Vamosu by som siel, ale do zedera nie, neviem ako teraz, ale kedysi ziadali automobilky o certifikat(som pocul a cital), ale ten nedostali(aspon nie od VW group) lebo ich tyc riadenia sa moze pri celnom zlomit v mieste kde je navrtana ta moze prepichnut
tesonnr
10.8.2015 13:11 | |
+28 -4
uz zostava mila redakcia, iba napisat kde to dostat kupit a kompletne ste vybavili zlodeja. Budete za tento clanok aj niest zodpovednost?
Rizlon
10.8.2015 14:33 | |
+2 -2
to si uz aj blbec vygoogli
Andrej841
11.8.2015 07:10 | |
+0 -0
Kto chce kradnut,ten bude aj bez takychto clankov a navodov...a komu to svedomie nedovoli,tak ten moze mat pred sebou vsetky autickarske pomocky aj s navodom a ani to s nim nepohne.
fruciante
10.8.2015 12:57 | |
+7 -4
Dost skoro ste na to prisli :D Nezabudnite si aj dneska sadnut do kaviarne a pripojte sa na WIFI a tiez behom par minut ma sikovnik vsetky udaje :))
harwynko
10.8.2015 12:50 | |
+7 -4
Kde to mozem kupit.?
falko126
10.8.2015 12:30 | |
+8 -5
Ludia, rozmumiete vobec napisanemu textu? Verzia A je o tom ze ja zavesim antenu trebars na vchod domu, a ked pojde majitel auta s kessy klucom okolo, v tom momente zachytim jeho signal a som v tom momente cez vlastny vysielac schopny otvorit jeho auto (jeho pravym odomykacim signalom). Presne akoby majitel prave nebol pri vchode ale pri prijimacej antene auta!
Gitarista-Pista
10.8.2015 23:15 | |
+1 -5
ak má plávajúci kód nepomôže ti to , lebo ten kód je pri každom odomknutí iný. Dvakrát po sebe zbytočne vyšleš, neodomkne ho. A kód teda šifra podľa ktorého sa mení je unikátny ako sériové číslo každého diaľkového ovládania. Dobrý plávajúci kód nie je možné odchytiť ani dešifrovať !
Vidicon
10.8.2015 12:18 | |
+5 -3
a ten plavajuci kod na otvaranie a na zatvaranie pouziva rovnaku sifru? Ak ano, tak ten princip RollJam chapem, ale ak nie, tak by to nefungovalo. Zlodejovi by bol zatvaraci kod tak na dve veci, vsak (ale potom preco mam ine tlacitko na zatvaranie a ine na otvaranie?). A ked si auto otvorim, tak s nim odidem, takze ten ulozeny kod mu bude tiez zbytocny (lebo niekde inde, kam pridem, tam auto opat zamknem a odomknem a to ulozeny kod deaktivuje). Pouzit by sa to ale len ak pridem k autu, odomknem, vyberiem nieco, zamknem a peso odidem. Vtedy by to vedel otvorit.
Gitarista-Pista
10.8.2015 23:19 | |
+1 -0
šifra je u každého kusu iná, ako sériové číslo. Ak by to tak nebolo, mohli by si ich plávajúci kód strčiť do riti a nemal by žiadny význam...
Anonymný nick
10.8.2015 12:08 | |
+8 -3
fíha reklama na zlodejinu, to tu ešte nebolo :) teda ak nerátam bmg invest a horizont :D https://www.youtube.com/watch?v=9c5VLHtOZPk
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie