Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Tipy ľudí vs. chémia: Čo vyčistí auto lepšie

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
M.c.h.a.e.l
22.12.2014 15:07 | |
+0 -0
V každom meste sa nachádza bezdotyková umyvárka. Cenovka je v rozmedzí 1,50-2,00€ takže žiadna veľká položka a problém pre umývanie pre tých čo bývajú v bytoch je vyriešený. 1soda: Len amatér napíše, že najlepšie sú pasty od 3M...
Vidicon
18.12.2014 12:23 | |
+5 -0
Co ste pouzili na okna? Lebo tie utierky na okna na auto robia desne cmuhy, ako keby bolo okno mastne. Vidno hlavne vecer, ked idem popot lampy... Na ozivenie exterierovych plastov pouzivam s velkym uspechom silikonovy olej uz 10 rokov (motorka aj auto). Odporucam. Kefy v umyvacke Metro po 6 cisteniach dokonale doskriabali lak na uplne novom aute, silno neodporucam. Lestenka z autoumyvarky OMW stoji za velke HO, vyhodene peniaze, treba lestit rucne.
1soda
18.12.2014 21:12 | |
+2 -3
Na okna sa pouziva na 2x bud papierova utierka silnejsej kvality,alebo svedska utierka . Exterierove plasty su navrhovane matne,aby sa neleskli,cize ozivovat ich netreba. Vydrzia aj bez napustania ich povrchu nezmyselnym olejom,ba dokonca nevrzgaju a nechyta sa na nich tolko prachu.Lestenie auta jedine z profi pastami od 3m ,a isto nie rucne,rucne sa da lestit snad tak ohon ;) .
lolo0103
18.12.2014 09:20 | |
+3 -7
Debata pre Sloveskú ...
1soda
18.12.2014 08:38 | |
+17 -2
Ja som si zase vsimol ze velmi vela ludi nevie pocitat. Nakolko fraza "auto sluzi mne ,nie ja jemu" cize umyvat a cistit ho netreba,je vcelku dost mimo realitu . Auto ktore sa necisti sa nici ,jeho hodnota rapidne klesa ci uz kvoli znicenemu laku od musiek,jemnych skrabancov a necistot od vtakov ci vozovky,tak kvoli zapachu v interieri a znicenym madlam o ktorych si ludia myslia ze su pogumovane. Nie,niesu,je to matna cierna farba bez glazury ktora sa nici mastnotou z ruk a sprejov(ktore su udajne na ozivenie plastov-ciry nezmysel) . Takze sa vzdy len smejem na tych,ktori si myslia ze im auto sluzi,pricom oni vyhodili nemale prostriedky na ktore museli pracovat aj x rokov aby to auto vobec vlastnili.Ja to nazyvam lenivost hrubeho zrna :).
SHARK787
18.12.2014 11:22 | |
+0 -2
Nedá sa s tebou úplne súhlasiť lebo nie je pravda že trebárs madlá nie sú pogumované niektoré sú a netreba ísť kvôli tomu do drahých značiek (viď vw Golf 5 a známi problém s olúpanou gumou na madlách. takisto ohľadom čistenia mám skúsenosti že sa kazili veci práve preto že sa vyčistili samozrejme ale nezastávam názor jazdiť na aute ktoré vyzerá akoby práve skončilo Paríž-Dakar
1soda
18.12.2014 19:31 | |
+0 -1
Shark787 Suhlasit nemusis ,nie,niesu pogumovane . Golf nieje draha znacka :) . A nic co sa vycisti sa nema dovod pokazit. Pokial nepouzijes prehanne silnu chemiu a neznicis oblozenie brzdove(pri viacnasobnom aplikovani v kratkom casovom useku),ci ak nestriekas prehnane vela vody do motora a neodpalis cievku zapalovacej sviecky. Ale to je chyba umyvaca,nie umyvania. Mas asi malo skusenosti este .
FCBGabo
18.12.2014 08:30 | |
+5 -5
veľmi málo ľudí umýva auto doma lebo sú proste lenivý a dlho to trvá...zišlo by sa porovnanie kefy vs ručná umyvárka kedže to je asi používanejšie
Animak2
18.12.2014 15:11 | |
+4 -1
kde doma? Pred bytovkou na sidlisku kde clovek nema ani zahradnu hadicu? uz vidim ako z deviateho poschodia nosis kyble vody a za druhe: treba potom aj ocistit ten bordel po cisteni auta... autoumyvarka nieje len pre lenivych ludi *07*
FCBGabo
18.12.2014 18:28 | |
+0 -1
Animak:zatial som nevidel bytovku ktorá v pivnici nemá prívod vody navyše je stále milionov ľudí čo žijú v dome a nie bytovke
Anonynmný užívateľ
18.12.2014 07:34 | |
+4 -20
Auto má slúžiť, takže dáke čistenie príde na rad na jar u tých, čo to robia za normálne ceny...
1soda
18.12.2014 08:28 | |
+44 -3
Aj trenky ti sluzia ....aj tie budes menit az na jar ?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie