Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Škoda Rapid Spaceback v úlohe cestovateľa

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tomco36
14.4.2014 10:30 | |
+4 -6
KRAKSŇA. HONDE TO NESIAHA ANI PO VÝFUK!!!
Gadud
14.4.2014 16:36 | |
+2 -3
Súhlasím,nepáči sa mi nič,ani motor,ani karoséria. No a tie peniaze,ďakujem.
anyuci-tot
13.4.2014 12:36 | |
+2 -0
inak,ked sme uz pri tom,pozicajte to auto na mesiac mne a brodovi a otestujeme ho aj sami. hoci sa nepozname,verim,ze ako ja pojdem s chutou do norska,ne,mal by ani on nic priti transylvanii,cize by to bol test s radostou))))
anyuci-tot
13.4.2014 12:32 | |
+1 -0
kam by ste mali ist? aby to auticko dostalo aj trosku zabrat,padol tu navh norsko. vyborny tip a ja zas pridavam transylvaniu. otestujete auto a ak vezmete so sebou niekoho,kto ma cit pre fotografie,priveziete si domov vzacne skvosty. ci uz je to norsko,rumunsko,alebo aj napr estonsko ci lotyssko... treba vyberat s citom a nechodit do notoricky znamych miest ako su pariz,milano,mnichov a pod.. aby z toho vasho testu mal skutocny zazitok aj citatel,mal by to byt clanok prinasajuci nieco nove. priorita je test,to je jasne,ale pozadie testu citlivo zakomponovane do textu je ozaj nieco,co ludi laka citat. takze vam drzim palce a ako vravio kolega citatel,cestou na zapad ma vyzdvihnite v ba))))
ednitt
12.4.2014 06:52 | |
+15 -3
Skodovka sa hra na nieco co nieje a cenu prisposobuje tej svojej hre A niektory ludia nabehnu na tu ich stupidnu hru a taketo nieco aj naozaj kupia aj ked nedokazem pochopit co ich k tomu vedie
deanna652
11.4.2014 17:15 | |
+13 -23
Uplne fajn auticko. Som s nim velmi spokojna aj co sa vybavy tyka.. pre mladych ako usite :-)
doval
11.4.2014 17:40 | |
+32 -5
Pre mladych ako usite? Ved mladi nemaju peniaze ani na ojazdenu fabiu a nieto este na takyto Spaceback Skyline za 16 000 eur.
martinWBR666
11.4.2014 17:10 | |
+10 -7
Spaceback je dost v pohode, oproti A3 vyborny pomer cena vykon. Bol som aj na testovacej jazde a nic mi tam nevadilo. Len farba,cervena nie :-) Krasna je v bielej.
doval
11.4.2014 17:49 | |
+18 -4
Ak ti v nom nic nevadilo, tak si bud nenarocny a si ochotny platit aj za veci, ktore nedostanes, alebo si vobec neskusal ine auta. Za danu cenu dostanes od konkurencie auto o triedu vyssie s dospelejsim podvozkom, inym vnutornym priestorom a lepsim odhlucnenim kabiny. Spaceback ako napad je dobry (zrecyklovat stare diely po vzore Renault/Dacia), ale kedze manazeri v Skode vedia, ako sa nas narod pozera na auta, tak dali aj neadekvatne vysoke ceny
Animak2
11.4.2014 14:16 | |
+6 -1
podla mna je rapid fajn auto, az na dve veci: Treba polozit ruku na srdce a povedat, ze vybava stoji za H.... oproti konkurencii pri tej cene a ze mu mohli dozadu dat viacprvkovu napravu, aby ten lahky kufor tolko neodskakoval...
perfe11
11.4.2014 11:51 | |
+21 -7
Nemylte si antypatia za realisticky pohlad. Nehovorim ze tie auta su zle ale za tie peniaze co chcu za tu predpotopnu vybavu , ci kvalitu materialov a nehovorim o technike je nehorazne. Nulove vybavenie, bubnove brzdy(RAPID v dnesnej dobe a to sa hraju na vyššiu triedu), diesel motor s 5 rychlostnou prevodovkou kde uz niekde montuju 7 a ine veci. A co sa tyka predajov tak dajte predaje kolko aut si kupili ludia a kolko slo do firiem ako firemne auta co su nadiktovane vedenim(casto nemecke firmy)a samozrejme maju o dost ine ceny. A tam by ta predajnost uz vyzerala inak. Ale tak sponzor je sponzor a sponzorovy sa neodporuje.!!!!!!!!!!!!!!!!!! co ma najviac dojalo je porovnanie s VW Golf 7 ci Kia cee´d. Ako auto o triedy vyššie. Ako refaktori, by ste to mali vediet. Ano skodovka zoberie golf platformu da tam kufor a natiahne a hraje sa na nieco medzi golfom a Passatom a pritom je len dlhsia ale sirka je ta ista. Rapid to iste podvozok polo natiahnute karoseria aby akoze bolo velke no pritom je uzke ako polo a ma jedine velky kufor. Treba si vyskusat. Taky dobry dvaja chlapy okolo 90 kil si sadnu do predu a obtieraju sa ramenamy :D:D:D:D:D:D:D
A7Xgates
11.4.2014 12:14 | |
+7 -1
s tymi prevodovkami si ma dostal :D tak oni montuju 5 a ini uz maju 7 stupnov :D to myslis ako manual? a kto konkretne okrem porsche (co asi konkurent nebude...) ponuka podla teba taku prevodovku? lebo DSG mas v ponuke aj ku rapidu..ako v niecom co pises mas aj pravdu, hlavne o tych cenach...
vavo46
11.4.2014 11:32 | |
+11 -1
Nemozem si pomoct ale to uz by som skor volil Fabiu kombi ako toto...nevidim tu ziadnu vyssiu uzitkovu hodnotu a to nehovorim o cene
Animak2
11.4.2014 14:11 | |
+2 -5
si v tom este nesedel a neviezol sa, vsak? :)
anyuci-tot
13.4.2014 09:11 | |
+5 -1
animak,je celkom mile,ze si taky zastanca znacky,ale stoj nohami na zemi. mam z teba pocit,ze prave ty si nesedel este v nicom inom ako v skode. ja som napr fanusik citroena,lebo mi je sympaticka jeho historia,pacia sa mi niektore ich modely,ale nebudem tu vychvalovat do nebies napr.c-elisse len preto,lebo je to citroen. treba uznat,ze je to auto pre nenarocnych a podla toho je aj postavene. splna ucel,ale nemozem to chvalit tak,ze by som sa tvaril,ze ine auto uz lepsie ani nemoze byt. mimochodom,ak trosku sledujes situaciu okolo aut,tak rapid vybehol ako lacna alternativa napr fluenceu,sucasne aj s c-elisse a P-301,daciu do toho az tak neratajme,ta je predsa len uplne inde. su to auta podobneho zamerania na ludi,ktori chcu nove,ale nie drahe auto,ale musi byt rodinne. takze si skus nakonfigurovat napr 301 a rapid v rovnakych vybavach a motoroch,napr 1,6diesel,5stupn manual,automat klima a pod... ked uvidis rozdiel 7000! eur,asi ti dojde,kto tu hra fer hru so zakaznikom... a to na rapide budes mat v zadu stale bubny!
Broda22
11.4.2014 10:21 | |
+5 -0
som milo prekvapeny že sa nas chcete opytat v diskusii kam by ste mali zajt *07* za seba možem jednoznačne odporučat norsko, fotka rapidu pri nejakom fjorde, v pozadi s obrovskou lodou by bola skvelaaa (teraz myslim oslofjord) s takouto rapidkou by ste tam aj putali dost pozornost myslim si pretože škoda tam nieje časte auto:) cestou cez vychod sa po mna aj zastavte hehe *02*
Turbo100
11.4.2014 10:04 | |
+18 -2
Hmm. Ja uz to beriem tak ze sa nas snazia za kazdu cenu presvedcit ze 1.2 TSI, 0,9 TCE, 1,0 EcoBoost su najlepsie a treba ich kupovat. Inak ist na dovolenku (4 clenna rodina) s motorom 1,2 TSI ??? Zeby masochista ? Ano na dovolenku sa da ist aj s Daewoom Ticom aj s V3S-kou to je pravda, ale naco sa tyrat ?
pribi1986
11.4.2014 09:28 | |
+25 -4
nenazval by som to hejt, ale pocuvat dookola glorifikaciu znacky skoda nielen od marketingovych maniakov v skode ale od samotnych majitelov. Skoda mala u nas tradiciu a mnohi jej ostali z cisteho automatizmu verni. "skoda je dobra lebo robila 1.9 TDI" nie je argument. Rapid spaceback sa mi paci, ale iba karoseria a iba ak su tam nalozene bomby kolesa lebo ak su tam zakladne plechace tak to posobi disproporcne. Rad si pozriem vysledky dlhej cesty niekam k moru, ale mozem zodpovedne povedat ze po 500 km s toho auta vystupite zlamani a unaveni.
Animak2
11.4.2014 14:09 | |
+0 -3
po 500km za volantom si z maloktoreho auta dolamany ;)
click93
11.4.2014 09:27 | |
+7 -3
Väčšie hlúposti trepe hádam už len predseda súdu :) - aj on presviedča okolie o tom že čierna je biela a opačne :) ...
pedro3331
11.4.2014 09:04 | |
+14 -8
v polovicke cesty budu musiet vimenit motor po preskoceni rozvodov
Animak2
11.4.2014 14:07 | |
+2 -5
hej, hej... pretoze uz sa tam uz nejaky ten mesiac montuje remen a nie retaz... a btw VW odvtedy zmenil dodavatela a tie posledne retaze su bezzube, takze to uz tiez nemoze preskocit... ale o by si mal ako krcmovy expert vediet ;)
Animak2
11.4.2014 14:08 | |
+0 -2
tym myslim tu predchadzajucu generaciu motorov, nova ma remene...
fox02
11.4.2014 14:45 | |
+13 -2
Uz niekolko x som sa smial na tychto motoroch :-) Viete na nove typy retazi, ci remen, alebo cokolvek je jednoducho neskoro. Takemu, komu rozvody preskocili po 30.000km na, v podstate, novom aute mozete rozpravat... Ten si uz nikdy nic podobne nekupi. Tie auta stoja v bazaroch... Ked sme s otcom vyberali pre rodicov auto, este som nevedel, ze tie rozvody preskakuju (kamaratovi preskocil az neskor - po oprave predal auto) sme skusali auta Fabiu 1,2 HTP a Hyundai i20, tiez s 1,2 stvorvalcom - to sa neda porovnavat. Kupili sme i20 a bolo este o takmer 2000 ecok lacnejsie. Obcas s nim jazdim a casto cez Donovaly. Fabie HTP nechavam daleko za sebou bez vacsej namahy...
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie