Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Daň za auto každý rok? Navrhuje ju štátna štúdia

181 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tesonnr
18.11.2016 09:23 | |
+0 -0
Ja mam astru, ma 85 kW a stala 12.050€ fungel nova. Ako IFP prisiel na to, ze 85 kW auto stoji od 20.500€??? Zas tam sedia studovany ***
Taylor_K2
24.4.2014 16:32 | |
+1 -0
je to chore ako cela nasa vlada ..ostava uz len dan za vzduch *02*
Last-Mohican
1.11.2012 00:28 | |
+3 -0
banda darmozracov jasne plat rocne 200e za dan na auto ked ich skreslene vysledky ukazuju prijem 700e a realita nepoznam nikoho kto ma vissi prijem ako 500e a 90% ludi ktrich poznam nema viac ako 350e a je to zhruba 2500 ludi co ich osobne poznam stoho platit stk / pzp / a teraz toto je chore pomali budeme musiet sa past s kravami aby sme prezili kto to navrhol nech sa obesi alebo ho obesim sam
rija7
31.10.2012 05:48 | |
+5 -0
Na slovensku nikdy nebude ineligentna vláda, (len nenažrany KOKO....),maju same volno, letne prazdniny, 10-násobok platu obyčajneho človeka, z nas maju OTROKOV a PODDANYCH, ktory sa im nepostavia, lebo maju coraz viac starosti. A to oni vedia, preto nam budu nakladať a my si zvykneme. žiť na slovensku je obrovsky trest pre bežnych ludí. Ked už chcu od motoristov niečo, tak nech opravia 99% rozdrban... ciest. Ale načo, ved ked sa nieco pokazí, treba kupiť, dať opraviť a tento štat ma za to zisk.
obama
30.10.2012 13:00 | |
+5 -0
..toto ak by schvalili,tak konec....nerucim za seba..
looft
30.4.2014 19:11 | |
+0 -0
schvália to a tak sklepneš opätky a pôjdeš to zaplatiť *03* *03* *03*
mirozv
6.9.2012 20:34 | |
+5 -0
čo tak defenestrácia vlády? kto je za?
21marco11
6.9.2012 18:48 | |
+7 -0
takze ked zarobim 1000 eur z toho zaplatim 210 eur dane priamo potom samozrejme odvody atd. zostane mi velke prd a ked si z toho nasetrim na auto aby som vobec mohol vykonavat pracu a platit dane tak este zaplatim dalsich 23 percent DPH za auto z uz zdanenych penazi cize ma uz dva krat zdanili potom zaplatim nejaky registracny poplatok co nie je nic ine ako dan za auto co uz je tretikrat zdanenie a este mam za to auto platit dan kazdorocne cize z jednej veci zaplatim 4 krat dan????? a nasledne potom mam platit tie nehorazne spotrebne dane z benzinu ked v USA platia za benzin dolar za liter?? to uz nespominam emiraty kde sa tankuje cca za 30 centov !!!!!!!!!! ludia zobudte sa
Last-Mohican
1.11.2012 00:57 | |
+3 -0
zabudol si dodat ze mnohy nezarobia ani 400e a deru 3 smeny a nadcasi a este maju rodiny
BoksoPN
6.9.2012 15:15 | |
+3 -0
analytici by mali prist na nieco, aby konecne dokazal zarobit na niecom aj obycajny clovek a nie pchat len sebe a vlade do vacku , nechcete pani analytici nam chodit za zadkom a merat este nase prdy????tie by sa tiez dali zdanit nie ???Vy by ste mali platit dane za tie pridrbane napady co stale mate..!!!!!!!!
stugi.k
6.9.2012 14:28 | |
+4 -0
Na to je drzosť len o daniach hovira,ale cesty sú na prd,benzin patrí medzi najdrahšie v únii a,ešte drzo si daň vypítať??Aby si oni mohli užívať luxus.Ak nemajú peniaze tak nech sa poobzerajú na iných miestach.A kedy už budú rozoberať platy obyčajných ľudí?Veď človek už pomaly nevie si kúpiť chlieb a má jedno auto ak náhodou potrebuje niekde ísť a nebude môcť ani to mať.Otázka,kedy budú obyčajným ľudom pomáhať a nie ich okrádať????????????????????????????????????????????????
ratikor
6.9.2012 12:27 | |
+3 -0
čo tak zablokovať všetky cesty? Platíme ohromné dane z palív, dane za autá pri kúpe, dane za všetko a tým hajzlom nie je dosť. Za týždeň sa tento sk.vený štát zloží.
tom661
6.9.2012 11:35 | |
+2 -0
Zdravím, Prečítal som si viac príspevkov, ale "nezaplatím ani cent" a podobne nič nerieši. Takýto návrh totiž prepokladá, že je nutné mať kvalitné cesty a to, čo sa v súčasnosti cestami nazýva cesty nie su. To znamená, že kompetentní musia najprv splniť podmienky, zapracovať ako súčasť takéhoto návrhu aj zodpovednosť za škody spôsobené kvalitou vozovky. V prípade že nie, prichádzajú na rad iné inštitúcie, ktoré by naše práva mali chrániť.
stando_87
6.9.2012 08:35 | |
+2 -0
NEZAPLATÍM ani cent, a to ma môžu postaviť aj pred súd.
Majkl_Bronxx
6.9.2012 11:28 | |
+3 -0
ešte si nemal exekútora pred dverami čo ? :-(
romcorm
6.9.2012 12:05 | |
+2 -0
a ked si rozdrbes svoje auto na tychto cestach azaplatis tie krasne dane tak potom hadz poznamky tohto charakteru,ked ti nik a nic nezaplati
bekixy
6.9.2012 06:09 | |
+7 -0
TO UZ IM UPNE PRESKAKUJE???????????????????AK BY TOTO MALO BYT NA SK,TAK BUDEM POVAZOVAT TENTO STAT ZA KOCURKOVO.PLATIME UZ NIE MALE PENIAZE ZA KADEJAKE DANE A POPLATKY...NACO MAM TEDA CHODIT DO ROBOTY?VED 3/4 PLATU MI ZOBERIE STAT...AK CHCE BRAT,TAK NECH AJ DAVA A PRIDAVA!!!A AK ,TAK SI KUPIM PORIADNY BICYKEL A KASLEM NA AUTO..CI POTOM SI ZMYSLIA,ZE BY BOLO DOBRE AJ TIE BICYKLE ZDANIť? :-) ...NEVIEM Z AKEJ RITI I TO Tí ANALYTICI VYTIAHLI :-)
looft
30.4.2014 19:18 | |
+0 -0
to je tým , že deti chodia na vysoké školy bez akejkoľvek praxe nemajú ani šajnu o živote a keď sa zaradia do pracovného procesu sedia si vo svojej bublinka v kancelárii čo im vybavil ocko a vymýšľajú chojové dane aby mali na výplaty a my sa aj poserieme s toho tu.
Lombardi19
6.9.2012 00:55 | |
+4 -2
Slovensko = o par rokov bude Afrika !!! Platit za vsetko a za prace nemať zaplatene ... Dakujeme Eu a Nasa Vlada (N) Bleee (N)
Lombardi19
6.9.2012 00:58 | |
+3 -0
Ludia na SK robia za vreckove " a platia nekresťanské poplatky ..
quick1silver
5.9.2012 23:44 | |
+2 -0
kradli vsetci a vsetci si za to zasluzia opovrhnutie a trest. politici - od 89, ci uz od 48, 39, 18, ci este skor. je to sucast uhorskej tradicie politickej kultury. ale co robi fizzo je schýza .... jednoducho - na ***ov sa prezentuje ako smer - socdem a spleeta nieco o istotach a socialnom state. ale - v skutocnosti je to jeden pravicovy kriminalny zivel, je to poskok korporacii, megadefraudant a vysavac zbytkov prijmov ludi, co v tomto bazmekistane nieco robia. ludia vy ste fakt uplni ***, co ste ho kedy volili. a je vas 44% a podla posledneho prieskumu by hentoho europajáca volilo cca 43%. sila co ste vy za uplne zmagoreny narod pokakancov.
matadorec
5.9.2012 22:16 | |
+2 -0
predpokladam ze jeden z tach mega anál-itikov (mega***ov) je Martin Filko.ak nie aj tak sa mu neospravedlnujem.mne sa najviac paci dan zo zisku v bankach-to je unikatna koko koko+plagat Tina
quick1silver
5.9.2012 23:49 | |
+4 -0
peter 1 v rusku zaviedol dan aj za farbu oci. modre boli zdanovane nizsie, cierne viac. zaviedol dan z rakiev (ale len z duboveho dreva) .... atd. myslim ze fizzo ma na to - aby ho tromfol. nevie totiz nic ine, len parazitovat na slusnych ludi a krmit vypalenymi peniazmi financne spolocnosti, ciganov, smer byrokraciu co kdekade dosadil a ako novinku sa uz vsetci skladame aj na dochodky grekov, spanielov, portugalcov, cypercov, najnovsie aj slovincov - a najmä na socializaciu strat bakovych korporacii - do ktorej ich velmi premyslene zaviedli ich premudreli a v desiatkach mil. € plateni financ manazerici. mne sa chce na jeho hranatu hlavu vygrcat, kopnut ho do guli a poslat dozivotne cistit latriny do letanoviec. lebo toto je nasadena skodna - estebakmi spojenymi s eurobyrokraciou - skodna na zivote, bezpecnosti, zivotnej urovni obcanov sr.
push2
5.9.2012 19:46 | |
+1 -0
tak to mozu obist ty ktory maju nejaku rodinu mimi p***aneho sloveska a tak sa ja na nejaku dan mozem z vysoka vysrat aj pred dvere tomu ***ovy co to navrhol
passat.gulio
5.9.2012 18:44 | |
+2 -0
zachvilu budeme platit dan aj za prt ,prasive SLOVENSKO.
radlentak
5.9.2012 17:51 | |
+1 -1
Súhlas,ved napr.vo Francúzku si najbohatší navrhli vyššie dane!A to u nás väčšina bohatých sú politici,zlodeji,zbohatlíci...Takže nič sa nedeje!
dom69
5.9.2012 11:30 | |
+2 -0
neni roboty chcu aby sa robilo za minimalnu mzdu a šetko je drahe čo mam začať kradnuť ako oni ?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie