Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Registračná daň: Všetko, čo potrebujete vedieť

176 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
khe
18.9.2012 11:30 | |
+16 -1
Tu vobec, ale vobec nejde o to kolko kto zarobi a ci si to moze alebo nemoze dovolit! A vsetci ti, s prisprostymi nazormi, ze ak niekto zarobi 3000 €, tak jemu je to jedno sa spamätajte! Toto je somarina, o chvilku zdania aj mobilne telefony, pretoze ak si niekto moze kupit mobil za 500 €, je to uz luxus? Nemyslite? Mna by sa konretne tykala dan cez 2400€, toto ochotny zaplatit nie som.. Je to z mojho pohladu zbytocne vyhodenie euracov, len aby sa ficovci nazrali? A vlastne co je to luxus? je to strasne siroky pojem, ktory sa neda presne definovat.. Nech zacne vlada pekne od seba, nech si miesto BMW, S-Klasse, A8 nakupia ‘Ochcavky’, max. Superb.. Kolki bezni ludia si na sk dovolia kupit novu sedmicku alebo A8 v dobrej vybave? Vsetci ti, co zarobia cca. 500€ a chcu sa normalne vozit pokukuju po dovozkach zo zahranicia, na nove nemaju, pretoze za tie iste peniaze si kupia na SK akurat nieco, s cim sa mozu vozit ‘okolo komina’! Je to ubohost vlady takto zdierat ludi, co uz nevladzu.. Je mi luto ludi co pracuju na SK!
scorpionx
14.9.2012 14:27 | |
+1 -8
aut do 80 kW sa da najst celkom slusne mnozstvo a nie su to len vykopavky. viac ako 11200 aut: http://autobazar.autovia.sk/katalog/?power[to]=80
mango711
13.9.2012 13:00 | |
+11 -5
ked niekto zarobí 3000€ mesačne,tak tomu to nevadí a čo tí ktorí majú mesačne cca 500€.takúto vládu postaviť pri múr a zastreliť.Nech si šetria na svojich platoch a nie na ludoch ktorý žijú od výplaty do výplaty.Ja mu dám svoj plat a on mi dá svoj plat a som zvedavý dokedy mu peniaze vydržia.Vy***ný politici.
stiavnik212
18.9.2012 08:34 | |
+1 -18
ale ten čo zarobi 3000e si asi môže dovolit ine auto ako ten čo 500.Ked ja si z 500 euroveho platu kupim feliciu tak zaplatim menej.Kto si môže dovoliť 200kw touarega nech zaplati viac podla mna je to spravodlive
woltik2
17.11.2012 22:04 | |
+11 -1
Typicky slovak, (N)
kucharsky
13.9.2012 08:01 | |
+5 -1
To je čistokrvná "sociálna" vláda.Vozí sa za naše dane v najväčších a najdrahších autách a pre národ,ktorý vytvára dane pre ich luxusný život vymýšľa stále novší bič.Získať prostriedky z vlastných úspor,napr.zrušením nezmyselných národ šikanujúcich úradov ich ani nenapadne.Získavanie nových pracovných miest,aby mali viac plátcov daní je pre nich neznámy pojem.Hlavná vec,že sa to ich nedotkne.Hanba !
vini231
12.9.2012 21:13 | |
+3 -1
Ide len o to ze sme slovaci a mame jak sa hovori na haku ...... nikto nejde strajkovat nikto sa nechce vzburit proti vlade nikto nic nechce konat a ked sa nam nieco nepaci sedime doma a kecame si po pod nos a nejdeme to riesit pred parlament neohlasenym strajkom aby nemohli zhromazdit policiu ktroa by nas tam za to stlkla ako hadov ..... Chcel by som vidiet ako by to dopadlo keby ze sme sa vybrali na tych zlodejov cele slovensko a aj rodiny policajtov vojakov a oni by nespravili nic lebo by v davoch strajkujucich ludi boli aj ich rodiny ...... :) sedme si dalej doma na zadkoch a kukajme sa ako nam spoplatnia kroky v dome a zakazu zomriet bez povolenia .......vobec ich nenapadlo ze toto je demokraticky stat a o zakonoch by tu mal rohodovat aj clovek ktory sa nimi ma riadit ...tzv napriklad hlasovanie o schvaleni zakona za pomoci internetu nejakej ankety alebo nwm co .... nie oni chcu mat vsetko pre seba sediet nad nami ... zomriete ani nebuete vediet ze ste zili iba na jednej gulatej zemi ktoru ovlada zopar ludi ktori nesu sväty aby sme ich museli pocuvat ako oni piskaju toto je nasa zem nas vsetkych a nie zem 5 ludi !!!! toto co sa tu deje je uz bordel doslova a vraj demokraticky stat .... prejdite sa po parku po trave uvidite tu pokutu jaku vam urezu za to ze nicite travnik :D ze vraj to je majetok mesta :D chcel by som vidiet kde by to mesto stalo nebit Boha ktory stvoril zem jak sa hovori :D .....
pi6ta1
12.9.2012 21:50 | |
+4 -1
bol som na takomto štrajku, ohladom tohto mýta pra kamiony, *** to pomohlo a policajti nám to potom pekne zrátali, kým budú v parlamente samý nenažranci tak nepomôže žiadný štrajk
pi6ta1
12.9.2012 22:14 | |
+4 -1
tu pomôže asi len prevrat
jarkko2
20.6.2013 20:53 | |
+0 -2
povesa ich slovaci su odjakziva sprosti berme si priklad s cechov
kazy3
12.9.2012 20:53 | |
+8 -1
tuto ***ku ficovu vy***nu vladu by bolo nacase uz poslat do ***...chrapac p***any nech ten *** uz zdechne hned do rana chudobny budu este chudobnejsi takto to tu funguje.....
obrazovka3
12.9.2012 19:49 | |
+4 -1
budu stare auta no čo ked ma vlada nasrate v hlavach
kormoran67
12.9.2012 17:10 | |
+3 -2
to už by bolo na čase aby štát začal vyberať aj poplatky za slnko že nám svieti,za mesiac..za každú hviezdu ktorú vidíme na oblohe.toto snád nieje možné čo sa deje u nás..politici premrhajú furt všetko a my sa máme vyskladať...toto je už choré čo sa deje na Slovensku.Dajte nám aj platy konečne ked chcete samé dane a poplatky !..
KomarD-Jeay
25.8.2012 23:46 | |
+5 -2
Registracna dan znamena len jedno - neschopnost ***ov zo Smeru rozumne skonsolidovat financie a opat len vyciciavanie pracujucich na ukor statnej byrokracie a darmozracov. Dvihat dane, aby zarobil, vie aj posledny *** a tato z***ivlada nerobi nic ine.
MikiM45
25.8.2012 23:32 | |
+15 -5
No milý diskutujúci a čo takto nastúpit cestu Islandu z pred pr rokov a donútíiť parlament odvolať vládu aby prezident musel vyhlásiť úradnicku vládu v ktorej nebudú politické nominácie, a potom nový parlament riadne okliešteny a primanie zákonov po internetovej diskusii alebo referende..tomu ja hovorím občianska demokracia a zbavíme sa nadobro takých smradov ako všetci GORILOŠI..!! Potom by nebol problém jejaky ***ý zakon s registracnym poplatkom.. Ako príde ktomu normálny pracujúci ktorý zgrloši veľa rokov na nové auto a potom má ešte zaplatiť nekresťanské prachy len za to aby mu ho zaregistrovali..su to smradi čo vedia len ožobračovat národ a nie mu život zlahčovat.. MOR HO SLOVAČ,,SEKAJ RUBAJ DO KRVE PO TEJ PANSKEJ KOTRBE, DOKIAL OBČAN NA SLOVENSKU PANOM NEBUDE!!!
Tommy.Vercetti
24.8.2012 17:54 | |
+1 -1
KTO SA PRIDA? http://www.facebook.com/LudiaPotrebujuDostatRanuIstotyaleboZIstoty
gabris_g
24.8.2012 12:18 | |
+4 -2
LUDIA POTREBUJU DOSTAT RANU ISTOTY,ALEBO Z ISTOTY??
bubu.11
24.8.2012 12:17 | |
+11 -1
Všetko čo potrebujete vedieť? Tak ja vám poviem čo potrebujete vedieť. Treba sa odsťahovať čo najďalej od eurozóny-európy a nechať tu skapať tie hyeny vo vláde, ktoré nechápu ani, že pripravujú peklo vo vlastnom štáte pre svoje vlastné deti, alebo treba chodiť od domu k domu a udrbať po hlave každého občana SK, aby mu nakoplo jeho zadubený spomalený mozog ak ešte nie je príliš neskoro. Tos ú žiaľ jediné 2 riešenia na zhoršujúcu sa situáciu tu na Slovensku, za ktorú v prvom rade môžme my sami svojim geneticky daným chorobným flegmatizmom. Pekný deň občania... ;-D
majki1201
24.8.2012 12:10 | |
+4 -2
asi si kupim kona, len mam obavy aby nemal vela kW lebo bude velka registracna dan a bojim sa aby som nemusel chodit kazdy polrok z vozom na stk a zaplatit kopu eur inak nebudem mat za co do toho kona natankovat (N)
pokusny_kralik
24.8.2012 11:26 | |
+11 -2
toho koňa bijú, ktorý ťahá.... Slováci ako národ nikdy nemôžu fungovať samostatne, boli tu maďari, nemci, rusi, česi... a vždy nejak bolo... ale teraz je to absolútne oničom.. dúfam že sa mi podarí dostať sa von, získať hocijaké iné občianstvo a to slovenské vrátim a na túto krajinu zabudnem....
zeus-23
4.9.2012 12:13 | |
+1 -3
Aky narod,taka aj vlada...vlada je len nastavenym zrkadlom naroda a tečka ;-D
branko322
24.8.2012 10:14 | |
+3 -1
Rozkradnute SLOVENSKO,kauza LEXA , kauza DUCKEHO zmenky a kopu inych kauz kde su miliony eur.SETRIT by sa malo inde a nie na chudobe lebo chudoba robi a vzdy robila na panov a na ich zlate padaky
Pribik
24.8.2012 10:00 | |
+7 -3
mozno trochu konstruktivnejsie. Poplatok by sa mal odvijat od obstaravacej ceny vozidla nie od vykonu. Je nemyslitelne, aby si clovek kupyl jazdene auto v hodnote 10 000Eur zo zahranicia s vykonom povedzme 180 kW a zaplatil tak k cene auta dalsich 1800 eur. Totiz ak si niekto kupuje nove auto o hodnote 50 000 Eur, je mozne si vybavit u predajcu zlavu prave v tejto vyske a tym padom sa realne registracny poplatok zahrnie do ceny vozidla bez navysenia. Skor vydim problem u jazdenych aut. Ja osobne mam v plane kupyt si 210kW jazdenku v cene 6000 Eur ( a nie, nejedna sa o zaprdnuty sedmickovy bavorak od cigana ), takto sa mi cena navysi na 8000 Eur cca, ale tam uz u predajcu nevidim moc priestor na nejake vacsie zlavy. Takze v zasade by sa to malo odvijat od obstaravacej ceny v percentach, kazdemu je predsa jasne, ze nove auto z vykonom 200kW pod 100 000 nekupis. Cize navrhujem tak 1 percento s ceny vozidla ako registracny poplatok - majitelia nebudu utekat registrovat do ciech, nedotkne sa to tak vyznamne uz aj tak zoslabnuteho trhu s novymi autami na slovensku, stat dostane REALNE peniaze do rozpoctu - ono totiz radsej mat menej penazi v keseni, ako vela penazi na papieri.
bulinekk
25.8.2012 11:39 | |
+0 -4
Musim sa smiat nad tvojim pravopisnym prejavom tam kde ma byt S das Z a naopak a to iste s Y a I...haha dobra skola ale nazor dobry..
slavoko333
25.8.2012 16:01 | |
+2 -2
Toto je presne môj prípad s tou jazdenkou ale za 4000€ a "reg.daň" 2500€ Aj podla mňa to mali spraviť na buď len nové autá , príp na jazdenky do 2-rokov alebo fakt od tej OBSTARÁVACEJ CENY. Skus napísať na Min.financií a do smeru,.. Ja som písal, ale aby sa nad tým zamysleli musí sa viac ľudí búriť! A riešenie pre bohatých čo chcú nové je: Kúpte si ho v CZ na LEASING..
sano3sk
4.9.2012 21:46 | |
+0 -1
no mas to dobre premyslene, len na jedno si zabudol ze kto to schvali, pokial tam bude toto zlozenie v parlamente, ta urcite to neprejde, lebo by to nebol ich navrh, dalej by to chceôlo studiu a portovnanie o kolko by tym stat menej vybral a garantujem ti ze ak by to bolo menej tak to nikdy a nikto neschvali
Pribik
8.10.2012 22:57 | |
+1 -1
ked obcas rozmyslam neostava mi vela priestoru nad uvahou kde dat ake pismenko, ja viem nie som dokonaly:)
ufocudo
24.8.2012 00:15 | |
+2 -1
čo sa deje v tomto štáte to je už veľa..... ľudia by to mali začať už trochu riešiť a podľa mňa radikálne ..... protesty petície atď. !!!!!!!
pi6ta1
12.9.2012 21:58 | |
+1 -1
protesty a petýcie nepomôžu, tu už pomôže asik jedine prevrat
mirko49
23.8.2012 23:50 | |
+3 -1
zbytočne je nám sa stažovať ale treba isť do ulíc lebo chcú aby z nás boli chudáci a oni sa vozia v limuzínach chcel by som dať jednému z nich do rúk minimálnu mzdu aspoň na jeden mesiac a poplatiť všetko čo treba a žiť stého čo ostne neviem neviem ako by dopadli nevedia aký je tašky život na sk ...
FERATx
24.8.2012 00:31 | |
+3 -1
take tu uz bolo.nejaka poslankyna to podstupila.chcela vyzit z priemerneho dochodku.no po tyzdni to vraj vzdala ze nejak sa jej minuli peniaze a ze to nechape.. ale to uz bolo pred rokmi a to tu bolo podstatne lacnejsie
pokoplak
23.8.2012 23:43 | |
+3 -2
toto len na slovensku sa može stať že za všetko budu brať peniaze aby mohli zvíšiť socialne prídavky na "ťažko pracujucich " hoci neprisposobivich spoluobčanov a aby si mohly zvíšiť platy a odmeny a neviem čo ešte ... ešte to STK každý rok nech schvália a budem uplne štastný ... hanba !!!!!!
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie