Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Superkupé Maybach Exelero predané za 8 miliónov dolárov

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
photofreak
2.5.2011 20:24 | |
+0 -1
jediny exemplar - bude ho skoda , ked ho zhuleny majitel nadrbe do zvodidiel...
EAGLE3332
2.5.2011 19:08 | |
+0 -0
Kua... Toto auto som vždy chcel :-((( ;-D
XBlade2
2.5.2011 14:56 | |
+1 -3
Jay-Z ho ma uz takmer dva roky ;) naco sem pisete take voloviny neaktualne ? cele toto auto moto mi pride ako by ho pisal niekto kto sa vobec nevyzna do aut a len kopci texty z google ;-D
Ladislav_Krucko
2.5.2011 16:15 | |
+3 -0
Dobrý deň, Jay-Z toto auto nikdy nevlastnil, len si ho požičal pre nakrúcanie videoklipu k skladbe Lost Ones v roku 2006, videoklip sme pridali do článku. Sám rapper Birdman pridal fotografiu svojho auta na jeho Twitter účet dňa 25. apríla tohto roku, informácia je teda aktuálna. Všetko okolo Maybachu Exelero má určite aj druhú rovinu - rivalitu medzi rappermi, ale to už nie je našou oblasťou. AutoMoto.sk je odborný magazín o autách, súbojom celebrít sa nevenujeme. Zároveň môžete prosím povedať, čo na stránke Vás zaujalo ako neodborné? Ktorý článok na Vás pôsobil, že sa autor nevyzná do problematiky? Ďakujeme.
kidon
2.5.2011 14:38 | |
+1 -0
Tomuto nikto nevytýka, že rozhadzuje peniaze a osud hladujúcich detí v Afrike mu je ukradnutý?
dv90
2.5.2011 17:48 | |
+2 -0
pekne si to napísal...však nech sa starajú bieli....po vlastných skúsenostiach viem,že sú väčší rasisti...
xmarduk
2.5.2011 21:24 | |
+0 -0
Ale. Veď on sa stará o deti pracujúce na koka a makových plantážach a deti, ktorým jeho zamestnanci predávajú tovar. :-0
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie