Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tesla Model 3: Športový štýl pre sedan

Severoamerický úpravca Vorsteiner vybavil elektrické vozidlo viacerými dielcami z uhlíkových vlákien, najvýraznejšie sa zmenila zadná časť.
8 01.07.2019 / Marek Pokrývka

Napriek rôznorodým počiatočným problémom už Tesla Model 3 masovo schádza z výrobných pásov. Zatiaľ najdostupnejší elektromobil americkej značky sa dobre predáva vo viacerých regiónoch a napríklad na cestách domovského štátu Kalifornia ho vídať v hojných množstvách. Dôsledkom toho je stúpajúci dopyt po individualizácii a službách tuningových firiem.

Kalifornský elektromobil dostal do vienka viacero dielcov bodykitu 8 fotografií v galérii Kalifornský elektromobil dostal do vienka viacero dielcov bodykitu Zdroj: Vorsteiner

Počet doplnkov určených pre elektrický sedan pomaly stúpa a medzi ich výrobcami nechýba meno Vorsteiner. Tento severoamerický úpravca sa pochválil vlastnou verziou auta, ktorej dal športový štýl. Môžu zaň nielen veľké disky kolies, ale najmä bodykit vybavený viacerými extra dielcami. Všetky pozostávajú z uhlíkových vlákien pokrytých čírym lakom.

Tesla zabránila kolízii: Pekný manéver sedanu

Elektrické auto sa pekne vyhla šmýkajúcemu sa auto idúcemu pôvodne vo vedľajšom pruhu, podľa majiteľa šlo o zásah počítača.

Tesla dostala predný spojler zakončený výraznými vertikálnymi „krídlami“ a obdobne vyhotovené nadstavce prahov. Najvýraznejšie sa zmenila zadná časť elektrického vozidla, na ktorej sa objavil masívny difúzor a tiež neprehliadnuteľný spojler na veku kufra. Komponenty boli pravdepodobne aerodynamicky optimalizované. Ich cenu nepoznáme, no iste nebude nízka.

Focus Media

Video
Najnovšie články
V Rakúsku bolo zaregistrovaných vyše päť miliónov áut

Jedinou potešujúcou správou v súčasnom vývoji cien palív je asi fakt, že stále tankujeme lacnejšie než pred rokom. Všetko však naznačuje tomu, že to dlho...

Benzín a nafta: Všetky faktory tlačia ceny nahor

Hannover je z hľadiska počtu obyvateľov podobne veľký ako Bratislava a rovnako ako ostatné nemecké mestá stavil na elektrickú mobilitu. Už čoskoro bude...

Hannover bude mať najviac verejných nabíjacích staníc

Na budúcoročnom ženevskom autosalóne spoznáme druhé moderné vydanie hatchbacku, zo začiatku ráta spoločnosť s ročnou kapacitou 80-tisíc kusov.

Fiat 500: Nástupca bude čisto elektrický

Spomedzi piatich vozidiel hodnotených v ostatnom čase dostal päť hviezdičiek opäť iba elektromobil, čistotou výfukových plynov však zaujal Mercedes-Benz triedy...

Green NCAP: Diesel si sčasti napráva meno

Slovenský Volkswagen má kadoročne dvojtýždňovú celozávodnú dovolenku, keď sa na dva týždne zastavia výrobné linky. Tento rok sa začína už dnes.

Slovenský Volkswagen začína celozávodnú dovolenku

Nemecký elektrický hatchback bude mať digitálny prístrojový panel rozdelený na tri segmenty a netradičný ovládač prevodovky.

Volkswagen ID.3: Prvý pohľad do interiéru
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×