Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hanba na sto rokov: Nabíjačkou fúkali kolesá

TOP VIDEO
Rozvoj elektromobility je nezastaviteľný, s čím súvisí aj rozširujúca sa sieť nabíjacích staníc. Doba však ešte nie je tak ďaleko, aby sa dali nabíjačkou aj dofúkať pneumatiky.
1 23.06.2019 / Redakcia AUTO BILD

Takmer každý z nás si už povedal, že na ceste videl naozaj všetko. A vždy sa opakovane preukáže, že toto tvrdenie snáď nikdy nebude pravdivé. Dôkazom toho je aj istá dvojica z Veľkej Británie (súdiac podľa pravostranného riadenia), ktorá podľa všetkého potrebovala nahustiť pneumatiky na správny tlak.

Nebolo by na tom nič zlé, keby sa to šoférka kolesá nepokúšala nafúkať nabíjačkou na elektromobily. Po prvom nezdarenom pokuse prišlo aj na otestovanie inej prípojky, žiaľ opäť s neúspešným koncom. Celé trápenie bolo zachytené na priemyselnú kameru a výsledok si môžete
pozrieť na videu.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Lunárny rover: Prvé auto na mimozemskom telese

Staviteľ mimoúrovňovej križovatky pod Prístavným mostom v predstihu otvorí jej časť motoristom.

Križovatku pod Prístavným mostom čoskoro otvoria

Ministerstvo dopravy získalo súhlas Bruselu na nenávratný príspevok vyše 200 miliónov eur na výstavbu diaľničného úseku D1 Budimír-Bidovce pri Košiciach.

Peniaze na diaľnicu Budimír-Bidovce prídu z eurofondov

Očakávaná revolúcia sa stala realitou, Američania predstavili novinku s centrálne uloženým osemvalcom. Stáť má menej než 60-tisíc dolárov.

Chevrolet Corvette C8: Najlacnejší superšport

Americká firma komplexne upravila pick-up Silverado, okrem extra nápravy mu dala väčšiu svetlú výšku, modifikované nárazníky a silnejší osemvalec.

Hennessey Goliath 6x6: Obluda je na svete

Affalterbach predstavil štipľavé kompaktné kombi, ktoré má vo veľkej miere rovnaký dizajn i techniku ako príbuzný kupé-sedan.

Dve karosérie ponúkne i vrchol triedy CLA

V inzercii Slovákov dominujú relatívne nové jazdenky s nízkym počtom kilometrov na odometri. Najčastejšie boli v ponuke benzínové verzie a vozidlá s vyššou...

Slováci inzerujú najviac 5-ročné autá s nízkym počtom km
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×