Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Trapas ruskej polície: Kotrmelce s Ladou Vesta

TOP VIDEO
V kontrolovanom prostredí cvičnej dráhy sa všetko zvrtlo, doslova. Polícia tu pravdepodobne natáčala reklamný materiál, ich auto ale nezvládlo, to čo od neho očakávali.
18.06.2019 / Filip Kadlečík

Ruské cesty či polícia sa už stali predmetom viacerých vtipných videí. Tentokrát sa im podaril ďalší trapas a dokonca si ho ešte aj sami nakrútili vlastným dronom. Špekuluje sa, že armádna polícia pripravovala propagačný materiál, ktorý mal byť aj akčný. Teraz obsahuje akcie viac než dosť.

Lada Granta: Zelenú dostala verzia Cross

Počas letných mesiacov príde v Rusku do predaja odolný variant kombi, ktorý na vlaňajšom moskovskom autosalóne predznamenal koncept.

Hlavnou hviezdou krátkeho videa mala byť Lada Vesta v policajných farbách, s ktorou chcel šofér v kontrolovaných podmienkach predviesť komplikovanú otočku o 180°. Auto, ktoré na takúto nie je ani náhodou stavané, však svojho šoféra zradilo. Nakoniec ale všetko (aj auto) dobre dopadlo - rovno na štyri kolesá.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Carlos Ghosn žaluje Nissan, požaduje milióny eur

Kým ešte donedávna všetko nasvedčovalo tomu, že ceny ropy a palív pôjdu nahor, minulý týždeň sa situácia obrátila. Aspoň dočasne to naznačuje určitú úľavu...

Ceny palív: Oplatí sa teraz brať plnú nádrž?

Švédske Volvo zápasí s dôsledkami obchodnej vojny medzi USA a Čínou a vysokými nákladmi. Napriek snahe o úspory prišlo v druhom štvrťroku o viac než tretinu...

Volvo má za sebou veľmi ťažký kvartál

Novým šéfom BMW sa stane Oliver Zipse, ktorý vo funkcii nahradí Haralda Krüger. Ten ohlásil odchod pre nespokojnosť akcionárov s výsledkami koncernu.

Novým šéfom BMW bude Oliver Zipse

Siedma generácia japonského sedanu prichádza výhradne s hybridným pohonom a vyniká spotrebou, komfortom i vyhotovením interiéru. Mínusom sú niektoré...

Test Lexus ES 300h: Ďalší útok na nemecké pozície

Predaj nových vozidiel u nás v júni mierne klesol, aj naďalej dominujú tradičné značky Škoda, VW a Kia.

Záujem Slovákov o nové autá v júni klesol

Pri príležitosti 50. výročia prvého letu človeka na Mesiac si pripomíname aj vozidlo, ktoré zatiaľ ako jediné riadili ľudia na mimozemskom telese.

Lunárny rover: Prvé auto na mimozemskom telese
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×