Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Trapas ruskej polície: Kotrmelce s Ladou Vesta

TOP VIDEO
V kontrolovanom prostredí cvičnej dráhy sa všetko zvrtlo, doslova. Polícia tu pravdepodobne natáčala reklamný materiál, ich auto ale nezvládlo, to čo od neho očakávali.
18.06.2019 / Filip Kadlečík

Ruské cesty či polícia sa už stali predmetom viacerých vtipných videí. Tentokrát sa im podaril ďalší trapas a dokonca si ho ešte aj sami nakrútili vlastným dronom. Špekuluje sa, že armádna polícia pripravovala propagačný materiál, ktorý mal byť aj akčný. Teraz obsahuje akcie viac než dosť.

Lada Granta: Zelenú dostala verzia Cross

Počas letných mesiacov príde v Rusku do predaja odolný variant kombi, ktorý na vlaňajšom moskovskom autosalóne predznamenal koncept.

Hlavnou hviezdou krátkeho videa mala byť Lada Vesta v policajných farbách, s ktorou chcel šofér v kontrolovaných podmienkach predviesť komplikovanú otočku o 180°. Auto, ktoré na takúto nie je ani náhodou stavané, však svojho šoféra zradilo. Nakoniec ale všetko (aj auto) dobre dopadlo - rovno na štyri kolesá.

Focus Media

Video
Najnovšie články
V Rakúsku bolo zaregistrovaných vyše päť miliónov áut

Jedinou potešujúcou správou v súčasnom vývoji cien palív je asi fakt, že stále tankujeme lacnejšie než pred rokom. Všetko však naznačuje tomu, že to dlho...

Benzín a nafta: Všetky faktory tlačia ceny nahor

Hannover je z hľadiska počtu obyvateľov podobne veľký ako Bratislava a rovnako ako ostatné nemecké mestá stavil na elektrickú mobilitu. Už čoskoro bude...

Hannover bude mať najviac verejných nabíjacích staníc

Na budúcoročnom ženevskom autosalóne spoznáme druhé moderné vydanie hatchbacku, zo začiatku ráta spoločnosť s ročnou kapacitou 80-tisíc kusov.

Fiat 500: Nástupca bude čisto elektrický

Spomedzi piatich vozidiel hodnotených v ostatnom čase dostal päť hviezdičiek opäť iba elektromobil, čistotou výfukových plynov však zaujal Mercedes-Benz triedy...

Green NCAP: Diesel si sčasti napráva meno

Slovenský Volkswagen má kadoročne dvojtýždňovú celozávodnú dovolenku, keď sa na dva týždne zastavia výrobné linky. Tento rok sa začína už dnes.

Slovenský Volkswagen začína celozávodnú dovolenku

Nemecký elektrický hatchback bude mať digitálny prístrojový panel rozdelený na tri segmenty a netradičný ovládač prevodovky.

Volkswagen ID.3: Prvý pohľad do interiéru
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×