Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Trapas ruskej polície: Kotrmelce s Ladou Vesta

TOP VIDEO
V kontrolovanom prostredí cvičnej dráhy sa všetko zvrtlo, doslova. Polícia tu pravdepodobne natáčala reklamný materiál, ich auto ale nezvládlo, to čo od neho očakávali.
18.06.2019 / Filip Kadlečík

Ruské cesty či polícia sa už stali predmetom viacerých vtipných videí. Tentokrát sa im podaril ďalší trapas a dokonca si ho ešte aj sami nakrútili vlastným dronom. Špekuluje sa, že armádna polícia pripravovala propagačný materiál, ktorý mal byť aj akčný. Teraz obsahuje akcie viac než dosť.

Lada Granta: Zelenú dostala verzia Cross

Počas letných mesiacov príde v Rusku do predaja odolný variant kombi, ktorý na vlaňajšom moskovskom autosalóne predznamenal koncept.

Hlavnou hviezdou krátkeho videa mala byť Lada Vesta v policajných farbách, s ktorou chcel šofér v kontrolovaných podmienkach predviesť komplikovanú otočku o 180°. Auto, ktoré na takúto nie je ani náhodou stavané, však svojho šoféra zradilo. Nakoniec ale všetko (aj auto) dobre dopadlo - rovno na štyri kolesá.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Lunárny rover: Prvé auto na mimozemskom telese

Staviteľ mimoúrovňovej križovatky pod Prístavným mostom v predstihu otvorí jej časť motoristom.

Križovatku pod Prístavným mostom čoskoro otvoria

Ministerstvo dopravy získalo súhlas Bruselu na nenávratný príspevok vyše 200 miliónov eur na výstavbu diaľničného úseku D1 Budimír-Bidovce pri Košiciach.

Peniaze na diaľnicu Budimír-Bidovce prídu z eurofondov

Očakávaná revolúcia sa stala realitou, Američania predstavili novinku s centrálne uloženým osemvalcom. Stáť má menej než 60-tisíc dolárov.

Chevrolet Corvette C8: Najlacnejší superšport

Americká firma komplexne upravila pick-up Silverado, okrem extra nápravy mu dala väčšiu svetlú výšku, modifikované nárazníky a silnejší osemvalec.

Hennessey Goliath 6x6: Obluda je na svete

Affalterbach predstavil štipľavé kompaktné kombi, ktoré má vo veľkej miere rovnaký dizajn i techniku ako príbuzný kupé-sedan.

Dve karosérie ponúkne i vrchol triedy CLA

V inzercii Slovákov dominujú relatívne nové jazdenky s nízkym počtom kilometrov na odometri. Najčastejšie boli v ponuke benzínové verzie a vozidlá s vyššou...

Slováci inzerujú najviac 5-ročné autá s nízkym počtom km
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×