Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ktorý typ križovatky je naj? Odpoveď simulácie

TOP VIDEO
Križovatka sa väčšinou rovná zdržaniu, najmä ak sa ňou snaží prejsť veľké množstvo vozidiel v jednom okamihu. Ktorý typ je najpriepustnejší? Odpovedá video, od ktorého nebudete môcť odtrhnúť oči.
25.05.2019 / Filip Kadlečík

Medzi fanúšikmi stavebných simulátorov je videohra Cities: Skylines známym titulom, dobré hodnotenia si odnáša aj z rôznych hodnotení odborníkov. Okrem iného v nej užívateľ musí riešiť aj dopravnú situáciu a má na to desiatky možností. Simulácia tu nie je dokonalá, pekne však ilustruje to, čo by mohlo fungovať aj v realite.

Zložité križovatky: Zvládnite ich ako profík

Niektoré križovatky môžu na prvý pohľad pôsobiť hrôzostrašne a situáciu môžu skomplikovať motoristi, ktorí začnú zmätkovať. Princípy sú však jednoduché. Poradíme vám, ako na to.

Jeden z hráčov meral priepustnosť jednotlivých štvorprúdových križovatiek a použil na to až 30 rôznych variácií. Od jednoduchej bez semaforov až po obrovskú mimoúrovňovú križovatku ciest. Cez ktorú z nich prejde v priebehu minúty najviac vozidiel? Vyjadruje to číslo v spodnej časti videa.


Video
Najnovšie články
Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách

Česká Škoda je u nás stále obľúbená, čo dokazujú aj májové predajné čísla. Nanešťastie tento úspech nedokázal vykompenzovať prepad predaja v Ázii.

Škode sa v máji darilo horšie, problém nastal v Číne
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×