Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neuveriteľný príplatok: Kufrík drahší než BMW

VIDEO
V našich testoch sa bežne zaoberáme tým, či sa oplatí investovať do extra výbavy s hodnotou okolo tisíc či dvetisíc eur. Niektorí ľudia premýšľajú v rádovo odlišných čiastkach. Toto je ďalší zo šialene drahých príplatkov.
15 18.05.2019 / Filip Kadlečík

Na vlastnej koži sme sa už niekoľkokrát presvedčili, že modely značky Rolls-Royce sú ako z iného sveta. Či už ide o mohutný Cullinan, alebo zvyšok portfólia, kdekoľvek sa s britskými luxusnými vozidlami objavíte, okamžite budíte pozornosť. Nemožno sa tomu čudovať, autá za státisíce svojim vzhľadom a luxusným imidžom vyrážajú dych a Rolls-Royce ich v tom výdatne podporuje.

Truhlica skrýva set na šampanské i priestor pre kaviár 15 fotografií v galérii Truhlica skrýva set na šampanské i priestor pre kaviár Zdroj: Rolls-Royce

Najnovším superluxusným výstrelkom pre majiteľov britskej automobilovej aristokracie je truhlica pripomínajúca elegantný kufrík, ktorá je určená na konzumáciu šampanského v kombinácii s kaviárom a inými hriešne drahými pochúťkami. Celý set Rolls-Royce ponúka približne za 42 500 eur. Za túto sumu si u nás kúpite slušne vybavené BMW radu 3.

Truhlica je nepredstaviteľne drahá, pretože má, podobne ako automobily značky Rolls-Royce, základnú kostru vypracovanú z hliníka a uhlíkových vlákien. Luxusný doplnok je odetý do čiernej kože, len vrchnú časť zdobí drevo s lesklou povrchovou úpravou a logom Spirit of Ecstasy. Spomínaná cenovka samozrejme nie je konečná, Rolls-Royce umožňuje svojim klientom nakonfigurovať si set na šampanské podľa vlastných predstáv.

McLaren Senna: Šialený príplatok za 350 000 eur

O cenovkách a výdavkoch, ktoré lietajú vo finančnom svete, si my, normálni ľudia, často ani nevieme spraviť predstavu. Suma potrebná na kúpu McLarenu Senna je vynikajúcim príkladom. A to sa ešte dá...

Dizajn štýlovej truhlice má pripomínať motor V12, najmä priečnym uložením pohárov v jej vnútri. Keď ju otvoríte, z hornej časti sa stane praktický stolík. Zboku kufríka sa vysúvajú dva chladiace boxy, ktoré šumivý mok neustále držia v správnej teplote. Extrémne drahý doplnok ešte dokáže cenou tromfnúť ďalšia britská konkurencia - McLaren pre model Senna ponúka príplatok v hodnote 350 000 eur.


Video
Najnovšie články
Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

Mercedes-Benz triedy G zavítal do našej redakčnej garáže po prvýkrát pri príležitosti príchodu novej generácie. Ako legendárne G-čko uspelo v našom testovaní?

Test Mercedes G 500: Toto je skutočný luxus

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×