Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neuveriteľný príplatok: Kufrík drahší než BMW

VIDEO
V našich testoch sa bežne zaoberáme tým, či sa oplatí investovať do extra výbavy s hodnotou okolo tisíc či dvetisíc eur. Niektorí ľudia premýšľajú v rádovo odlišných čiastkach. Toto je ďalší zo šialene drahých príplatkov.
15 18.05.2019 / Filip Kadlečík

Na vlastnej koži sme sa už niekoľkokrát presvedčili, že modely značky Rolls-Royce sú ako z iného sveta. Či už ide o mohutný Cullinan, alebo zvyšok portfólia, kdekoľvek sa s britskými luxusnými vozidlami objavíte, okamžite budíte pozornosť. Nemožno sa tomu čudovať, autá za státisíce svojim vzhľadom a luxusným imidžom vyrážajú dych a Rolls-Royce ich v tom výdatne podporuje.

Truhlica skrýva set na šampanské i priestor pre kaviár 15 fotografií v galérii Truhlica skrýva set na šampanské i priestor pre kaviár Zdroj: Rolls-Royce

Najnovším superluxusným výstrelkom pre majiteľov britskej automobilovej aristokracie je truhlica pripomínajúca elegantný kufrík, ktorá je určená na konzumáciu šampanského v kombinácii s kaviárom a inými hriešne drahými pochúťkami. Celý set Rolls-Royce ponúka približne za 42 500 eur. Za túto sumu si u nás kúpite slušne vybavené BMW radu 3.

Truhlica je nepredstaviteľne drahá, pretože má, podobne ako automobily značky Rolls-Royce, základnú kostru vypracovanú z hliníka a uhlíkových vlákien. Luxusný doplnok je odetý do čiernej kože, len vrchnú časť zdobí drevo s lesklou povrchovou úpravou a logom Spirit of Ecstasy. Spomínaná cenovka samozrejme nie je konečná, Rolls-Royce umožňuje svojim klientom nakonfigurovať si set na šampanské podľa vlastných predstáv.

McLaren Senna: Šialený príplatok za 350 000 eur

O cenovkách a výdavkoch, ktoré lietajú vo finančnom svete, si my, normálni ľudia, často ani nevieme spraviť predstavu. Suma potrebná na kúpu McLarenu Senna je vynikajúcim príkladom. A to sa ešte dá...

Dizajn štýlovej truhlice má pripomínať motor V12, najmä priečnym uložením pohárov v jej vnútri. Keď ju otvoríte, z hornej časti sa stane praktický stolík. Zboku kufríka sa vysúvajú dva chladiace boxy, ktoré šumivý mok neustále držia v správnej teplote. Extrémne drahý doplnok ešte dokáže cenou tromfnúť ďalšia britská konkurencia - McLaren pre model Senna ponúka príplatok v hodnote 350 000 eur.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Lunárny rover: Prvé auto na mimozemskom telese

Staviteľ mimoúrovňovej križovatky pod Prístavným mostom v predstihu otvorí jej časť motoristom.

Križovatku pod Prístavným mostom čoskoro otvoria

Ministerstvo dopravy získalo súhlas Bruselu na nenávratný príspevok vyše 200 miliónov eur na výstavbu diaľničného úseku D1 Budimír-Bidovce pri Košiciach.

Peniaze na diaľnicu Budimír-Bidovce prídu z eurofondov

Očakávaná revolúcia sa stala realitou, Američania predstavili novinku s centrálne uloženým osemvalcom. Stáť má menej než 60-tisíc dolárov.

Chevrolet Corvette C8: Najlacnejší superšport

Americká firma komplexne upravila pick-up Silverado, okrem extra nápravy mu dala väčšiu svetlú výšku, modifikované nárazníky a silnejší osemvalec.

Hennessey Goliath 6x6: Obluda je na svete

Affalterbach predstavil štipľavé kompaktné kombi, ktoré má vo veľkej miere rovnaký dizajn i techniku ako príbuzný kupé-sedan.

Dve karosérie ponúkne i vrchol triedy CLA

V inzercii Slovákov dominujú relatívne nové jazdenky s nízkym počtom kilometrov na odometri. Najčastejšie boli v ponuke benzínové verzie a vozidlá s vyššou...

Slováci inzerujú najviac 5-ročné autá s nízkym počtom km
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×