Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rumunská “tuningová” Octavia baví internet

FOTO
Škoda Octavia tretej generácie pred faceliftom patrí medzi priaznivcami českého bestselleru z hľadiska dizajnu medzi tie najobľúbenejšie vôbec. Teraz istý vodič ukázal, že aj z relatívne pekného auta sa dá spraviť nevkusný gýč.
2 14.05.2019 / Filip Kadlečík

Po príchode omladenej Škody Octavia tretej generácie sa na Mladú Boleslav spustila masívna vlna kritiky. Na nečakané delené svetlomety si odvtedy už všetci zvykli, aj tak sa však vo všeobecnosti i naďalej za doposiaľ dizajnovo najkrajšiu Octaviu považuje tretia generácia pred faceliftom.

Škoda Octavia tretej generácie prešla rozsiahlym 2 fotografie v galérii Škoda Octavia tretej generácie prešla rozsiahlym "tuningom" vrátane dvojfarebných diskov kolies Zdroj: Facebook/ Najtrápnejšie tuningové pokusy

Trojka v porovnaní s dvojkou predstavovala veľký progres a prechod z jemných línií ku ostrejším hranám a síce stále konzervatívnemu, no určite o niečo expresívnejšiemu dizajnu. Ani to však mnohým fanúšikom modelu nemusí stačiť. Jedným z nich je aj majiteľ tejto Octavie druhej generácie s rumunským EČV.

Jej fotografie sa objavili na vtipnej facebookovej stránke “Najtrápnejšie tuningové pokusy”, kde dokonale zapadli medzi množstvo iných nevkusných výtvorov. Modrá škodovka vyzerá, ako keby známy hrdina ságy Transformers, Optimus Prime, na seba zobral podobu druhej generácie Octavie. Rumunský automobil “vylepšuje” zdanlivo nekonečné množstvo chrómových líšt, ktoré sa v bezprecedentnej koncentrácii dostali i na nevídané miesta.

Exkluzívne odhalenie: Nová Octavia bude sexy

Škoda ešte úplne neukázala ani horúcu novinku s označením Scala a my už máme prvé informácie o ďalšom očakávanom modeli. Vynovená Octavia príde v roku 2019 a zmení sa od základov. Toto sú prvé...

Podľa emblémov na piatych dverách dvojkovej Octavie sa zdá, že na tomto aute pracovala divízia “Škoda Sports” a do sveta vypustili model “3.2 Sport Octavia”. Doplnky zdôrazňujú, že toto auto je naozaj, ale naozaj veľmi športové a pod kapotou možno má aj šesťvalec. Alebo aj nie. Podobné kúsky si označenie “tuning” zaslúžia naozaj len s úvodzovkami. Ide totiž skôr o starý dobrý tuzing.


Video
Najnovšie články
Niki Lauda:  Jeho kariéra udivuje do dnešných dní

Znovuzrodenie firmy, ktorá sa do histórie zapísala najmä modelom Pantera, má prebehnúť na Festivale rýchlosti v Goodwoode.

De Tomaso: Talianska značka opäť ožije

Oprava a rekonštrukcia mosta pred Malackami si vyžiadali uzatvorenie úseku. Vodiči, ktorí do mesta prichádzajú od diaľnice D2, musia počítať s obchádzkami.

Pri ceste do Malaciek po D2 počítajte s obchádzkou

Po tom, čo nemecké úrady začali vyšetrovať podozrenie z existencie nelegálneho softvéru v modelovom rade Mercedes GLK, vznikli pochybnosti o ďalších modeloch...

Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

V novom spote upozorňujúcom na premiéru omladeného vozidla automobilka prezradila, že modelovú paletu rozšíri variant Scout.

Škoda Superb: Po facelifte aj do terénu?

Japonská automobilka prichádza s novou dodávkou. Ide o minimálne upravený Renault Kangoo, ktorý má pritom čoskoro dostať nástupcu.

Nissan uvádza kompaktný van NV250

Frekventovaná cesta v srbskom regióne Grdelica patrila medzi nočné mory, nakoľko bola známa ako chronický "lievik". Srbsko dokončilo a otvorilo posledný úsek...

Srbsko otvorilo posledný úsek tranzitného ťahu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×