Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nevídaný lak na videu: Farba i vzory na želanie?

TOP VIDEO
Instagramom sa šíri video, ktoré zachytáva špeciálne Lamborghini Huracán schopné meniť svoju farbu či vzory na laku na požiadanie. Ide o fascinujúci koncept alebo ďalší podvrh?
1 18.04.2019 / Filip Kadlečík

Známym nedostatkom sociálnych sietí je fakt, že sú často plné konšpirácií, hoaxov a neoverených informácií. Mnohí ľudia jednotlivým správam venujú pozornosť len niekoľko sekúnd a ich pravosť si ani neoverujú. Presne to sa muselo stať i s virálnym videom automobilového laku, ktorý je údajne schopný meniť farbu i vzory na želanie. Na instagramovom profile bad.not.bad sa objavilo krátke video, ktoré zachytáva údajnú kryciu vrstvu laku schopnú digitálnej projekcie ovládanej špeciálnym kľúčikom.

Nový hoax na Slovensku: Skvelá reakcia Audi

Najlepšia reklama vzniká intuitívne a v priebehu krátkeho času. Aspoň tak to občas vyzerá na sociálnych sieťach. Pozrite si, ako geniálne zareagovalo Audi Slovensko na podvodnú súťaž.

Prelomová novinka sa má zatiaľ nachádzať v testovacej fáze a na trh údajne príde v roku 2023. V tomto prípade ide o solídny podvrh, Lamborghini Huracán tu vyzerá celkom vierohodne a jeho virtuálny pôvod prezrádzajú v podstate len detaily ako nedotiahnutý interiér, nedostatočná textúra predných svetlometov či slabé vypracovanie tieňa pod autom. Nápad to je ale fascinujúci, veď za posledných päť dní si už toto video pozrelo viac než 1 170 000 ľudí.


Video
Najnovšie články
Opel Corsa: Neoficiálny debut generácie F

Hyundai i20 pred rokom prešiel faceliftom, ktorý ho vylepšil najmä z technologickej stránky. Okrem bezpečnostných systémov však pokrok dorazil aj inam. Mestské...

Test Hyundai i20 DCT7: Konečne s automatom

Limitovaná verzia nabrúseného kompaktu dosiahla rovnaký čas ako Bugatti Veyron, konkrétne detaily o nej zatiaľ automobilka neprezradila.

Mégane R.S. má späť žezlo z Nürburgringu

Dovážané európske vozidlá a autodiely sú americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi stále tŕňom v oku a neustále chce zvýšiť clá. Hoci rozhodnutie o ich...

Jednostranné kvóty ani dovozné clá nevyriešia spory

Núdzový brzdový asistent pri jazde vzad môže zabrániť neraz ťažkým kolíziám vozidla s chodcom či cyklistom. Nemecký autoklub ADAC preveril tieto systémy...

Brzdový asistent: Dá sa na neho ozaj spoľahnúť?

Ešte pred príchodom ďalšej generácie sme si vyskúšali terénne kombi, ktoré je na slovenskom trhu najpredávanejším autom japonskej firmy.

Test Subaru Outback: Dovidenia, bestseller

Konzorcium, ktoré stavia obchvat Bratislavy, nesúhlasí s výsledkami nedávneho ekoauditu. Podľa spoločnosti ide o zaujatú správu, ktorá nezodpovedá skutočnosti.

Stavbu D4 a R7 sprevádza množstvo špekulácií
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×