Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nevídaný lak na videu: Farba i vzory na želanie?

TOP VIDEO
Instagramom sa šíri video, ktoré zachytáva špeciálne Lamborghini Huracán schopné meniť svoju farbu či vzory na laku na požiadanie. Ide o fascinujúci koncept alebo ďalší podvrh?
1 18.04.2019 / Filip Kadlečík

Známym nedostatkom sociálnych sietí je fakt, že sú často plné konšpirácií, hoaxov a neoverených informácií. Mnohí ľudia jednotlivým správam venujú pozornosť len niekoľko sekúnd a ich pravosť si ani neoverujú. Presne to sa muselo stať i s virálnym videom automobilového laku, ktorý je údajne schopný meniť farbu i vzory na želanie. Na instagramovom profile bad.not.bad sa objavilo krátke video, ktoré zachytáva údajnú kryciu vrstvu laku schopnú digitálnej projekcie ovládanej špeciálnym kľúčikom.

Nový hoax na Slovensku: Skvelá reakcia Audi

Najlepšia reklama vzniká intuitívne a v priebehu krátkeho času. Aspoň tak to občas vyzerá na sociálnych sieťach. Pozrite si, ako geniálne zareagovalo Audi Slovensko na podvodnú súťaž.

Prelomová novinka sa má zatiaľ nachádzať v testovacej fáze a na trh údajne príde v roku 2023. V tomto prípade ide o solídny podvrh, Lamborghini Huracán tu vyzerá celkom vierohodne a jeho virtuálny pôvod prezrádzajú v podstate len detaily ako nedotiahnutý interiér, nedostatočná textúra predných svetlometov či slabé vypracovanie tieňa pod autom. Nápad to je ale fascinujúci, veď za posledných päť dní si už toto video pozrelo viac než 1 170 000 ľudí.


Video
Najnovšie články
Fotenie nehody: Polícia si zgustla na zvedavcoch

Kórejská novinka by mala byť lacnejšia než typ Stonic, po náčrtoch jej karosérie vydala automobilka aj obrázky interiéru.

Kia poodhalila kabínu chystaného SUV

Štúdia vychádzajúca z triedy GLE disponuje extra diódami, exteriérovými displejmi či volantom schopným zasunúť sa do palubnej dosky.

ESF 2019: Mercedes je opäť priekopníkom

Limitovaný model vznikol pri príležitosti 50. výročia filmu On Her Majesty’s Secret Service a vyhotovením evokuje vozidlo použité v ňom.

Aston Martin DBS: Špeciál s logami 007

Po modernizácii vozidlo spredu evokuje väčšieho brata, má takmer úplne nový interiér a viacero motorov s mikrohybridnou technikou.

Komplexný facelift pre Discovery Sport

Úsporné opatrenia Fordu pokračujú vysokým tempom. Automobilka plánuje v priebehu dvoch mesiacov zrušiť tisíce pracovných miest, z čoho zhruba tretinu v USA...

Ford do augusta zruší tisíce pracovných miest

Fotky šiesteho vydania hatchbacku unikli na internet a zachytávajú rovno jeho elektrickú verziu, ktorá je v ponuke novinkou.

Opel Corsa: Neoficiálny debut generácie F
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×