Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zámena pedálov: Náraz po vjazde do garáže

TOP VIDEO
Vodič kórejského SUV chcel spomaliť, ale omylom stlačil plyn. Jeho akceleráciu ukončila zaparkovaná Kia Picanto.
23.03.2019 / Marek Pokrývka

Priestory určené na parkovanie bývajú častým zdrojom poškodení na karosériách automobilov. Zväčša ide o záležitosti minoritného rozsahu, najmä menšie škrabance či preliačiny. No nájdu sa aj výnimky. Jednu ukazuje video, ktoré vzniklo nedávno v Izraeli.

Prečo je jazda na korbe nebezpečná?

Pod robotníkom v Južnej Afrike sa v zákrute prevrátil generátor, na ktorom sedel. Následkom toho skončil v jazdnom pruhu.

Na záberoch z priemyselnej kamery vidíme Hyundai Tucson vchádzajúci do podzemnej garáže. Jeho tempo je na prvý pohľad príliš vysoké. Po vjazde do parkovacích priestorov nasleduje náraz, SUV tvrdo nabúra do zaparkovaného hatchbacku Kia Picanto. Za všetko údajne môže zámena pedálov. Starší vodič chcel pribrzdiť, no namiesto toho stlačil plyn a vpálil do druhého vozidla.


Video
Najnovšie články
Subaru Outback: Pribudol prepĺňaný boxer

Od výbehových modelov už väčšinou prekvapenia neočakávame. O to príjemnejšiu sú, ak sa dostavia. Mitsubishi L200 už síce čaká na príchod novej generácie, aj tá...

Test L200 Black Edition: Dostupné prekvapenie

PRVÁ JAZDA Najprv sme to brali len ako príchod najvýkonnejšej verzie, ale po prvých jazdách je jasné, že HR-V Sport je celkom iné auto.

Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV

Na júnovom autosalóne v Šen-čene bude mať premiéru štúdia, z ktorej sa časom stane sériové vozidlo. Detaily o ňom zatiaľ nepoznáme.

Škoda Vision GT: Česi chystajú ďalšie SUV

Odvážne štylizovaná štúdia má krídlové dvere a head-up displej pokrývajúci celú šírku čelného skla, pohon je čisto elektrický.

Kia HabaNiro: Predzvesť novej generácie?

Dobrých nápadov nikdy nie je dosť. Už 7. - 9. júna sa uskutoční motoristická akcia s tými najlepšími cieľmi - pomáhať tam, kde je to potrebné.

RALLY RADOSTI: 30 športiakov prejde SR, pomôžu dobrej veci

Do svojho kompaktného SUV prestali Japonci montovať diesel, nedávno dali zbohom aj dvojlitrovému benzínu. Aká je jediná v súčasnosti dostupná verzia?

Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×