Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zámena pedálov: Náraz po vjazde do garáže

TOP VIDEO
Vodič kórejského SUV chcel spomaliť, ale omylom stlačil plyn. Jeho akceleráciu ukončila zaparkovaná Kia Picanto.
23.03.2019 / Marek Pokrývka

Priestory určené na parkovanie bývajú častým zdrojom poškodení na karosériách automobilov. Zväčša ide o záležitosti minoritného rozsahu, najmä menšie škrabance či preliačiny. No nájdu sa aj výnimky. Jednu ukazuje video, ktoré vzniklo nedávno v Izraeli.

Prečo je jazda na korbe nebezpečná?

Pod robotníkom v Južnej Afrike sa v zákrute prevrátil generátor, na ktorom sedel. Následkom toho skončil v jazdnom pruhu.

Na záberoch z priemyselnej kamery vidíme Hyundai Tucson vchádzajúci do podzemnej garáže. Jeho tempo je na prvý pohľad príliš vysoké. Po vjazde do parkovacích priestorov nasleduje náraz, SUV tvrdo nabúra do zaparkovaného hatchbacku Kia Picanto. Za všetko údajne môže zámena pedálov. Starší vodič chcel pribrzdiť, no namiesto toho stlačil plyn a vpálil do druhého vozidla.


Video
Najnovšie články
Vietor trápi Slovensko: Ako sa v ňom správať?

Na šanghajskej výstave mal premiéru elektromobil s dvojakou identitou, detailné parametre si výrobca zatiaľ necháva pre seba.

Toyota C-HR: Elektrická verzia odhalená

So Škodou Scala sme sa zoznámili už aj na vlastnej koži, poznáme jej ceny, ale i jazdné vlastnosti. Teraz sa opäť začali objavovať správy o variante RS. Čo by...

Škoda Scala RS: Prvé detaily i vizualizácia

Kórejská automobilka predviedla v New Yorku štúdiu skromného elektrického kupé, ktoré zaujme dizajnom i dvojmiestnym interiérom.

Zamieri značka Genesis medzi malé autá?

Kamera v čínskom veľkomeste zachytila vznik požiaru, ktorý zničil zaparkovaný elektromobil. Pravdepodobne vznikol spontánne.

Tesla Model S: Prečo sa vznietila v garáži?

Pravidelná sezónna údržba auta obsahuje aj čosi viac ako prezutie pneumatík, výmenu oleja alebo umytie karosérie. Hovoríme o klimatizácii, ktorá je dôležitou...

Plesne a baktérie v aute: Na toto vodiči zabúdajú

Ropné trhy chytili druhý dych a strelka kompasu vytrvalo ukazuje na sever. To síce robí radosť financmajstrom ropných krajín, u motoristov však vyvoláva presne...

Benzín a nafta: Vysoké ceny zatiaľ neustúpia
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×