Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mercedes triedy G: Silnejší než gravitácia

TOP VIDEO
Ikonický off-road oslavuje svoje 40. jubileum. Pripomína si ho krátkym spotom, na ktorom ide vozidlo po boku argentínskej hrádze.
13.03.2019 / Marek Pokrývka

Počas uvádzania druhej generácie triedy G používal Mercedes-Benz slogan „Silnejší než čas“ poukazujúci na dlhovekosť tohto terénneho vozidla. Práve teraz sa legenda dožíva 40 narodenín a pri tejto príležitosti vydala automobilka oslavný spot. Zachytáva červený naftový model G 350d jazdiaci po boku mohutnej hrádze Punta Negra stojacej na argentínskom území.

Brabus Widestar 800: Stovku strelí za 4,1 s

Doposiaľ najextrémnejšia verzia nového Géčka vznikla v Bottrope. Má ohromný výkon a široký bodykit, ale tiež luxusný interiér.

Sklon steny tohto betónového kolosu nepoznáme. No evidentne je slušný, aj keď pre nemecký off-road nejde o žiaden problém. Schopnosť zdolávať veľké bočné náklony bez prevrátenia sa patrí k štandardnému vybaveniu. Automobilka teraz na prezentáciu použila variáciu svojho pôvodného motta, ktorá znie „Silnejší než gravitácia“. Naozaj štýlová oslava jubilea...


Video
Najnovšie články
Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac

Čínsky elektrický sedan má výkon 163 koní a vyberať si pri ňom možno z dvoch akumulátorov. Ten väčší ponúkne dojazd 500 kilometrov.

Geely GE11: Pôjde o prelomový model?

Modernizácia kompaktného SUV-kupé prináša najmä upravenú prednú časť, no dotkla sa aj zadku, interiéru či ponuky motorov.

Mercedes GLC Coupé: Ide po stopách brata

General Motors napokon ustúpil Donalda Trumpa a na rozdiel od predchádzajúcich plánov mieni investovať aj v USA do vývoja elektromobilu.

GM ustúpil tlaku, mieni investovať aj v USA

Slovenský Volkswagen sa rozhodol vypomôcť maďarským kolegom v Audi Hungaria, kam poslal vyše stovku ľudí. Tí však zostávajú zamestnanci VW Slovakia so všetkými...

VW Slovakia vyslal časť zamestnancov do Maďarska

Madrid sa stal ukážkou, ktorá ženie vodu na mlyn mestám zvažujúcim zákaz vjazdu vozidiel do kritických oblastí. Španieli však z centra vykázali komplet všetky...

Keď Madrid vykázal autá z centra, emisie klesli o 38 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×