Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Most v Trenčíne čiastočne uzatvoria do konca marca

Trenčania sa musia pripraviť na dopravné obmedzenia na starom moste cez Váh. Pre údržbu bude obmedzená premávka vozidiel, cyklisti a chodci sa cez neho nedostanú vôbec.
13.03.2019 / TASR

Vodiči motorových vozidiel, cyklisti i chodci sa musia od stredy (13. 3.) pripraviť na dopravné obmedzenia na starom cestnom moste cez rieku Váh v Trenčíne. Most je v správe Slovenskej správy ciest, uzávierka potrvá do konca marca.

Ako informovalo na svojej webovej stránke mesto Trenčín, dôvodom čiastočne obmedzenej premávky na moste je výmena dažďových vpustov na pravej strane cesty v smere do Zámostia.

„Doprava na moste bude usmernená do zúžených jazdných pruhov. Chodník pre chodcov a cyklistov na rovnakej strane úplne uzavrú medzi schodiskami k hrádzi. Všetkých účastníkov premávky prosíme o zvýšenú pozornosť,“ upozorňuje mesto.

(TASR)


Video
Najnovšie články
Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac

Čínsky elektrický sedan má výkon 163 koní a vyberať si pri ňom možno z dvoch akumulátorov. Ten väčší ponúkne dojazd 500 kilometrov.

Geely GE11: Pôjde o prelomový model?

Modernizácia kompaktného SUV-kupé prináša najmä upravenú prednú časť, no dotkla sa aj zadku, interiéru či ponuky motorov.

Mercedes GLC Coupé: Ide po stopách brata

General Motors napokon ustúpil Donalda Trumpa a na rozdiel od predchádzajúcich plánov mieni investovať aj v USA do vývoja elektromobilu.

GM ustúpil tlaku, mieni investovať aj v USA

Slovenský Volkswagen sa rozhodol vypomôcť maďarským kolegom v Audi Hungaria, kam poslal vyše stovku ľudí. Tí však zostávajú zamestnanci VW Slovakia so všetkými...

VW Slovakia vyslal časť zamestnancov do Maďarska

Madrid sa stal ukážkou, ktorá ženie vodu na mlyn mestám zvažujúcim zákaz vjazdu vozidiel do kritických oblastí. Španieli však z centra vykázali komplet všetky...

Keď Madrid vykázal autá z centra, emisie klesli o 38 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×