Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ferrari F8 Tributo po prvýkrát v pohybe

TOP VIDEO
Nástupca modelu 488 GTB ukazuje v dvojminútovom spote svoj ostrý charakter, súčasťou záberov je aj driftovanie.
10.03.2019 / Marek Pokrývka

Tradičným miestom predstavovania noviniek Ferrari je ženevský autosalón. Tohtoročné podujatie nebolo výnimkou, debutant dostal meno F8 Tributo. V portfóliu talianskej značky nahrádza model 488 GTB. Osemvalcové kupé malo premiéru krátko pred otvorením výstaviska a teraz sa po prvýkrát predvádza v pohybe. Maranello zverejnilo dvojminútové video superšportu.

Ferrari F8 Tributo: Evolúcia pokračuje

Nástupca osemvalcového modelu 488 GTB prichádza s technikou limitovaného špeciálu Pista a má aj podobne riešenú prednú časť.

Čerstvo predstavený žrebec je poháňaný technikou prevzatou vo veľkej miere z limitovaného špeciálu 488 Pista. Oproti nemu je síce o 50 kg ťažší, ale straty ostrého charakteru sa určite netreba obávať. Ukazuje to spot zachytávajúci ho okrem bežných ciest aj na okruhu. Tam nechýba jazda dverami napred a pálenie pneumatík, pričom soundtrack má na starosti 3,9-litrový biturbo motor.


Video
Najnovšie články
Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac

Čínsky elektrický sedan má výkon 163 koní a vyberať si pri ňom možno z dvoch akumulátorov. Ten väčší ponúkne dojazd 500 kilometrov.

Geely GE11: Pôjde o prelomový model?

Modernizácia kompaktného SUV-kupé prináša najmä upravenú prednú časť, no dotkla sa aj zadku, interiéru či ponuky motorov.

Mercedes GLC Coupé: Ide po stopách brata

General Motors napokon ustúpil Donalda Trumpa a na rozdiel od predchádzajúcich plánov mieni investovať aj v USA do vývoja elektromobilu.

GM ustúpil tlaku, mieni investovať aj v USA

Slovenský Volkswagen sa rozhodol vypomôcť maďarským kolegom v Audi Hungaria, kam poslal vyše stovku ľudí. Tí však zostávajú zamestnanci VW Slovakia so všetkými...

VW Slovakia vyslal časť zamestnancov do Maďarska

Madrid sa stal ukážkou, ktorá ženie vodu na mlyn mestám zvažujúcim zákaz vjazdu vozidiel do kritických oblastí. Španieli však z centra vykázali komplet všetky...

Keď Madrid vykázal autá z centra, emisie klesli o 38 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×