Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

BMW radu 5: Absurdný nepodarok z Ameriky

Niektorí majitelia dokážu svojich štvorkolesových miláčikov posunúť na úplne inú úroveň. Tienistú stránku tuningu spoznal tentokrát majiteľ staršieho päťkového BMW.
7 1 príspevok 24.02.2019 / Redakcia AUTO BILD

Kombinovať dizajnové prvky z rôznych častí automobilového sveta väčšinou nie je dobrý nápad. Istý Američan napriek tomu vytvoril kríženca dvoch klasík z opačných koncov veľkej mláky, čoho výsledkom je maximálne tak smiech cez slzy. Základom jeho výtvoru je BMW 5 generácie E39, ktorému mali športovejší vzhľad dodať zadné partie z ikonickej Corvette. Tento absurdný nepodarok z Ameriky sa podarilo zachytiť na niekoľkých fotografiách publikovaných na sociálnych sieťach.

Nepodareného kríženca BMW a Corvette prezradí hlavne zadná časť 7 fotografií v galérii Nepodareného kríženca BMW a Corvette prezradí hlavne zadná časť Zdroj: Reddit Pohľad spredu na modifikovaného Bavora ešte neprezrádza nič nezvyčajné. Podľa všetkého celá predná časť ostala nezmenená, avšak už z profilu je jasné, že nie všetko je v kostolnom poriadku. Horizontálna línia sa končí v prázdnom priestore a vypuklý zadok tiež neveští nič dobrého. Aj v tomto momente by si ešte laik mohol myslieť, že ide stále o štandardný nemecký sedan.

Rarita: Kangoo dostalo motor z Mégane R.S.

Existuje len málo áut, ktorým označenie “sleeper” sedí viac než tomuto Renaultu Kangoo. Anglický výraz bežne pomenúva autá, ktoré svojim nenápadným vzhľadom maskujú brutálnu povahu. Čo skrýva tento...

Hovorí sa, že to najlepšie prichádza až na záver. V tomto prípade je zlatým klincom celá zadná časť, ktorá je posiata dizajnovými chuťovkami. Na prehnane veľkej mriežke, cez ktorú vidno pôvodnú karosériu, sa nachádzajú vlastnoručne vyrobené cúvacie svetlá a tri výfukové koncovky. Tie sú s najväčšou pravdepodobnosťou falošné. Dvojice okrúhlych brzdových svetiel boli prebraté z americkej klasiky Chevrolet Corvette generácie C4 alebo C5. Do tejto koláže majiteľ nezabudol zakomponovať pôvodné označenie 530i, ktoré len podčiarkuje komický charakter. 

Focus Media

Video
Najnovšie články
Sú vaše pneu bezpečné? Takto si to viete overiť

Podľa nemeckých médií plánuje Volkswagen vybudovať v Turecku novú fabriku, ktorá má vyrábať modely viacerých koncernových značiek.

Volkswagen plánuje vybudovať v Turecku nový závod

Milovníci automobilov značky Volkswagen by si mali nachystať približne 100 eur. Nemecký gigant do ponuky uvádza novinku, ktorá je vystrihnutá zo sveta...

Novinka VW: Nečakaná vychytávka z Bentley

Napriek revolučným zmenám v technológiách existuje staré pravidlo, ktoré stále platí: nové autá sa musia opatrne zajazdiť. Spôsob, akým sa to udeje, nemožno...

Nevedomé chyby: Ako správne zajazdiť auto?

Začiatkom septembra spoznáme nástupcu kontroverzného malého SUV. Ponechá si viaceré charakteristické rysy, no môže vyzerať príťažlivejšie.

Nissan avizuje Juke druhej generácie

Rakúsko prvýkrát prekonalo päťmiliónovú hranicu v počte registrácií nových vozidiel za jeden polrok.

V Rakúsku bolo zaregistrovaných vyše päť miliónov áut

Jedinou potešujúcou správou v súčasnom vývoji cien palív je asi fakt, že stále tankujeme lacnejšie než pred rokom. Všetko však naznačuje tomu, že to dlho...

Benzín a nafta: Všetky faktory tlačia ceny nahor
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×