Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bravúrny manéver kamionistu z Austrálie

TOP VIDEO
Kombinácia mokrej vozovky, vysokej rýchlosti a nezodpovedného šoféra mala za následok nehodu troch áut. Nebyť duchaprítomného kamionistu, škody mohli byť oveľa väčšie.
23.02.2019 / Redakcia AUTO BILD

Často sa stáva, že sa únava začne prejavovať na pozornosti vodičov kamiónov pri dlhých cestách. To však nie je prípad istého Austrálčana, ktorý bravúrne zvládol nebezpečnú situáciu. Na mokrej ceste sa pred ním odohrala kolízia troch áut, pričom kamionista zachoval chladnú hlavu, preštrikoval sa medzi porozhadzované vozidlá a bezpečne zastavil.

Tesla asi zabránila kolízii: Blesková reakcia

Kalifornský elektromobil sa vyhol tvrdému stretu so šoférom idúcim na červenú, rýchlosť brzdenia naznačuje zásah bezpečnostného systému.

Z videa je evidentné, že vinníkom nehody je šofér strieborného sedanu. Ten nezvládol zákrutu vo vysokej rýchlosti, po šmyku prednou časťou narazil do protiidúceho Fordu Mondeo a pri nekontrolovateľnom roztočení odstavil zadkom aj Mazdu3. Odstredivá sila dokonca vymrštila jeho motor za zvodidlá a je len zázrak, že nikto neprišiel o život.


Video
Najnovšie články
Kuriózny policajt v ČR: Nenechajte sa napáliť

Predsedníčku ŽSK Eriku Jurinovú poslanci splnomocnili podpísať Zmluvu o návratnej finančnej výpomoci medzi Ministerstvom financií SR a ŽSK

Žilinský kraj chystá opravu ciest a mostov

Britská firma komplexne zreštaurovala kupé z roku 1953, len práce na jeho karosérii trvali vyše 1 200 hodín. Teraz si veterána možno kúpiť.

Na predaj je bezchybná Lancia Aurelia

Na záberoch zachytených v továrni môžeme vidieť viaceré detaily, okrem toho potvrdzujú prípravu drsnejšieho vyhotovenia Competition.

Silné BMW X5 M na prvých fotografiách

Model ŠKODA 1000 MB patrí k míľnikom v takmer 124-ročnej histórii mladoboleslavskej automobilky. Progresívne riešený automobil vznikal špičkovými technológiami...

Legendárny model škodovky oslavuje 55. výročie

Vo vyše trojročnom procese padlo rozhodnutie. Pekinský justičný orgán sa priklonil na stranu zahraničnej firmy, Landwind X7 má skončiť.

Prelomový verdikt súdu: Stop pre čínsky Evoque

Väčšinu stavebných prác v súvislosti s obchádzkovými trasami bude podľa NDS robiť koncesionár v rámci výstavby križovatky D4/D1. Obchádzkové trasy budú tvoriť...

Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×