Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Subaru predvedie v Ženeve odvážne SUV

Podľa prvého obrázka bude mať štúdia Viziv Adrenaline trojdverovú karosériu, mohlo by ísť o predobraz sériového auta.
1 20.02.2019 / Marek Pokrývka

Počas tohtoročného automobilového veľtrhu na výstavisku Palexpo ukáže Subaru európskemu publiku dve novinky s mikrohybridnou technikou, ktoré ponesú prívlastok e-Boxer. S veľkou pravdepodobnosťou pôjde o modely XV a Forester už predávané na domácom trhu. Výrobca však avizuje aj ďalšiu premiéru, o ktorej informoval v týchto dňoch.

Z tohto konceptu sa možno vykľuje ďalšia generácia modelu XV

Japonská značka predvedie v Ženeve odvážne SUV, zatiaľ vo forme konceptu pokrsteného ako Viziv Adrenaline. Na prvotnej fotke naznačuje dnes vymierajúcu trojdverovú konfiguráciu. Materiál čiastočne ukazuje nadpriemernú svetlú výšku, ale tiež tvary nárazníka a masky chladiča. Celkom jasne viditeľné sú rysy denných svetiel zložených z diódových pásov.

Subaru Legacy: Na scénu sa vracia turbo

Siedme vydanie japonského sedanu pôsobí vďaka decentným úpravám dizajnu ako facelift predchodcu, ale má novú platformu, interiér i motory.

Subaru používa takto označené štúdie ako predobraz pripravovaných sériových áut, čo pravdepodobne platí aj pre najnovšieho člena rodiny Viziv. Čo sa z neho vykľuje? To zatiaľ nemožno s istotou povedať, teoreticky môže ísť o ochutnávku ďalšej generácie modelu XV. V prípade finálneho produktu však treba rátať s päťdverovou karosériou. Viac sa dozvieme onedlho, virtuálnu premiéru bude mať SUV asi ešte pred otvorením ženevského autosalóna.


Video
Najnovšie články
Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac

Čínsky elektrický sedan má výkon 163 koní a vyberať si pri ňom možno z dvoch akumulátorov. Ten väčší ponúkne dojazd 500 kilometrov.

Geely GE11: Pôjde o prelomový model?

Modernizácia kompaktného SUV-kupé prináša najmä upravenú prednú časť, no dotkla sa aj zadku, interiéru či ponuky motorov.

Mercedes GLC Coupé: Ide po stopách brata

General Motors napokon ustúpil Donalda Trumpa a na rozdiel od predchádzajúcich plánov mieni investovať aj v USA do vývoja elektromobilu.

GM ustúpil tlaku, mieni investovať aj v USA

Slovenský Volkswagen sa rozhodol vypomôcť maďarským kolegom v Audi Hungaria, kam poslal vyše stovku ľudí. Tí však zostávajú zamestnanci VW Slovakia so všetkými...

VW Slovakia vyslal časť zamestnancov do Maďarska

Madrid sa stal ukážkou, ktorá ženie vodu na mlyn mestám zvažujúcim zákaz vjazdu vozidiel do kritických oblastí. Španieli však z centra vykázali komplet všetky...

Keď Madrid vykázal autá z centra, emisie klesli o 38 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×