Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Subaru predvedie v Ženeve odvážne SUV

Podľa prvého obrázka bude mať štúdia Viziv Adrenaline trojdverovú karosériu, mohlo by ísť o predobraz sériového auta.
1 20.02.2019 / Marek Pokrývka

Počas tohtoročného automobilového veľtrhu na výstavisku Palexpo ukáže Subaru európskemu publiku dve novinky s mikrohybridnou technikou, ktoré ponesú prívlastok e-Boxer. S veľkou pravdepodobnosťou pôjde o modely XV a Forester už predávané na domácom trhu. Výrobca však avizuje aj ďalšiu premiéru, o ktorej informoval v týchto dňoch.

Z tohto konceptu sa možno vykľuje ďalšia generácia modelu XV

Japonská značka predvedie v Ženeve odvážne SUV, zatiaľ vo forme konceptu pokrsteného ako Viziv Adrenaline. Na prvotnej fotke naznačuje dnes vymierajúcu trojdverovú konfiguráciu. Materiál čiastočne ukazuje nadpriemernú svetlú výšku, ale tiež tvary nárazníka a masky chladiča. Celkom jasne viditeľné sú rysy denných svetiel zložených z diódových pásov.

Subaru Legacy: Na scénu sa vracia turbo

Siedme vydanie japonského sedanu pôsobí vďaka decentným úpravám dizajnu ako facelift predchodcu, ale má novú platformu, interiér i motory.

Subaru používa takto označené štúdie ako predobraz pripravovaných sériových áut, čo pravdepodobne platí aj pre najnovšieho člena rodiny Viziv. Čo sa z neho vykľuje? To zatiaľ nemožno s istotou povedať, teoreticky môže ísť o ochutnávku ďalšej generácie modelu XV. V prípade finálneho produktu však treba rátať s päťdverovou karosériou. Viac sa dozvieme onedlho, virtuálnu premiéru bude mať SUV asi ešte pred otvorením ženevského autosalóna.


Video
Najnovšie články
Cadillac CT5: Zastúpi sedany ATS i CTS

Americká spoločnosť plánuje na autosalóne predstaviť omladenú verziu existujúceho vozidla i nový koncept, ktorý nesie podpis Pininfarina.

Karma avizuje pre Šanghaj dve premiéry

Ministerstvo financií zrejme môže byť spokojné s príjmami z elektronického mýta za nákladné vozidlá. Vo februári sa vybralo vyše 17 miliónov, čo je viac než...

Príjmy z mýta rastú, najviac platia cudzinci

Havarijný stav mostov zjavne nie je len lokálnym fenoménom u nás. Podľa aktuálnych informácií z Česka tam totiž majú rovnaký problém: v zúfalom stave je vyše 1...

Stovky českých mostov sú v havarijnom stave

Každý motorista so zdravým pudom sebazáchovy si uvedomuje, že alkohol za volant nepatrí. No nemyslite si, že ste z obliga, ak neprekročíte hranicu trestného...

Zostatkový alkohol: Čo zaň hrozí? Neriskujte!

Firmy už pred rokmi rozčúlili verejnosť, keď schvaľovali šéfom vysoké platy, hoci zisky klesali. V podobnom duchu je to teraz vo Forde, ktorého šéf Jim Hackett...

Šéf Fordu zarobil viac, i keď firma peniaze stratila

Rast cien ropy brzdia obavy zo stavu svetovej ekonomiky, čo nahráva do karát motoristom. Minimálne tým, že zdražovanie je zatiaľ len kozmetické.

Benzín a nafta: Ďalší vývoj je vo hviezdach
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×