Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Policajné auto nabral rozbehnutý kamión

TOP VIDEO
Vodič nákladného vozidla v Spojených štátoch mal niekoľko sekúnd červenú, napriek tomu vo vysokej rýchlosti vošiel do križovatky.
16.02.2019 / Marek Pokrývka

Jazda na červenú patrí medzi najvážnejšie porušenia dopravných predpisov. Dôvody snáď netreba rozoberať, ignorovanie semaforov patrí každoročne k vinníkom mnohých úmrtí. Nedávno sa podpísalo aj pod nepríjemný incident v severoamerickom štáte Wisconsin.

Kanaďan sa chcel hádať uprostred diaľnice

Vodič sedanu Mazda3 sa bežný incident rozhodol riešiť tak, že zastavil a vytvoril veľmi nebezpečnú situáciu.

Pár dní dozadu nabral na ceste dediny Ashwaubenon policajné auto rozbehnutý kamión. Keďže jeho šofér vošiel svojím SUV do križovatky na zelenú, nákladné vozidlo muselo mať už niekoľko sekúnd červenú. Policajt si ho všimol na poslednú chvíľu. Vodič sedanu vedľa neho stihol zabrzdiť, muž zákona svoj automobil iba trochu otočil. No aj vďaka tomu sa asi hrozivo vyzerajúca nehoda zaobišla bez zranení.


Video
Najnovšie články
Nissan a Renault prehodnocujú svoju alianciu

Nový americký sedan si živú premiéru odbije v New Yorku, do predaja sa dostane s benzínovým štvorvalcom i šesťvalcom.

Cadillac CT5: Zastúpi sedany ATS i CTS

Americká spoločnosť plánuje na autosalóne predstaviť omladenú verziu existujúceho vozidla i nový koncept, ktorý nesie podpis Pininfarina.

Karma avizuje pre Šanghaj dve premiéry

Ministerstvo financií zrejme môže byť spokojné s príjmami z elektronického mýta za nákladné vozidlá. Vo februári sa vybralo vyše 17 miliónov, čo je viac než...

Príjmy z mýta rastú, najviac platia cudzinci

Havarijný stav mostov zjavne nie je len lokálnym fenoménom u nás. Podľa aktuálnych informácií z Česka tam totiž majú rovnaký problém: v zúfalom stave je vyše 1...

Stovky českých mostov sú v havarijnom stave

Firmy už pred rokmi rozčúlili verejnosť, keď schvaľovali šéfom vysoké platy, hoci zisky klesali. V podobnom duchu je to teraz vo Forde, ktorého šéf Jim Hackett...

Šéf Fordu zarobil viac, i keď firma peniaze stratila

Rast cien ropy brzdia obavy zo stavu svetovej ekonomiky, čo nahráva do karát motoristom. Minimálne tým, že zdražovanie je zatiaľ len kozmetické.

Benzín a nafta: Ďalší vývoj je vo hviezdach
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×