Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Policajné auto nabral rozbehnutý kamión

TOP VIDEO
Vodič nákladného vozidla v Spojených štátoch mal niekoľko sekúnd červenú, napriek tomu vo vysokej rýchlosti vošiel do križovatky.
16.02.2019 / Marek Pokrývka

Jazda na červenú patrí medzi najvážnejšie porušenia dopravných predpisov. Dôvody snáď netreba rozoberať, ignorovanie semaforov patrí každoročne k vinníkom mnohých úmrtí. Nedávno sa podpísalo aj pod nepríjemný incident v severoamerickom štáte Wisconsin.

Kanaďan sa chcel hádať uprostred diaľnice

Vodič sedanu Mazda3 sa bežný incident rozhodol riešiť tak, že zastavil a vytvoril veľmi nebezpečnú situáciu.

Pár dní dozadu nabral na ceste dediny Ashwaubenon policajné auto rozbehnutý kamión. Keďže jeho šofér vošiel svojím SUV do križovatky na zelenú, nákladné vozidlo muselo mať už niekoľko sekúnd červenú. Policajt si ho všimol na poslednú chvíľu. Vodič sedanu vedľa neho stihol zabrzdiť, muž zákona svoj automobil iba trochu otočil. No aj vďaka tomu sa asi hrozivo vyzerajúca nehoda zaobišla bez zranení.


Video
Najnovšie články
Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac

Čínsky elektrický sedan má výkon 163 koní a vyberať si pri ňom možno z dvoch akumulátorov. Ten väčší ponúkne dojazd 500 kilometrov.

Geely GE11: Pôjde o prelomový model?

Modernizácia kompaktného SUV-kupé prináša najmä upravenú prednú časť, no dotkla sa aj zadku, interiéru či ponuky motorov.

Mercedes GLC Coupé: Ide po stopách brata

General Motors napokon ustúpil Donalda Trumpa a na rozdiel od predchádzajúcich plánov mieni investovať aj v USA do vývoja elektromobilu.

GM ustúpil tlaku, mieni investovať aj v USA

Slovenský Volkswagen sa rozhodol vypomôcť maďarským kolegom v Audi Hungaria, kam poslal vyše stovku ľudí. Tí však zostávajú zamestnanci VW Slovakia so všetkými...

VW Slovakia vyslal časť zamestnancov do Maďarska

Madrid sa stal ukážkou, ktorá ženie vodu na mlyn mestám zvažujúcim zákaz vjazdu vozidiel do kritických oblastí. Španieli však z centra vykázali komplet všetky...

Keď Madrid vykázal autá z centra, emisie klesli o 38 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×