Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Policajné auto nabral rozbehnutý kamión

TOP VIDEO
Vodič nákladného vozidla v Spojených štátoch mal niekoľko sekúnd červenú, napriek tomu vo vysokej rýchlosti vošiel do križovatky.
16.02.2019 / Marek Pokrývka

Jazda na červenú patrí medzi najvážnejšie porušenia dopravných predpisov. Dôvody snáď netreba rozoberať, ignorovanie semaforov patrí každoročne k vinníkom mnohých úmrtí. Nedávno sa podpísalo aj pod nepríjemný incident v severoamerickom štáte Wisconsin.

Kanaďan sa chcel hádať uprostred diaľnice

Vodič sedanu Mazda3 sa bežný incident rozhodol riešiť tak, že zastavil a vytvoril veľmi nebezpečnú situáciu.

Pár dní dozadu nabral na ceste dediny Ashwaubenon policajné auto rozbehnutý kamión. Keďže jeho šofér vošiel svojím SUV do križovatky na zelenú, nákladné vozidlo muselo mať už niekoľko sekúnd červenú. Policajt si ho všimol na poslednú chvíľu. Vodič sedanu vedľa neho stihol zabrzdiť, muž zákona svoj automobil iba trochu otočil. No aj vďaka tomu sa asi hrozivo vyzerajúca nehoda zaobišla bez zranení.


Video
Najnovšie články
Tesla Model S: Prečo sa vznietila v garáži?

Pravidelná sezónna údržba auta obsahuje aj čosi viac ako prezutie pneumatík, výmenu oleja alebo umytie karosérie. Hovoríme o klimatizácii, ktorá je dôležitou...

Plesne a baktérie v aute: Na toto vodiči zabúdajú

Ropné trhy chytili druhý dych a strelka kompasu vytrvalo ukazuje na sever. To síce robí radosť financmajstrom ropných krajín, u motoristov však vyvoláva presne...

Benzín a nafta: Vysoké ceny zatiaľ neustúpia

S vylepšenou druhou generáciou populárneho auta sme sa vydali z brehov Botnického zálivu na najsevernejší cíp kontinentu dostupný po asfalte.

Mazda CX-5: Japonské SUV na vrchole Európy

Populárne terénne kombi z krajiny vychádzajúceho slnka dostalo ďalšiu generáciu, od príbuzného sedanu prevzalo interiér i 2,4-litrový motor s turbom.

Subaru Outback: Pribudol prepĺňaný boxer

Od výbehových modelov už väčšinou prekvapenia neočakávame. O to príjemnejšiu sú, ak sa dostavia. Mitsubishi L200 už síce čaká na príchod novej generácie, aj tá...

Test L200 Black Edition: Dostupné prekvapenie

PRVÁ JAZDA Najprv sme to brali len ako príchod najvýkonnejšej verzie, ale po prvých jazdách je jasné, že HR-V Sport je celkom iné auto.

Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×