Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kanaďan sa chcel hádať uprostred diaľnice

Vodič sedanu Mazda3 sa bežný incident rozhodol riešiť tak, že zastavil a vytvoril veľmi nebezpečnú situáciu.
14.02.2019 / Marek Pokrývka

Vo všeobecnosti sú obyvatelia Kanady považovaní za veľmi slušných a ústretových ľudí, aj tam sa však nájdu výnimky. Najmä čo sa týka správania sa za volantom. Dobrým príkladom je nasledujúce video, v ktorom zohral hlavnú rolu šofér sedanu Mazda3 zaregistrovaného v Toronte. Ten sa chcel zaradiť do prostredného pruhu autostrády. Rovnako sa však pohlo aj auto, ktoré malo kameru.

Lexus ES utiekol od nepozornej vodičky

Japonský sedan sa neznámej šoférke vymkol spod kontroly. Za všetko môže súhra nepozornosti a automatickej prevodovky.

Kanaďan idúci v najrýchlejšom prúde mal prednosť a druhý vodič ho obmedzil. Nedošlo však k žiadnej kolízii. Stačila preto trocha ohľaduplnosti a bežný incident mohol vyšumieť do zabudnutia. Muž na japonskom aute sa ho však rozhodol riešiť. Pred nakrúcajúcim šoférom postupne zastavil až na nulu a chcel sa hádať priamo uprostred diaľnice. Vytvoril tak veľmi nebezpečnú situáciu. Ak by do dvojice stojacich áut niekto narazil zozadu, mohlo sa to skončiť naozaj zle...


Video
Najnovšie články
Vietor trápi Slovensko: Ako sa v ňom správať?

Na šanghajskej výstave mal premiéru elektromobil s dvojakou identitou, detailné parametre si výrobca zatiaľ necháva pre seba.

Toyota C-HR: Elektrická verzia odhalená

Kórejská automobilka predviedla v New Yorku štúdiu skromného elektrického kupé, ktoré zaujme dizajnom i dvojmiestnym interiérom.

Zamieri značka Genesis medzi malé autá?

Kamera v čínskom veľkomeste zachytila vznik požiaru, ktorý zničil zaparkovaný elektromobil. Pravdepodobne vznikol spontánne.

Tesla Model S: Prečo sa vznietila v garáži?

Pravidelná sezónna údržba auta obsahuje aj čosi viac ako prezutie pneumatík, výmenu oleja alebo umytie karosérie. Hovoríme o klimatizácii, ktorá je dôležitou...

Plesne a baktérie v aute: Na toto vodiči zabúdajú

Ropné trhy chytili druhý dych a strelka kompasu vytrvalo ukazuje na sever. To síce robí radosť financmajstrom ropných krajín, u motoristov však vyvoláva presne...

Benzín a nafta: Vysoké ceny zatiaľ neustúpia

S vylepšenou druhou generáciou populárneho auta sme sa vydali z brehov Botnického zálivu na najsevernejší cíp kontinentu dostupný po asfalte.

Mazda CX-5: Japonské SUV na vrchole Európy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×