Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rarita: Kangoo dostalo motor z Mégane R.S.

TOP VIDEO
Existuje len málo áut, ktorým označenie “sleeper” sedí viac než tomuto Renaultu Kangoo. Anglický výraz bežne pomenúva autá, ktoré svojim nenápadným vzhľadom maskujú brutálnu povahu. Čo skrýva tento malý úžitkáč?
1 1 príspevok 08.02.2019 / Filip Kadlečík

Angličtina má výraz “sleeper”, ktorý označuje nenápadné automobily s prekvapivými jazdnými vlastnosťami. Jeho definíciu si môžete predstaviť ako Favorit, ktorý by pod kapotou mal motor z modernej Škody Octavia RS 245. Veľmi podobným príbehom si prešiel aj tento Renault Kangoo.

Je t'aime, Megane R.S.: Na okruhu s diablom

PRVÁ JAZDA Vyznanie lásky vo francúzštine tu je úplne na mieste. Divízia Renault Sport ukázala, že desaťročia skúseností vie pretransformovať do dychberúceho hothatchu. Jazdili sme s ostrým...

Malý úžitkový automobil vychádza z dieselového Renaultu Kangoo vyrobeného približne na prelome milénií. Pod jeho kapotu sa však nasťahoval prepĺňaný agregát z prvej generácie modelu Mégane R.S., ktorý je spojený s prevodovkou Clia. Štvorvalec s kódovým označením F4RT vyladený divíziou Renault Sport disponuje výkonom 165 kW (224 k). Raritne upravený automobil si môžete do sýtosti vychutnať na priloženom videu.


Video
Najnovšie články
Dopyt po autách v Číne pokračuje v poklese

Kompakt bude opäť dostupný aj s naftovým agregátom, výber ponúknu okrem toho prevodovky i karosérie.

Ford Focus ST: 280 koní v benzínovej verzii

Severský elektromobil ukázal tvar diódových koncových svetiel. Disponovať by mal výkonom 400 koní a operačným systémom Android.

Polestar 2: Odhalenie ešte vo februári

Holandsko je druhý rok za sebou krajinou, ktorá je najlepšie pripravená na príchod autonómnych vozidiel. Ďalšie priečky obsadili Singapur a Nórsko.

Autonómne autá môžu výrazne znížiť počet nehôd

Pilotný obrázok naznačuje, že septembrový únik fotky SUV-kupé bol autentický. Navonok by vozidlo nemalo vychádzať z portfólia Seat.

Cupra avizuje nové SUV: Čo to bude?

Kalifornský elektromobil sa vyhol tvrdému stretu so šoférom idúcim na červenú, rýchlosť brzdenia naznačuje zásah bezpečnostného systému.

Tesla asi zabránila kolízii: Blesková reakcia

Situácia na ropných trhoch pripomína horskú dráhu. Raz nahor, raz nadol. Tentokrát sa zdá, že marec veľa radosti neprinesie.

Benzín a nafta: Čaká vodičov drahá jar?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×