Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rarita: Kangoo dostalo motor z Mégane R.S.

TOP VIDEO
Existuje len málo áut, ktorým označenie “sleeper” sedí viac než tomuto Renaultu Kangoo. Anglický výraz bežne pomenúva autá, ktoré svojim nenápadným vzhľadom maskujú brutálnu povahu. Čo skrýva tento malý úžitkáč?
1 1 príspevok 08.02.2019 / Filip Kadlečík

Angličtina má výraz “sleeper”, ktorý označuje nenápadné automobily s prekvapivými jazdnými vlastnosťami. Jeho definíciu si môžete predstaviť ako Favorit, ktorý by pod kapotou mal motor z modernej Škody Octavia RS 245. Veľmi podobným príbehom si prešiel aj tento Renault Kangoo.

Je t'aime, Megane R.S.: Na okruhu s diablom

PRVÁ JAZDA Vyznanie lásky vo francúzštine tu je úplne na mieste. Divízia Renault Sport ukázala, že desaťročia skúseností vie pretransformovať do dychberúceho hothatchu. Jazdili sme s ostrým...

Malý úžitkový automobil vychádza z dieselového Renaultu Kangoo vyrobeného približne na prelome milénií. Pod jeho kapotu sa však nasťahoval prepĺňaný agregát z prvej generácie modelu Mégane R.S., ktorý je spojený s prevodovkou Clia. Štvorvalec s kódovým označením F4RT vyladený divíziou Renault Sport disponuje výkonom 165 kW (224 k). Raritne upravený automobil si môžete do sýtosti vychutnať na priloženom videu.


Video
Najnovšie články
Kuriózny policajt v ČR: Nenechajte sa napáliť

Predsedníčku ŽSK Eriku Jurinovú poslanci splnomocnili podpísať Zmluvu o návratnej finančnej výpomoci medzi Ministerstvom financií SR a ŽSK

Žilinský kraj chystá opravu ciest a mostov

Britská firma komplexne zreštaurovala kupé z roku 1953, len práce na jeho karosérii trvali vyše 1 200 hodín. Teraz si veterána možno kúpiť.

Na predaj je bezchybná Lancia Aurelia

Na záberoch zachytených v továrni môžeme vidieť viaceré detaily, okrem toho potvrdzujú prípravu drsnejšieho vyhotovenia Competition.

Silné BMW X5 M na prvých fotografiách

Model ŠKODA 1000 MB patrí k míľnikom v takmer 124-ročnej histórii mladoboleslavskej automobilky. Progresívne riešený automobil vznikal špičkovými technológiami...

Legendárny model škodovky oslavuje 55. výročie

Vo vyše trojročnom procese padlo rozhodnutie. Pekinský justičný orgán sa priklonil na stranu zahraničnej firmy, Landwind X7 má skončiť.

Prelomový verdikt súdu: Stop pre čínsky Evoque

Väčšinu stavebných prác v súvislosti s obchádzkovými trasami bude podľa NDS robiť koncesionár v rámci výstavby križovatky D4/D1. Obchádzkové trasy budú tvoriť...

Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×