Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bratislavu dnes čakajú dopravné obmedzenia

Dnes - vo štvrtok 7. februára - navštívi Bratislavu nemecká delegácia. Počas jej presunov budú uzatvorené niektoré dôležité ťahy.
07.02.2019 / Soňa Zverková

Okrem dopravnej akcie zameranej na chodcov čakajú zajtra Bratislavu dopravné obmedzenia v súvislosti s návštevou nemeckej delegácie. Motoristi musia počítať s uzáverami najmä v širšom centre Bratislavy a hlavných príjazdových ciest do hlavného mesta. Podľa informácií polície budú dopravné obmedzenia nasledovné:

  • v čase od 10.30 približne do 11.00 dôjde k obmedzeniu pri presune delegácie z bratislavského letiska. Uzatvorený bude diaľničný obchvat D1 v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej ulice Einsteinova, Staromestská, Hodžovho nám. a obojsmerne aj Palisády. Tieto obmedzenia sa následne zopakujú aj medzi 11.30 a 12.00 hod.

  • v čase cca. od 14.00 do 14:15 budú opäť uzatvorené obojsmerne Palisády, a Hodžovo nám.

  • v čase cca. 14.45 do 16.00 budú uzatvorené nasledovné ulice a cesty: Palisády, Hodžovo nám., Staromestská, Most SNP, Eisteinova a diaľničný obchvat v smere na Trnavu.


Vodičom, ktorí pri príchode do Bratislavy plánujú využiť diaľnicu D1, polícia odporúča, aby tak spravili v čase najneskôr do zhruba 10.00, ak je to čo i len trochu možné. Neskôr odporúča jazdiť po diaľnici až po 12.00 hod. V popoludňajších hodinách polícia odporúča vodičom, ktorí budú opúšťať Bratislavu po diaľnici D1, aby tak spravili v čase najneskôr do približne 14.45 alebo až po 16.00 hod.


Video
Najnovšie články
Náš názor: Deň, keď sa Bratislava zastavila

Mitsubishi opäť stavilo na klasickú stratégiu a navonok kompletne mení model ASX, tešiť sa môžeme aj na nové motory. Na jednu oblasť auta však Japonci, zdá sa,...

Mitsubishi ASX: Dizajn sa mení na nepoznanie

Vodič sedanu Mazda3 sa bežný incident rozhodol riešiť tak, že zastavil a vytvoril veľmi nebezpečnú situáciu.

Kanaďan sa chcel hádať uprostred diaľnice

Dvojica príbuzných modelov má štandardne výkon 353 kW (480 k), no k dispozícii bude aj v silnejšom vyhotovení Competition.

BMW X3 M a X4 M: Maximálne až 510 koní

Nový model GP vznikne v limitovanej sérii 3 000 kusov. Tvarovo sa inšpiruje štúdiou, pričom jeho výkon presiahne 221 kW (300 k).

MINI ohlásilo svoje najdivokejšie auto

Rannou nepríjemnosťou v zime sa stáva námraza na čelnom skle. Komu sa nechce škrabať, siahne po tekutom rozmrazovači. Mnohé sľubujú rýchlu pomoc. Dokážu však...

Test rozmrazovačov: Ktorý vám uľahčí život?

Návšteva servisu je činnosť, s ktorou človek musí rátať už pri kúpe nového auta. Mimo bežných prehliadok však majitelia očakávajú minimálny čas strávený bez...

Návštevy servisu: Tieto autá ich mali najviac
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×