Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Super Bowl 2019: TOP reklamy automobiliek

VIDEO
Finálový zápas americkej NFL, známy Super Bowl, je prinajmenšom v USA jednou zo športových udalostí roka. Na špeciálnu príležitosť sa preto náležite pripravujú aj marketingové oddelenia automobilových výrobcov. Čo si pripravili tentokrát?
1 1 príspevok 04.02.2019 / Filip Kadlečík

Super Bowl už z pohľadu bežného fanúšika dávno nie je len o samotnom športovom výkone hlavných aktérov - hráčov dvoch najúspešnejších tímov americkej NFL. Najmä laici si pri tomto americkom sviatku s chuťou zgustnú aj na reklamách, ktoré ho cez komerčné prestávky sprevádzajú. Na tie sa rok čo rok zodpovedne pripravujú aj marketingové oddelenia automobiliek. Čím prekvapili tento rok?

Toyota Supra odhalená: Je to sklamanie?

Japonskému kupé mnohí fanúšikovia vyčítajú nedostatok vlastnej identity, dizajnom ani parametrami však určite nesklamalo.

Gigant Toyota stavil na americkú futbalistku Toni Harrisovú. Na jej revolučnom príbehu demonštruje i guráž Toyoty RAV4. Japonci však upozornili aj na Toyotu Supra. Hyundai sa odprezentoval vtipnou reklamou plnou nepríjemných zážitkov. Pointou je, že pri kúpe kórejského auta nič také nehrozí - hlavní protagonisti si ho totiž objednali cez internet. Mercedes-Benz zasa s humorom ukazuje, aké by to bolo, ak by sa celý svet dal riadiť hlasovým ovládaním. Zahanbiť sa nedali ani ďalšie automobilky, medzi nimi napríklad Audi, Kia, Jeep či RAM. Ktorý zo spotov sa vám páči najviac?


Video
Najnovšie články
Kia predstaví v Ženeve elektrickú štúdiu

Podľa expertov je budúcnosť mobility v zdieľaní namiesto vlastníctva. Do tejto budúcnosti sa spoločnými silami rozhodli investovať Daimler a BMW.

Daimler a BMW spoja sily v car sharingu

Okrem vlastných podpisov a 22-palcový kolies vybavil tuner bodykit SUV početnými dielcami, ktoré podčiarkujú dynamický štýl.

Range Rover Velar s kabátom Overfinch

Dynamicky štylizovaný variant bude nepochybne dostupný len so silnejšími motormi, ponuku rozšíri aj naftový mikrohybrid.

Hyundai Tucson: Na obzore je verzia N Line

Liftback nadväzuje na štúdiu 308 R Hybrid, rovnováha síl sa však preklopila v prospech elektriny. Zrýchlenie na stovku je vecou 4,3 sekundy.

Peugeot 508 napína svoje hybridné svaly

Terénne vozidlo sa má vyrábať v Nitre. Jeho interiér ponúkne oproti originálu viac luxusu i lepšie vybavenie, no nebudú v ňom chýbať ani robustné plasty.

Land Rover Defender: Aký bude zvnútra?

Hoci téma amerických ciel na európske a ázijské vozidlá momentálne nie je v popredí, stále predstavujú reálnu hrozbu. Hrozbu, ktorá by mohla stáť Volkswagen...

Americké clá môžu stáť Volkswagen miliardy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×