Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aj toto namerali? TOP fotky z radarov polície

FOTO
Policajné radary nepatria k obľúbeným prístrojom vodičov, niekedy však vedia pobaviť. Technike mužov zákona nemusí vyjsť každý záber podľa predstáv, niekedy sa na ňom vyskytnú poriadne prakvapivé veci.
20 2 príspevky 02.02.2019 / Filip Kadlečík

Pocit, keď na vodiča blysne rýchlostná kamera polície, nemá rád asi nikto. Človek si často, najmä na neznámych cestách či v zahraničí, ani nemusí byť vedomý priestupku - skrytý stacionárny radar či pojazdna hliadka však na to nehľadí. Fotku v hodnote desiatok eur vám pošle aj na vzdialenosť stoviek či tisícov kilometrov.

Kôň ako záchranca: Svojimzadkom zakryl celú prednú časť vozidla, ktoré prekročilo rýchlosť. 20 fotografií v galérii Kôň ako záchranca: Svojimzadkom zakryl celú prednú časť vozidla, ktoré prekročilo rýchlosť. Zdroj: TZ.de

V mnohých prípadoch sa síce radaru podarí zachytiť priestupkov, vďaka zhode náhod či iným nepredvídateľným okolnostiam však dôkazový materiál nemusí vypáliť úplne tak, ako by si muži zákona priali. Svedčí o tom aj niekoľko kurióznych fotografií z policajných kamier, ktoré pred pár dňami zverejnila nemecká Spolková polícia.

Množstvo dôkazových materiálov, ktoré kamery citlivé na rýchlosť denne generujú, so sebou logicky prináša i niekoľko prekvapení. Ukazovanie hanlivých giest policajtom je zjavne stále v móde, to však zďaleka nie je to najzaujímavejšie, čo policajné radary oblysli.


>>> TOP fotky nemeckých radarov v galérii <<<


Na dôkazových snímkach ku prekročeniu rýchlosti sa v Nemecku vyskytuje napríklad konský povoz, dvojica pobavených cyklistov, kone, vták, ale aj hasiči. Jednou z najkurióznejších snímok je pes sediaci za volantom auta. Ako je to možné? Nikto netuší. Kompletnú sériu fotografií nájdete v našej galérii.

Nový trik polície: Pozor na tento nenápadný stĺp

V automobilovom priemysle sa všetko neustále posúva dopredu. Zlepšujú sa automobily, ich výbava, bezpečnosť, ale napríklad i policajné radary. Nemeckí muži zákona sa teraz môžu tešiť z nového, takmer...

 


Video
Najnovšie články
Honda oznámila zatvorenie britskej fabriky

Jedným z dôvodom je spomaľujúca sa čínska ekonomika, ako aj napätie v obchodných vzťahoch s USA.

Dopyt po autách v Číne pokračuje v poklese

Kompakt bude opäť dostupný aj s naftovým agregátom, výber ponúknu okrem toho prevodovky i karosérie.

Ford Focus ST: 280 koní v benzínovej verzii

Severský elektromobil ukázal tvar diódových koncových svetiel. Disponovať by mal výkonom 400 koní a operačným systémom Android.

Polestar 2: Odhalenie ešte vo februári

Holandsko je druhý rok za sebou krajinou, ktorá je najlepšie pripravená na príchod autonómnych vozidiel. Ďalšie priečky obsadili Singapur a Nórsko.

Autonómne autá môžu výrazne znížiť počet nehôd

Pilotný obrázok naznačuje, že septembrový únik fotky SUV-kupé bol autentický. Navonok by vozidlo nemalo vychádzať z portfólia Seat.

Cupra avizuje nové SUV: Čo to bude?

Kalifornský elektromobil sa vyhol tvrdému stretu so šoférom idúcim na červenú, rýchlosť brzdenia naznačuje zásah bezpečnostného systému.

Tesla asi zabránila kolízii: Blesková reakcia
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×