Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aj toto namerali? TOP fotky z radarov polície

FOTO
Policajné radary nepatria k obľúbeným prístrojom vodičov, niekedy však vedia pobaviť. Technike mužov zákona nemusí vyjsť každý záber podľa predstáv, niekedy sa na ňom vyskytnú poriadne prakvapivé veci.
20 2 príspevky 02.02.2019 / Filip Kadlečík

Pocit, keď na vodiča blysne rýchlostná kamera polície, nemá rád asi nikto. Človek si často, najmä na neznámych cestách či v zahraničí, ani nemusí byť vedomý priestupku - skrytý stacionárny radar či pojazdna hliadka však na to nehľadí. Fotku v hodnote desiatok eur vám pošle aj na vzdialenosť stoviek či tisícov kilometrov.

Kôň ako záchranca: Svojimzadkom zakryl celú prednú časť vozidla, ktoré prekročilo rýchlosť. 20 fotografií v galérii Kôň ako záchranca: Svojimzadkom zakryl celú prednú časť vozidla, ktoré prekročilo rýchlosť. Zdroj: TZ.de

V mnohých prípadoch sa síce radaru podarí zachytiť priestupkov, vďaka zhode náhod či iným nepredvídateľným okolnostiam však dôkazový materiál nemusí vypáliť úplne tak, ako by si muži zákona priali. Svedčí o tom aj niekoľko kurióznych fotografií z policajných kamier, ktoré pred pár dňami zverejnila nemecká Spolková polícia.

Množstvo dôkazových materiálov, ktoré kamery citlivé na rýchlosť denne generujú, so sebou logicky prináša i niekoľko prekvapení. Ukazovanie hanlivých giest policajtom je zjavne stále v móde, to však zďaleka nie je to najzaujímavejšie, čo policajné radary oblysli.


>>> TOP fotky nemeckých radarov v galérii <<<


Na dôkazových snímkach ku prekročeniu rýchlosti sa v Nemecku vyskytuje napríklad konský povoz, dvojica pobavených cyklistov, kone, vták, ale aj hasiči. Jednou z najkurióznejších snímok je pes sediaci za volantom auta. Ako je to možné? Nikto netuší. Kompletnú sériu fotografií nájdete v našej galérii.

Nový trik polície: Pozor na tento nenápadný stĺp

V automobilovom priemysle sa všetko neustále posúva dopredu. Zlepšujú sa automobily, ich výbava, bezpečnosť, ale napríklad i policajné radary. Nemeckí muži zákona sa teraz môžu tešiť z nového, takmer...

 


Video
Najnovšie články
Kia predstaví v Ženeve elektrickú štúdiu

Podľa expertov je budúcnosť mobility v zdieľaní namiesto vlastníctva. Do tejto budúcnosti sa spoločnými silami rozhodli investovať Daimler a BMW.

Daimler a BMW spoja sily v car sharingu

Okrem vlastných podpisov a 22-palcový kolies vybavil tuner bodykit SUV početnými dielcami, ktoré podčiarkujú dynamický štýl.

Range Rover Velar s kabátom Overfinch

Dynamicky štylizovaný variant bude nepochybne dostupný len so silnejšími motormi, ponuku rozšíri aj naftový mikrohybrid.

Hyundai Tucson: Na obzore je verzia N Line

Liftback nadväzuje na štúdiu 308 R Hybrid, rovnováha síl sa však preklopila v prospech elektriny. Zrýchlenie na stovku je vecou 4,3 sekundy.

Peugeot 508 napína svoje hybridné svaly

Terénne vozidlo sa má vyrábať v Nitre. Jeho interiér ponúkne oproti originálu viac luxusu i lepšie vybavenie, no nebudú v ňom chýbať ani robustné plasty.

Land Rover Defender: Aký bude zvnútra?

Hoci téma amerických ciel na európske a ázijské vozidlá momentálne nie je v popredí, stále predstavujú reálnu hrozbu. Hrozbu, ktorá by mohla stáť Volkswagen...

Americké clá môžu stáť Volkswagen miliardy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×