Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kanaďan na ľade nedobrzdil so Subaru

TOP VIDEO
Šofér nešiel rýchlo a brzdy stlačil naplno už riadnu kus pred križovatkou, no aj tak ho zastavil až náraz do dodávky.
2 príspevky 02.02.2019 / Marek Pokrývka

Zima dáva zabrať miliónom vodičov na celom svete. Lepšie sa s ňou spravidla vyrovnávajú severské národnosti, ktoré musia počas roka mráz znášať dlhšie. Na sneh či poľadovicu sú preto zvyknutí. Napriek tomu sa aj im občas stane, že zle odhadnú situáciu. Jeden takýto incident nakrútil nedávno Kanaďan, ktorý nedobrzdil so svojím Subaru WRX a nabúral do dodávky stojacej na stopke.

Lexus ES utiekol od nepozornej vodičky

Japonský sedan sa neznámej šoférke vymkol spod kontroly. Za všetko môže súhra nepozornosti a automatickej prevodovky.

Dôvodom jeho zlyhania bol povrch cesty. Zo záznamu to vyzerá tak, že autá šli prakticky na čistom ľade. Zodpovedá tomu aj neochota auta brzdiť. Šofér síce vôbec nešiel rýchlo a brzdy stlačil naplno už riadny kus pred križovatkou, no aj tak ho zastavil až náraz. Zatiahnutím ručnej brzdy si nijako nepomohol. Lepšie by pravdepodobne urobil uvoľnením bŕzd a nasmerovaním volantu do snehu pri ceste. Jeho reakcia na nešťastnú kolíziu stojí za vypočutie...


Video
Najnovšie články
Kia predstaví v Ženeve elektrickú štúdiu

Podľa expertov je budúcnosť mobility v zdieľaní namiesto vlastníctva. Do tejto budúcnosti sa spoločnými silami rozhodli investovať Daimler a BMW.

Daimler a BMW spoja sily v car sharingu

Okrem vlastných podpisov a 22-palcový kolies vybavil tuner bodykit SUV početnými dielcami, ktoré podčiarkujú dynamický štýl.

Range Rover Velar s kabátom Overfinch

Dynamicky štylizovaný variant bude nepochybne dostupný len so silnejšími motormi, ponuku rozšíri aj naftový mikrohybrid.

Hyundai Tucson: Na obzore je verzia N Line

Liftback nadväzuje na štúdiu 308 R Hybrid, rovnováha síl sa však preklopila v prospech elektriny. Zrýchlenie na stovku je vecou 4,3 sekundy.

Peugeot 508 napína svoje hybridné svaly

Terénne vozidlo sa má vyrábať v Nitre. Jeho interiér ponúkne oproti originálu viac luxusu i lepšie vybavenie, no nebudú v ňom chýbať ani robustné plasty.

Land Rover Defender: Aký bude zvnútra?

Hoci téma amerických ciel na európske a ázijské vozidlá momentálne nie je v popredí, stále predstavujú reálnu hrozbu. Hrozbu, ktorá by mohla stáť Volkswagen...

Americké clá môžu stáť Volkswagen miliardy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×