Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Gýčové Audi A8L: Toto sa naozaj niekomu páči?

FOTO
Zvieracie vzory na auto nepatria. Alebo áno? Holandský DJ stavil na extravaganciu. Podaril sa mu netradičný experiment?
3 7 príspevkov 01.02.2019 / Filip Kadlečík

O zvieracích vzoroch v prípade módy koluje krátky a výstižný vtip, “Viete, kto jediný na sebe môže nosiť leopardí vzor? Leopard.”. Iste, každý sa môže obliekať podľa svojho gusta a v niektorých prípadoch nemusí byť na škodu ani inšpirácia živočíšnym svetom. V prípade automobilov je však situácia odlišná.

Audi A8L sa z elegantnej limuzíny zmenila na extravagantný a nevkusný kúsok 3 fotografie v galérii Audi A8L sa z elegantnej limuzíny zmenila na extravagantný a nevkusný kúsok Zdroj: Autojunk.nl

Server Autojunk.nl uverejnil niekoľko fotografií zachytávajúcich jedno z najgýčovejších Audi, aké kedy jazdili po cestách. Majiteľ inak elegantnej limuzíny Audi A8L so vznetovým vidlicovým šesťvalcom ladeným na 184 kW (250 k) si svoj kúsok pojazdného luxusu ozvláštnil špeciálnym polepom.

Takmer všetky časti karosérie tu sú zahalené do leopardieho vzoru, auto sa tak na cestách stáva neprehliadnuteľné. Čierna je len strecha, kryty spätných zrkadiel či ráfiky kolies. Do tmavej farby sa zahalili aj logá Audi a chrómové lišty, ktoré inak A8 zdobia. Nič gýčovejšie sme na cestách tento rok ešte nevideli.

Taliani chcú vyrobiť kombi Audi A8 Allroad

Veľký nemecký sedan má prejsť kompletnou premenou v spoločnosti Castagna Milano, archívny projekt sa počas tohto roka asi stane realitou.

Šialený polep sa dá čiastočne vysvetliť tým, že auto patrí holandskému hudobnému producentovi známemu pod meno Tony Junior. Majiteľ gýčovej A8 sa preslávil spoluprácou napríklad s DJ-om Tiëstom či duom DVBBS. Celebrita-necelebrita, toto Tonymu nevyšlo. Alebo máte iný názor?


Video
Najnovšie články
Kia predstaví v Ženeve elektrickú štúdiu

Podľa expertov je budúcnosť mobility v zdieľaní namiesto vlastníctva. Do tejto budúcnosti sa spoločnými silami rozhodli investovať Daimler a BMW.

Daimler a BMW spoja sily v car sharingu

Okrem vlastných podpisov a 22-palcový kolies vybavil tuner bodykit SUV početnými dielcami, ktoré podčiarkujú dynamický štýl.

Range Rover Velar s kabátom Overfinch

Dynamicky štylizovaný variant bude nepochybne dostupný len so silnejšími motormi, ponuku rozšíri aj naftový mikrohybrid.

Hyundai Tucson: Na obzore je verzia N Line

Liftback nadväzuje na štúdiu 308 R Hybrid, rovnováha síl sa však preklopila v prospech elektriny. Zrýchlenie na stovku je vecou 4,3 sekundy.

Peugeot 508 napína svoje hybridné svaly

Terénne vozidlo sa má vyrábať v Nitre. Jeho interiér ponúkne oproti originálu viac luxusu i lepšie vybavenie, no nebudú v ňom chýbať ani robustné plasty.

Land Rover Defender: Aký bude zvnútra?

Hoci téma amerických ciel na európske a ázijské vozidlá momentálne nie je v popredí, stále predstavujú reálnu hrozbu. Hrozbu, ktorá by mohla stáť Volkswagen...

Americké clá môžu stáť Volkswagen miliardy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×