Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kuriózne: Čech nabúral pre zamrznuté sklo

Šofér jazdil s hlavou vystrčenou cez bočné okno. Pred protiidúcim vozidlom ju schoval a následne doňho zboku narazil.
1 4 príspevky 23.01.2019 / Marek Pokrývka

Čistenie automobilu obaleného snehom alebo ľadom nemá v láske snáď žiaden vodič. Napriek tomu neradno túto činnosť zanedbávať, bez ohľadu na osobné pohodlie či mrazivé teploty. Bezpečnosť by mala byť prvoradá. Do budúcnosti si to asi zapamätá aj istý 62-ročný Čech, ktorý nabúral pre zamrznuté sklo. O incidente z pondelňajšieho rána informoval web iDnes.

Na ignorovanie tejto činnosti 62-ročný český šofér doplatil

Ako uvádza spravodajská stránka, nezodpovedný šofér z regiónu mesta Znojmo vyrazil pred šiestou hodinou na zhruba päťkilometrovú cestu do práce v neďalekej obci. Problém neočisteného čelného okna vyriešil svojsky. Stiahol to bočné a jazdil s hlavou vystrčenou von. Pri stretnutí s ďalším autom ju však schoval. Keďže následne nič nevidel, do protiidúceho vozidla zboku narazil.

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len vytiahnu peniaze.

Český vodič pokračoval v jazde a nehodu nahlásila žena za volantom druhého automobilu. Polícia následne vinníka našla. Alkohol v krvi síce nemal, no dávno mu prepadla platnosť technickej kontroly. Jeho vozidlo bolo navyše registrované na vyše dva roky zosnulú osobu. Akoby to nebolo dosť kuriózne, obdobný problém s papiermi mala aj šoférka. V jej prípade bol majiteľ štyri mesiace mŕtvy.


Video
Najnovšie články
Kuriózny policajt v ČR: Nenechajte sa napáliť

Predsedníčku ŽSK Eriku Jurinovú poslanci splnomocnili podpísať Zmluvu o návratnej finančnej výpomoci medzi Ministerstvom financií SR a ŽSK

Žilinský kraj chystá opravu ciest a mostov

Britská firma komplexne zreštaurovala kupé z roku 1953, len práce na jeho karosérii trvali vyše 1 200 hodín. Teraz si veterána možno kúpiť.

Na predaj je bezchybná Lancia Aurelia

Na záberoch zachytených v továrni môžeme vidieť viaceré detaily, okrem toho potvrdzujú prípravu drsnejšieho vyhotovenia Competition.

Silné BMW X5 M na prvých fotografiách

Model ŠKODA 1000 MB patrí k míľnikom v takmer 124-ročnej histórii mladoboleslavskej automobilky. Progresívne riešený automobil vznikal špičkovými technológiami...

Legendárny model škodovky oslavuje 55. výročie

Vo vyše trojročnom procese padlo rozhodnutie. Pekinský justičný orgán sa priklonil na stranu zahraničnej firmy, Landwind X7 má skončiť.

Prelomový verdikt súdu: Stop pre čínsky Evoque

Väčšinu stavebných prác v súvislosti s obchádzkovými trasami bude podľa NDS robiť koncesionár v rámci výstavby križovatky D4/D1. Obchádzkové trasy budú tvoriť...

Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×