Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Renault Clio: Piata generácia prezradená

Obrázok zmenšeného modelu prezradil, ako bude vyzerať nástupca populárneho Francúza. Evidentná je inšpirácia typom Mégane.
1 2 príspevky 21.01.2019 / Marek Pokrývka

Dnešná digitalizovaná doba ponúka množstvo ciest, cez ktoré môžu automobilkám unikať ich tajomstvá. Niekedy ich pre marketing využívajú samotní výrobcovia. Inokedy padá vina za vyzradenie materiálov na niekoho iného a nový Renault Clio je pravdepodobne takýto prípad. Jeho piata generácia je prezradená vďaka predajcovi zmenšených modelov.

Takto by mal vyzerať nový hatchback Renault Clio

Na českej stránke svetauticek.cz sa pred niekoľkými dňami objavila zdrobnenina budúceho francúzskeho hatchbacku. Obrázok medzičasom opäť zmizol, no internet si pamätá. Predčasné odhalenie neprináša nejaké prekvapenia. Vozidlo si ponechalo viaceré charakteristické línie, vrátane skrytých zadných kľučiek. V prednej časti však nezaprie inšpiráciu väčším typom Mégane.

Renault Kadjar: Facelift a dva nové motory

Jemné dizajnové úpravy sprevádza viacero zmien interiéru, v palete pohonných jednotiek sa objavili agregáty 1.3 TCe a 1.7 dCi.

Clio dostane masku chladiča v štýle razenom všetkými aktuálnymi autami značky Renault a svetlomety s diódovým pásikom zasahujúcim do nárazníka. Ten má pomerne dynamické tvary, keďže sa pravdepodobne pozeráme na verziu GT. Zodpovedá tomu aj modrý lak či sivý finiš diskov kolies. Dizajn zadnej časti zatiaľ nepoznáme, na odhalenie piatej generácie populárneho malého Francúza si ešte musíme počkať. Kandidátom na jej premiéru je ženevský autosalón.


Video
Najnovšie články
Kia predstaví v Ženeve elektrickú štúdiu

Podľa expertov je budúcnosť mobility v zdieľaní namiesto vlastníctva. Do tejto budúcnosti sa spoločnými silami rozhodli investovať Daimler a BMW.

Daimler a BMW spoja sily v car sharingu

Okrem vlastných podpisov a 22-palcový kolies vybavil tuner bodykit SUV početnými dielcami, ktoré podčiarkujú dynamický štýl.

Range Rover Velar s kabátom Overfinch

Dynamicky štylizovaný variant bude nepochybne dostupný len so silnejšími motormi, ponuku rozšíri aj naftový mikrohybrid.

Hyundai Tucson: Na obzore je verzia N Line

Liftback nadväzuje na štúdiu 308 R Hybrid, rovnováha síl sa však preklopila v prospech elektriny. Zrýchlenie na stovku je vecou 4,3 sekundy.

Peugeot 508 napína svoje hybridné svaly

Terénne vozidlo sa má vyrábať v Nitre. Jeho interiér ponúkne oproti originálu viac luxusu i lepšie vybavenie, no nebudú v ňom chýbať ani robustné plasty.

Land Rover Defender: Aký bude zvnútra?

Hoci téma amerických ciel na európske a ázijské vozidlá momentálne nie je v popredí, stále predstavujú reálnu hrozbu. Hrozbu, ktorá by mohla stáť Volkswagen...

Americké clá môžu stáť Volkswagen miliardy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×