Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samozvaný driftér takmer spôsobil nehodu

TOP VIDEO
Sedan so zadným pohonom v šmyku prejde do protismeru, na čo rýchlo zareaguje vodič za volantom vozidla vybaveného kamerou.
20.01.2019 / Marek Pokrývka

O nezodpovedných šoféroch mýliacich si verejné cesty s ich súkromným okruhom či prázdnym parkoviskom sme už písali mnohokrát. Neraz v súvislosti s haváriami, ktoré vznikli ich zavinením. Jedného takého špecialistu zachytáva aj nasledujúce video nakrútené v USA.

Ferrari doplatilo na pouličné preteky

Dvaja vodiči superšportov z Maranella sa na japonskej ceste nevedela zmestiť do kože, jeden z nich skončil s rozbitým autom.

Na zázname z palubnej kamery môžeme vidieť Infiniti Q50, ktoré má evidentne vypnutý stabilizačný systém. Svetelnú križovatku vyberie driftom. Vodič však pri ňom prehnane zakontruje a sedan so zadným pohonom pošle opačným šmykom do protismeru. Našťastie, človek sediaci za volantom nakrúcajúceho auta rýchlo zabrzdí. Samozvaný driftér takmer spôsobil nehodu, napriek tomu odchádza s piskotom pneumatík a do svojho jazdného pruhu sa vracia bez veľkej snahy dať prednosť prichádzajúcim vozidlám.


Video
Najnovšie články
Test Suzuki Ignis: Lacné, šikovné a jedinečné?

Nový mikrohybridný motor z rodiny Ingenium má šesť valcov v rade, dvojkomorové turbodúchadlo, elektrický kompresor a výkon 400 koní.

Range Rover Sport HST má prelomový motor

Strieborný roadster z roku 1958 prešiel veľkou renováciou, zahŕňala aj veľkú prestavbu pre jeho doterajšieho britského vlastníka.

Na predaj bude výnimočné Porsche 356 A

Spoločnosť Fiat Chrysler Automobiles zaznamenala pokles predaja o 14,9 %, Fordu klesol predaj áut o 6,6 % a spoločnosti Volkswagen o 6,4 %

Predaj áut v EÚ klesol v januári takmer o 5 %

Angličan dostal vyladenú verziu dvanásťvalca s výkonom 635 koní, upravený bodykit i podvozok. Lambo pokoril len v jednej disciplíne a veľmi tesne.

Najrýchlejším SUV sveta je opäť Bentagya

Dnes, 15. februára, je prvý deň, keď sa v Bratislave uzatvoria najdôležitejšie dopravné ťahy. Ako je však možné, že k tomu vôbec došlo? Miestami zostáva...

Náš názor: Deň, keď sa Bratislava zastavila

Mitsubishi opäť stavilo na klasickú stratégiu a navonok kompletne mení model ASX, tešiť sa môžeme aj na nové motory. Na jednu oblasť auta však Japonci, zdá sa,...

Mitsubishi ASX: Dizajn sa mení na nepoznanie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×