Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Omladená sedmička na ďalších obrázkoch

BMW neutajilo facelift vlajkovej lode, po fotkách vzhľad limuzíny predčasne odhaľuje aj konfigurátor. Potvrdzuje zachovanie verzie M760Li.
6 3 príspevky 10.01.2019 / Marek Pokrývka

Už niekoľko mesiacov dozadu prezradili vývojové prototypy, že špičku portfólia BMW čaká modernizácia. Ich maskované tvary prezradili inšpiráciou typom X7. Potvrdili to fotografie odhalenej prednej časti limuzíny, ktoré unikli na internet pár dní dozadu. Omladená sedmička sa teraz predvádza na ďalších obrázkoch odhaľujúcich po prvýkrát aj zmeny v zadnej časti.

Takto má vyzerať základná verzia nového BMW radu 7 6 fotografií v galérii Takto má vyzerať základná verzia nového BMW radu 7 Zdroj: BMW Blog

Materiály zverejnené webom BMW Blog mal do pléna vypustiť človek pracujúci na on-line konfigurátore. Na jeho oficiálne spustenie si ešte počkáme, fotky z mníchovskej aplikácie si však môžeme obzrieť už teraz. Potvrdzujú prítomnosť zoštíhlených LED svetlometov susediacich s ohromným grilom. Vzadu boli zásahy na prvý pohľad decentné, no objavili sa tam svetlá s grafikou evokujúcou nový rad 3 či 8. Na pochrómovanú linku prepájajúcu zadné svetlá navyše tesne nadväzuje diódový pásik.

Vzhľad bavorskej limuzíny ukazujú obrázky v troch verziách. Niekoľko dní stará fotka evidentne zachytávala tú základnú, ktorá nemá v bočnej časti predného nárazníka veľké otvory. Zadný dielec má zasa celý vo farbe karosérie. Ďalším modelom na čerstvých obrázkoch je variant 750Li xDrive vybavený balíkom M Sport, ktorý prináša agresívnejšie tvarovaný bodykit. Taktiež má odlišné disky kolies a väčšie brzdové ústrojenstvo so strmeňmi lakovanými modrou farbou.

V materiáloch sa objavili aj modely s balíkom M Sport 6 fotografií v galérii V materiáloch sa objavili aj modely s balíkom M Sport Zdroj: BMW Blog

Tretím zachyteným členom modelového radu sedem je verzia M760Li. Zákulisné informácie hovorili v ostatnom čase o jej konci, prítomnosť špičky v konfigurátore však tieto tvrdenia vyvracia. Okrem označenia na veku kufra a štítkov V12 zdobiacich zadné stĺpiky možno vrcholovú odrodu spoznať aj podľa charakteristicky sfarbených detailov na karosérii a ráfikoch.

BMW M760Li: Dvanásťvalcový elektromobil

EXKLUZÍVNA JAZDA Najdrahšie bavorské vozidlo ohúri nielen motorom od značky Rolls-Royce, ale tiež absolútnym luxusom na štyroch kolesách.

Dvanásťvalcový model patrí už teraz k najrýchlejším sedanom vôbec, ale pri facelifte môže prejsť ešte ďalším ladením. Paletu motorov čakajú viaceré zmeny súvisiace so sprísnením emisných noriem. Na bližšie detaily si musíme počkať, rovnako aj na zábery interiéru. Ten vraj veľké úpravy nečakajú. Definitíva má padnúť na budúci týždeň, kedy vraj BMW inovovaný rad 7oficiálne odhalí.


Video
Najnovšie články
Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky

Z hľadiska dizajnu neprešlo vozidlo žiadnymi väčšími úpravami, vyhol sa im aj interiér. Pod kapotou sa objavil vylepšený automat i dvojlitrový turbodiesel.

Mondeo: Po facelifte aj hybridné kombi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×