Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Taliani chcú vyrobiť kombi Audi A8 Allroad

Veľký nemecký sedan má prejsť kompletnou premenou v spoločnosti Castagna Milano, archívny projekt sa počas tohto roka asi stane realitou.
1 príspevok 08.01.2019 / Marek Pokrývka

Tradičným vládcom luxusného segmentu sú limuzíny, aj keď v ostatnom čase získavajú čoraz väčší podiel SUV. No kombíky v týchto končinách nehľadajte. Automobilky svoju ponuku daným smerom nerozširujú, existuje však niekoľko exemplárov postavených na objednávku. Počas tohto roka k nim môže pribudnúť ďalší. Rozmýšľa nad ním firma Castagna Milano, ktorej cieľom je Audi A8.

S vlajkovou loďou nemeckej automobilky majú Taliani zaujímavé plány. Chcú ju kompletne prestavať a vyrobiť z nej kombi Allroad. Nepôjde teda len o konverziu karosérie. Ako ukazujú prvotné vizualizácie, čakať môžeme aj čierne a strieborné plastové brnenie v spodnej časti bodykitu. Do hry pravdepodobne vstúpi výmena diskov kolies i zväčšovanie svetlej výšky.

Test Audi A8: Autá zatiaľ určite nekončia

Štvrtá generácia á-osmičky je technologickým koncertom na kolesách, napriek náloži moderných prvkov však stále pôsobí ako klasická limuzína.

Rendery špeciálu sú spracované pomerne amatérsky, čo je pri takejto spoločnosti nečakané. Na konte má totiž viacero zaujímavých diel. Ešte väčšie prekvapenie je, že obrázky vychádzajú z predchádzajúcej generácie typu A8. Dôvodom je pravdepodobne starší dátum ich vzniku. Castagna Milano označuje projekt ako archívny, no podľa aktuálnych informácií ho karosáreň plánuje pre nejakého zákazníka zrealizovať. Na výsledok netradičnej úpravy sme celkom zvedaví...


Video
Najnovšie články
Kia predstavila svoje najluxusnejšie SUV

Lada 4x4, v minulosti známa ako Niva, je dnes už relatívne lacným off-roadom, ktorý na cenu láka najmä ako jazdený automobil. Okrem záujemcov hľadajúcich...

Lada Niva: 15 šialených úprav ruskej legendy

Ruský trh sa minulý rok zotavil, predaj stúpol o vyše desať percent. Tento rok však prináša celý rad nejasných faktorov, ktoré môžu situáciu nepriaznivo...

Predaj áut v Rusku vlani stúpol

Podľa zákulisných informácií automobilka zvažuje prípravu drsného modelu, zelenú však ešte nedostal. Na základe klebiet už vznikli prvé vizualizácie.

Jeep Gladiator: Dostane verziu Hercules?

Japonskému kupé mnohí fanúšikovia vyčítajú nedostatok vlastnej identity, dizajnom ani parametrami však určite nesklamalo.

Toyota Supra odhalená: Je to sklamanie?

Volkswagen sa podrobí výzvam Donalda Trumpa na investície v USA. Vo svojej fabrike v Chattanooge bude vyrábať nový elektromobil.

VW mieni v USA vyrábať nový elektromobil

Dacia je v súčasnosti úspešným výrobcom cenovo dostupných automobilov. Nízka cena je atraktívnym lákadlom a na cestách to vidieť. Zostanú Rumuni natoľko...

“Šokujúco dostupné”: Dacia chystá elektroauto
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×