Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tesla: Odplata za blokovanie nabíjačky

TOP VIDEO
Majiteľ elektromobilu Model X sa rozhodol odtiahnuť pick-up znemožňujúci používanie stanice Supercharger, jeho SUV to zvládlo bez problémov.
4 príspevky 07.01.2019 / Marek Pokrývka

Elektrická mobilita má mnoho prívržencov, ale taktiež plejádu odporcov. Druhá skupina začala v ostatnom čase na severoamerickej pôde bojovať proti majiteľom áut na batérie. Ich terčom sa stali najmä nabíjacie stanice Tesla, na ktorých parkujú svoje benzínové či naftové vozidlá s cieľom znemožniť ich používanie. Jeden človek tak vie pokojne vyradiť z hry aj tri jednotky Supercharger.

Tesla Model 3: Veľké nedostatky odhalila pitva

Pitva kalifornského sedanu ukázala podľa priemyselného odborníka mnohé nedostatky, na jeho pohonnú sústavu však nešetril slovami chvály.

Samozrejme, tento hlúpy trend nahneval mnohých majiteľov dotknutých elektromobilov. Jeden z nich sa nedávno rozhodol, že situáciu jednoduchým spôsobom vyrieši. Stačilo mu na to lano. Svoj červený Model X má totiž vybavený ťažným zariadením, za ktoré zapriahol Chevrolet Silverado úmyselne zaparkovaný na zlom mieste. Odplata za blokovanie nabíjačky bola elegantná. Elektrické SUV odtiahlo pick-up za pár sekúnd nabok, bez nejakých problémov či rizika spôsobenia škôd.


Video
Najnovšie články
Kia predstavila svoje najluxusnejšie SUV

Lada 4x4, v minulosti známa ako Niva, je dnes už relatívne lacným off-roadom, ktorý na cenu láka najmä ako jazdený automobil. Okrem záujemcov hľadajúcich...

Lada Niva: 15 šialených úprav ruskej legendy

Ruský trh sa minulý rok zotavil, predaj stúpol o vyše desať percent. Tento rok však prináša celý rad nejasných faktorov, ktoré môžu situáciu nepriaznivo...

Predaj áut v Rusku vlani stúpol

Podľa zákulisných informácií automobilka zvažuje prípravu drsného modelu, zelenú však ešte nedostal. Na základe klebiet už vznikli prvé vizualizácie.

Jeep Gladiator: Dostane verziu Hercules?

Japonskému kupé mnohí fanúšikovia vyčítajú nedostatok vlastnej identity, dizajnom ani parametrami však určite nesklamalo.

Toyota Supra odhalená: Je to sklamanie?

Volkswagen sa podrobí výzvam Donalda Trumpa na investície v USA. Vo svojej fabrike v Chattanooge bude vyrábať nový elektromobil.

VW mieni v USA vyrábať nový elektromobil

Dacia je v súčasnosti úspešným výrobcom cenovo dostupných automobilov. Nízka cena je atraktívnym lákadlom a na cestách to vidieť. Zostanú Rumuni natoľko...

“Šokujúco dostupné”: Dacia chystá elektroauto
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×